منوی سایت

مقالات

مرکز کاشت موی رنسانس
 • کاشت مو به روش sut چیست

  کاشت مو به روش sut چیست

  در کاشت مو sut به خط رویش و آناتومی هیرلاین بیش از پیش توجه شده است، طراحی خط رویش بدین شکل است که با هماهنگی بیمار صورت گرفته و با توجه به خواسته های وی انجام پذیر می باشد

  ادامه مطلب
 • کاشت مو hrt

  کاشت مو hrt

  کاشت مو hrt - کاشت مو امروزه به یکی از خواسته های محبوب و پر ترافیک در حوزه زیبایی تبدیل شده است به نوعی که در گذشته نه چندان دور کاشت مو بیشتر از هر چیزی عجیب و غریب بوده و فراگیر نشده بود.

  ادامه مطلب
 • قیمت کاشت هر تار مو

  قیمت کاشت هر تار مو

  یکی از فاکتور های انجام کاشت مو قیمت کاشت هر تار مو می باشد که برای هر فردی که تمایل به انجام کلشت مو دارد مهم می باشد علاوه بر اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی حال حاضر هزینه ها و قیمت ها از ارزش به سزایی بر خوردار هستند

  ادامه مطلب
 • روش ترمیم مو

  روش ترمیم مو

  ترمیم مو به روش hrt بهترین و جدیدترین روش ترمیم مو می باشد این روش که تنها روش استاندارد ترمیم مو در دنیا محسوب شده که توسط مرکز تخصصی موی رنسانس وارد ایران شده که با شماره مجوز 37414 و با 15 سال سابقه در حوزه کاشت مو و ترمیم مو فعالیت می کند در این روش ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست

  ادامه مطلب
 • سوالات متداول کاشت مو

  سوالات متداول کاشت مو

  موی سر انسان از مواردی است که از نظر زیبایی اهمیت زیادی دارد و به خصوص در برقراری روابط اجتماعی با افراد نقش مهمی را بازی می‌کند، چیزی که ممکن است حتی در قضاوت دیگران نسبت به شما اثر داشته باشد. علاوه بر پاکیزگی و خوش‌حالت بودن مو، حجم مو نیز مهم است به طوری که از دست دادن آن موجب استرس و فشار روحی می‌شود و فرد مبتلا مدام نگران نگاه و کنایه اطرافیان است. به دلیل تمام این مسائل، انسان به دنبال راهی برای رفع این مشکل بوده و با وجود درمان‌های بسیاری که برای این مشکل وجود دارد، شاید بتوان گفت یکی از امیدهای افراد به کاشت مو است.

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای الوپسی

  ترمیم مو برای الوپسی

  ترمیم مو برای الوپسی- اگر بخوایم در یک عبارت آلوپسی را تعریف کنیم می توانیم بگوییم که آلوپسی یعنی ریزش موی ناگهانی. به طور کلی آلوپسی به بیماری گفته می شود

  ادامه مطلب
 • عوارض ترمیم مو

  عوارض ترمیم مو

  عوارض ترمیم مو به انتخاب شما بستگی دارد نکاتی درباره عوارض ترمیم مو و معایب ترمیم مو متذکر می شویم که باید به یاد بسپارید: اولین نکته ای که باید جهت انتخاب ترمیم مو به آن دقت کنید این است

  ادامه مطلب
 • هزینه ترمیم مو چقدر است؟

  هزینه ترمیم مو چقدر است؟

  ترمیم مو هم یکی از خدمات زیبایی است که با توجه به هزینه های مختلف باید مورد بررسی قرار بگیرد در اینجا توضیحاتی در مورد هزینه ترمیم مو به شما ارائه میدهیم . با ما همراه باشید

  ادامه مطلب
 • روند کاشت مو

  روند کاشت مو

  وقتی شخصی دچار ریزش مو می شود ممکن است احساس ضعف و افسردگی کند. اما نباید نگران بود چون امروزه راه های دائمی برای ترمیم مو و رشد مجدد موها وجود دارد که کمی هزینه بر است اما با توجه به هزینه هایی که صرف برطرف کردن این مشکل می شود، این روش درمانی دائمی یعنی کاشت مو به صرفه است.

  ادامه مطلب
 • جلوگیری از ریزش مو

  راههای جلوگیری از ریزش مو

  امروزه در سراسر دنیا استفاده از فراورده های طبیعی برای رشد مو نسبت به هر محصول دیگری محبوبیت بیشتری دارد چون همگی معتقدند یک درمان طبیعی برای ریزش مو می تواند موثر تر باشد. اگر شما خواهان این هستی که از ریزش مویتان جلوگیری کنید و موهایتان رشد بهتری داشته باشد، مواد مغذی موردنیاز موها عامل حیاتی است درنتیجه باید از عناصر طبیعی و ارگانیک استفاده کنید.

  ادامه مطلب
 • چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم؟

  چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم؟

  موهای ضعیف در فرمهای مختلفی نمایان می شود و برای دیگران جلب توجه می کند بطوری کع باعث کاهش اعتمادبنفس ما می شود. شناسایی موهای ضعیف: موهای ضعیف اصولا یا نازک است یا شل و یا در حال ریزش است.

  ادامه مطلب
 • تقویت مو با استفاده از PRP ، لیزرتراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی برای ریزش مو

  تقویت مو با استفاده از PRP ، لیزرتراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی برای ریزش مو

  امروزه علاوه بر استفاده از محصولات ارگانیک و طبیعی از روشهای دیگری برای تقویت موها استفاده می شود که این روشها عبارت است از PRP ، لیزر تراپی، ویتامین درمانی و مزوتراپی.

  ادامه مطلب
 • ریزش مو و درمان های موقتی و قطعی آن

  ریزش مو و درمان های موقتی و قطعی آن

  ریزش مو علل مختلفی دارد از جمله جراحت، بیماری های پوستی، شیمی درمانی، کاهش وزن ناگهانی؛ فقر آهن، زایمان، اختلالت هورمونی، مسائل ژنتیکی و غیره.

  ادامه مطلب
 • تاریخچه و تکامل علم کاشت مو

  تاریخچه و تکامل علم کاشت مو

  کاشت مو به طور چشمگیری در طی 15 سال گذشته دچار تحول شده است و امروز شاهد هستیم مو به روش هنری برداشت گرفتها از واحدهای فولیکولی تبدیل شده است. این تحول نتیجه خواست افراد متقاضی کاشت و خود پزشکان متخصصان مو برای طبیعی جلوه دادن موهای کاشت شده است.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو در کشورهای آسیایی

  کاشت مو در کشورهای آسیایی

  در روش FUE نیز از واحدهای فولیکولی گرفتها استخراج می شود و توسط تیم مجرب پزشکی در نواحی مورد نظر کاشت می شود. از مزایای استفاده از این روش می توان به نماندن جای زخم روی سر، فاقد درد بودن و طبیعی بنظر رسیدن موی سر اشاره کرد. از سوی دیگر از روش FUE برای افرادی که دارای بانک موی ضعیفی هستند و خواهان کاشت مو، ریش یا ابرو هستند استفاده می شود.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو و مسائل مربوط به آن

  کاشت مو و مسائل مربوط به آن

  علم کاشت مو درواقع علمی پزشکی_زیبایی است که برای درمان موهای نازک شده و انواع طاسی بخصوص در مواردی که راه های درمانی دیگر پاسخگو نیست، برای ضخیم کردن موها و رشد موهای جدید در نواحی بدون مو بکار گرفته می شود.

  ادامه مطلب
 • مروری بر کاشت مو

  مروری بر کاشت مو

  صلی که پشت امر کاشت مو قرار دارد این است که در حالی که برخی موها مادام العمر هستند برخی دیگر موقتی اند و از چرخه زندگی زود خارج می شوند و در نتیجه می ریزد. متخصصان برای این دسته از موها دریافتند که چاره ای نیست جز اینکه از موهای دائمی بدن بردارند و در نواحی ریخته شده، بکارند طوری که گویی موهای اصلی هستند.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو و شرایط لازم برای آن

  کاشت مو و شرایط لازم برای آن

  در تعریف کاشت مو می توان گفت کاشت مو در واقع برداشتن بخشی از تارهای موی پشت سر یا اطراف آن و کاشتن آن در نواحی است که دچار ریزش شده است.

  ادامه مطلب
 • ساختار مو

  ساختار مو

  مو ساختار پیچیده ای دارد به همین دلیل است که مکانیسم اصلی ریزش مو تا مدت های طولانی بصورت یک راز باقی مانده بود اما دانش، ابزاری است قوی برای کشف حقایق در نتیجه متخصصان شروع به شناسایی ساختار مو کردند

  ادامه مطلب
 • ریزش مو پس از زایمان

  ریزش مو پس از زایمان

  بسیاری از مادران پس از تولد فرزندشان دچار ریزش مو می شوند. متخصصان به این ریزش مو، ریزش موی مفرط می گویند که دلیل آن نزی پایین امدن سطح استروژن است البته به گفته آنها این ریزش مو موقتی است و نیاز به درمان ندارد.

  ادامه مطلب
 • دلایل سفید شدن موها

  دلایل سفید شدن موها

  متخصصان معتقدند سفید شدن موها نتیجه سبک جدید زندگی ما است. سفید شدن مو در کهن سالی طبیعی است اما در 20 سالگی و 30 سالگی غیر طبیعی و آزاد دهنده است و مسلما باید به دنبال دلیل آن ور رفع آن رفت.

  ادامه مطلب
 • نحوه درمان ریزش موی مدل مردانه

  نحوه درمان ریزش موی مدل مردانه

  ریزش موی مردانه یا همان طاسی ارثی در میلیون ها نفر در دنیا رایج است. طاسی ارثی با ریزش مو به صورت M شکل شروع می شود و به مرور زمان به ناحیه جلوی سر و کناره های سر کشیده می شود.

  ادامه مطلب
 • ریزش موی سکه ای چیست؟

  ریزش موی سکه ای چیست؟

  ریزش موی سکه ای نوعی از ریزش مو است که می تواند در ناحیه ای از سر، ریش و یا ابرو رخ دهد و بصورت تکه هایی به اندازه یک سکه دچار ریزش شود. اگرچه این نوع ریزش مو بی خطر است و در اغلب موارد هیچ دردناکی ندارد اما باعث بوجود امدن یکسری مسائل عاطفی و افسردگی در فرد می شود.

  ادامه مطلب
 • آیا کاشت مو گزینه ایمنی است؟

  آیا کاشت مو گزینه ایمنی است؟

  در تعریف کاشت مو می توان اینگونه گفت که کاشت مو یکی از مطمئن ترین روش های موجود برای درمان کردن ریزش مو و یا طاسی است. فرایند کاشت مو به این صورت است که پزشک مشاور پس از انجام یکسری ازمایشات لازم تصمیم می گیرد

  ادامه مطلب
 • مزوتراپی

  مزوتراپی

  مزوتراپی یک تکنیک غیرجراحی است که در زیرپوست بیرونی و در بافت های هدف، تزریق های ریز سطحی انجام می شود. در واقع اصطلاح مزو از کلمه لایه میانی پوست گرفته شده است. مزوتراپی نوعی درمان است که پوست میانی را تحریک می کند و علائم ریزش را کم می کند.

  ادامه مطلب
 • استفاده از ماینوکسیدیل در درمان ریزش موی زنان

  استفاده از ماینوکسیدیل در درمان ریزش موی زنان

  استفاده از ماینوکسیدیل در زنانی که ریزش موی مدل زنانه دارند موثر است. بنابراین جا دارد در اینجا برخی از مزایا و معایب آن را عنوان کنیم.

  ادامه مطلب
 • 5 ویتامین و 3 ماده مغذی مفید برای رشد موها

  5 ویتامین و 3 ماده مغذی مفید برای رشد موها

  اغلب مردم ظاهر زیبای مو را نشانه سلامت مو می دانند. باید گفت مانند بقیه اندامهایتان، مو نیز برای سالم ماندن نیاز به مواد مغذی دارد. در واقع بسیاری از ریزش های مئ به کمبود مواد مغذی ارتباط دارد. در حالی که عوامل مثل سن، ژنتیک و هورمون ها نیز بررشد مو تاثیر دارند، خوردن مواد مغذی کلیدی ترین عامل است.

  ادامه مطلب
 • 9 دلیل ریزش مو در زنان

  9 دلیل ریزش مو در زنان

  مرکز تخصصی موی رنسانس، با تیم مجرب پزشکی خو و با سابقه ای طولانی مدت در کاشت و ترمیم مو بصورت شبانه روزی پاسخگوی سولات شما عزیزانی است که ریزش مو دارد.

  ادامه مطلب
 • تقویت مو

  تقویت مو

  ما در مرکز تخصصی موی رنسانس این افتخار را داریم که علاوه بر ارائه خدمات کاشت مو، از یک پکیج ترکیبی تقویت مو نیز برای بیماران استفاده می کنیم.

  ادامه مطلب
 • کاشت مژه طبیعی

  کاشت مژه طبیعی

  کاشت مژه یک روش تقریبا جدید درمانی است که در اصل برای درمان پلک استفاده می شود که به دلایلی مانند مسائل ژنتیکی، طاسی و یا بیماریهایی مثل سرطان و سوختگی و جراحی ها، مژه ای ندارد.

  ادامه مطلب
 • ریزش مو در مردان

  ریزش مو در مردان

  ریزش مو در 60 درصد مردان و 10 درصد زنان رخ می دهد هرچند فقدان موی سر خطرات اسیب دیدگی از پرتو درمانی و سرطان پوست را افزایش می دهد اما طاسی با الگوی مردانه و زنانه شرایطی است که معمولا قابل درمان است.

  ادامه مطلب
 • مقایسه کاشت مو به روش FUT با کاشت مو به روش FUE

  مقایسه کاشت مو به روش FUT با کاشت مو به روش FUE

  روشهای نوین کاشت مو مثل روش fue امروز بسیار رایج شده است و تغییرات زیادی داشته است و در نتیجه نتایج بهتری برای بیماران متقاضی کاشت مو حاصل شده است.

  ادامه مطلب
 • کاشت طبیعی ریش

  کاشت طبیعی ریش

  کاشت ریش روشی است که موهای صورت را در نواحی که نازک شده یا ریخته است بازسازی می کند در حالی که این روش معمولا در ناحیه ریش و سبیل انجام می شود.

  ادامه مطلب
 • هزینه تقریبی کاشت مو

  هزینه تقریبی کاشت مو

  یکی از عوامل مهم در کاشت مو برای بیماران عزینه های آن است. درواقع اغلب بیماران بر اساس اینکه هزینه های کاشت مو چقدر برایشان تمام می شود تصمیم می گیرند که ایا کاشت مو انجام بدهند یا خیر. و یا اینکه تصمیم میگیرند چه روش کاشتی را انتخاب کنند که به صرفه تر باشد.

  ادامه مطلب
 • کاشت ریش

  کاشت ریش

  کاشت ریش، روشی است که مو را در نواحی از صورت که کم مو است و یا کلا مو ندارد، می کارد. در حالی که از این روش معولا در قسمت سبیل و نواحی معروف به ریش بزی استفاده می شود، می توان برای ترمیم ریش، چانه و قسمت های جانبی آن نیز استفاده کرد

  ادامه مطلب
 • تفاوت کاشت موی زنان و مردان

  تفاوت کاشت موی زنان و مردان

  چون کاشت مو برای 90 درصد از مردان کچل کشور گزینه خوبی است، زنان نیز فکر میکنند کیس مناسبی برای کاشت مو هستند اما معمولا اینگونه نیست تنها تعداد کمی از زنان نوعی از ریزش مو را دارند که آنها را مستعد کاشت مو می کند

  ادامه مطلب
 • خطرات و عوارض های جانبی کاشت موی طبیعی

  خطرات و عوارض های جانبی کاشت موی طبیعی

  کاشت مو یک عمل جراحی است که موها را از ناحیه ای برمیدارند و در ناحیه دیگری که مو ندارد و یا کم مو است می کارند. پزشکان آمریکایی این عمل های کاشت را از دهه 1950 انجتم می دادند اما تکنیک های عمل در سال های اخیر بسیار تغییر کرده است.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش سلول های بنیادی

  کاشت مو به روش سلول های بنیادی

  در روش کاشت مو به روش سلول های بنیادی یا همان روش HASCI، کل تارهای مو برداشته نمی شود بلکه چندتا از سلولهای ریشه مو را در همان ناحیه باقی می گذارند تا باعث تحریک و رشد مجدد موها شود.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو از بدن (BHT)

  کاشت مو از بدن (BHT)

  برای کاشت مو از بدن، اصولا از موی سر برای کاشت مو استفاده می شود و اگر بیماری در ناحیه سر به اندازه کافی نداشته باشد، از موی بدن او (رانها، بازوها، سبیل، قفسه سینه، پشت و حتی صورت )استفاده میکنند که کیفیت و ساختارش مثل موی سر است.

  ادامه مطلب
 • پی ار پی موی سر

  پی ار پی موی سر

  پی ار پی موی سر بستگی به برنامه درمان و نیاز خود شما دارد، پی ار پی موی سر را میتوان تا زمانی که به نتیجه مطلوبتان برسید، تکرار کنید.تجربه ما نشان میدهد که تکرار درمان PRP هر 3 یا 6 ماه یکبار میتواند بسیار مفید باشد.

  ادامه مطلب
 • کاشا ریش به روش FUE چیست

  کاشت ریش به روش FUE چیست

  کاشت ریش به نوعی می توان گفت تنها راه حل برای تراکم کم موها در نواحی از صورت و یا کم پشت شدن آنهاست مرکز تخصصی موی رنسانس برای انجام کاشت ریش از آخرین و بهترین روش کاشت FUE استفاده می کند

  ادامه مطلب
 • کاشت موی ابرو

  کاشت موی ابرو

  شایع ترین علت ریزش مو ابروی زنان برداشتن بیش از حد آن است که در یک دوره زمانی دائمی به فولیکول مو آسیب می زند و باعث ایجاد زخم بر روی بافت و از دست دادن کامل رشد مو می شود.

  ادامه مطلب
 • پیوند ابرو

  پیوند ابرو

  بهترین و جدیدترین روش پیوند ابرو که تا به حال معرفی شده و همچنین در سطح دنیا مورد استفاده قرار می گیرد پیوند ابرو با تکنیک FUE می باشد روش کاشت ابرو FUE معایب و مضرات روش های قبلی را از بین برده است و آن ها را به نقطه قوت تبدیل کرده در تکنیک پیوند ابرو به روش FUE شما هر مدل ابرویی که دوست دارید را می توانید داشته باشید

  ادامه مطلب
 • کاشت ابرو طبیعی

  کاشت ابرو طبیعی

  کاشت ابرو, یکی از روشهای بحث برانگیز زیبایی شناختی است که زمانی که توسط متخصصین انجام می شود می تواند نتیجه ای موثر در بر داشته باشد. کاشت ابرو را می توان با استفاده از دو روش FUE یا FUH/Strip انجام داد,

  ادامه مطلب
 • بهترین دکتر کاشت ابرو

  بهترین دکتر کاشت ابرو

  از مهمترین مواردی که برای کاشت ابرو به آن دقت کنید دکتر کاشت ابرو و یا مرکز و کلینیکی که در آن کاشت ابرو انجام می دهید می باشد اولین قدم در این موضوع سابقه کاری آن مرکز است که ترجیحا سابقه کار بالای 10 سال داشته باشد دلیل آن این است که داشتن سابقه کاری بیشتر باعث تجربه کاری بیشتر و در نهایت کیفیت مطلوب کار می شود نکته بعدی که در این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است

  ادامه مطلب
 • هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

  كاشت ابرو امري تخصصي و بسيار نياز به مهارت و ظرافت و تكنيك كاشت مناسب دارد و شخص كانديد كاشت ابرو بايد در تعين پزشك معالج خود دقت لازم را داشته باشد، كه سابقه و تجربه آن مركز درخشان بوده و نمونه هاي انجام شده مورد پسند قرار گيرد، همچنين هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه ايشان در كاشت ابرو بيشتر باشد طبيعتاً هزينه انجام آن نيز بيشتر خواهد بود.

  ادامه مطلب
 • انواع ترمیم مو

  انواع ترمیم مو

  جایگزین کردن موهای و ترمیم آن در فضاهایی که موها ریزش پیدا کرده اند و خالی از مو می باشد به عبارت دیگر در ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست و این بانک مو توسط مراکز مجری ترمیم مو تهیه می شود و توسط کراتین های گیاهی روی سر فیکس می شود ترمیم مو در یک جلسه قابل انجام است و همچنین برای تمامی افرادی که به هر دلیلی فاقد مو می باشند مناسب است

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای چه افرادی مناسب است

  ترمیم مو برای چه افرادی مناسب است

  در واقع ترمیم مو مناسب تمامی افراد که دچار طاسی سر زمانی که افراد جهت کاشت مو به مراکز و کلینیک ها مراجعه می کنند با شرایط و محدودیت های خاصی رو به رو می شوند که انجام کاشت مو را برای آن ها یا غیر ممکن کرده و یا سخت می کند یکی از این شرایط و محدودیت ها نداشتن بانک موی مناسب برای انجام کاشت مو می باشد و یا داشتتن بیماری خاصی که باعث می شود کاشت مو برای فرد متقاضی مناسب نباشد

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو جلوی سر

  ترمیم مو جلوی سر

  یکی از کلماتی که امروزه باعث می شود در رابطه با آن تحقیق کنیم و اینکه پس از کسب اطلاعات نظر خود را در مورد آن بگوییم ترمیم مو است . جالب اینجاست بدانید که مبحث ترمیم مو با مبحث درمان ریزش مو که برخی به آن اصطلاحا ترمیم مو می گویند متفاوت است ترمیم مویی که از این عنوان برای درمان ریزش مو استفاده می کنند

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای خانمها

  ترمیم مو برای خانمها

  روش hrt بهترین و برترین روش ترمیم مو می باشد که این روش مخصوص ریزش مو بانوان بوده در توضیح این روش می توانیم بگوییم که در ترمیم مو به روش hrt دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و یک لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تعبیه شده که روی سر فرد فیکس می شود و موها رو آن لایه سوار می شوند

  ادامه مطلب
 • پیشرفته ترین روش ترمیم مو

  ترمیم مو هم همانند دیگر روش ها ی پزشکی زیبایی مانند کاشت مو مرحله به مرحله و روش به روش پیشرفت کرده و به بهترین شکل خود رسیده است در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین روش ترمیم مو در دنیا و ایران ترمیم مو به روش hrt می باشد

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو سر

  ترمیم مو سر

  یکی از راههای 100% تضمینی و قطعی بازگشت و درمان ریزش موی شما و طاسی سر ترمیم موی سر می باشد که دیگر نیازی به جراحی ، بیهوشی ، برش ، بخیه ندارد و در یک جلسه قابل انجام است ترمیم مو برای افرادی که بانک موی مناسب برای کاشت مو ندارند مناسب می باشد زیرا در ترمیم مو نیازی به بانک موی فرد نیست

  ادامه مطلب
 • کاشت موی غیر قابل رشد

  کاشت موی غیر قابل رشد

  کاشت مو غیر قابل رشد یا همان ترمیم مو یکی از روش های بازگشت مو می باشد و با توجه به اینکه این روش هیچگونه محدودیتی ندارد و قابل انجام است طرافداران خاص خود را پیدا کرده و روز به روز به آن ها اضافه می شود

  ادامه مطلب
 • کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

  کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

  کاشت مو امروزه به یکی پر طرفدار ترین عمل های زیبایی محسوب می شود که با پیدایش و پیشرفت روز افزون ریزش مو تقاضا و تمایل به کاشت مو بیشتر شده است و این تقاضای بیش از حد باعث می شود روز به روز معایب هر چند کم کاشت مو بر طرف می سازد

  ادامه مطلب
 • جلوگیری از ریزش مو

  جلوگیری از ریزش مو

  شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که هنگام شانه زدن به موهای خود می بینید که بیش از حد موهای شما لای برس و شانه گیر کرده است و یا بعبارت دیگر موهای شما ریزش پیدا کرده است و یا ممکن است صبح از خواب بیدار شوید و و ببینید که موهای شما ریزش پیدا کرده و روی بالشتان نمایان شده است

  ادامه مطلب
 • درمان آکنه

  درمان آکنه

  یک انسان زمانی که به سن بلوغ می رسد امکان دارد جوش هایی در قسمت سر و صورت و بدن بزند که عامیانه به این جوش ها ، جوش های بلوغ می گویند اما امکان دارد در مواقعی جوش هایی با شکل و شمایل دیگر ظاهر شود که بسیار ناراحت کننده باشند به این نوع جوش ها آکنه می گویند.

  ادامه مطلب
 • پیوند مو چیست؟

  پیوند مو طبیعی

  در سالهاي اخير با پيشترفت علم ، چه از نظر سخت افزاري و چه از نظر نرم افزاري پيوند مو بسيار پيشترفت كرده است چرا كه در روش هاي سنتي و قبلي پيوند مو شاهده تراكم كم ، در سر فرد كانديد بوده ايم ، ديگر از عوارض انها: خط رويش غير طبيعي ، جراحي ، بجا ماندن اسكار در پست سر شخص ، درد و تورم ، از ديگر عوارض ان روش ها ميبود،

  ادامه مطلب
 • کاشت مو شیراز

  کاشت مو شیراز

  هم اينك كاشت مو در شيراز كه با تكنيك هاي قديم و سنتي fitوfut انجام ميشود ، متأسفانه عوارض غير قابل جبراني را به همراه خواهد داشت ، چرا كه هر شخصي به علت محدود بودن بانك موي خود يك نهايتاً دوبار ميتواند از قسمت اطراف موي خود برداشت و كاشت را انجام دهد ،كه در اين روش ها اسيب جدي به بانك موي سر شخص كانديد ميرساند كه ديگر حتي در مراكزي كه بروز ميباشند هم نميتوانند مجدد كاشتي موفق را دوبار داشته باشند،

  ادامه مطلب
 • کاشت ابرو به روش FUE

  کاشت ابرو به روش FUE

  با پيشترفت علم پيوند مو در كاشت ابرو و انجام ان با تكنيك جديد و انحصاري FUE كه بنيان گذار آن كلينيك تخصصي موي رنسانس در ايران ميباشد، ديگر نگران ظاهر وخواب غير طبيعي كه در روش هاي رايج شاهد آن بوده ايم نميباشيم كه در آن روش ها نياز به كوتاهي سر فرد بوده و درد و ديگر عوارض جراحي و بجا ماندن اسكار ميباشد

  ادامه مطلب
 • قيمت و هزينه كاشت مو

  قيمت و هزينه كاشت مو

  اشت موي طبيعي در ايران با بروزتر شدن علم پيوند مو هم اينك پيشترفت زيادي در جوامع پيشترفته داشته است، اما در كشور عزيزمان ايران متأسفانه با وجود داشتن متخصصين و پزشكان بسيار خوب نتوانسته ايم به آن سطح از كيفيت در اين زمينه دست يابيم و در انجام تكنيك هاي جديد كاشت مو ، هنوز با تكنيك هاي قديمي و سنتي انجام ميشود، براي همين مورد است كه قيمت كاشت مو در مراكز مربوطه متفاوت است

  ادامه مطلب
 • کاشت ابرو به روش SUT

  کاشت ابرو به روش SUT

  بهترین فضا برای برداشتن موها جهت کاشت ابرو موهای بغل گوش می باشد ، در این منطقه موها از لطافت خاصی برخوردار بوده و شبیه موهای ابرو می باشد ، کاشت ابرو به روش SUT برای همه نوع ابروها مناسب می باشد حتی ابروهایی که شکسته شده اند یا ابروهایی که قبلا هاشور و یا تتو شده باشند

  ادامه مطلب
 • کاشت مو در افراد مشهور (احسان علیخانی، یحیی گل محمدی و ...)

  کاشت مو در افراد مشهور، احسان علیخانی، یحیی گل محمدی

  کاشت مو یکی از رایج‌ترین روش‌های درمان زیبایی در سال‌های گذشته بوده است. این شرایط تا حدودی به خاطر پیشرفت‌های اخیر ایجاد شده در این درمان است که باعث شده جای زخم کمتری از آن بر روی سر باقی مانده و دستیابی به نتایج بهتر در این رابطه امکان‌پذیر شود. یکی از نکات قابل توجه در این رابطه این است که حتی افراد مشهور و شناخته شده نیز گاهی اوقات دچار مشکلات ریزش مو شده و از روش‌های مختلف کاشت مو برای رفع مشکل خود استفاده کرده‌اند.

  ادامه مطلب
 • عوارض کاشت مو

  عوارض کاشت مو

  قبل از آنکه تصمیم نهایی خود در مورد جراحی کاشت مو را بگیرید،بسیار مهم است که تمامی خطرات و عوارض این عمل را بشناسید و آنها را با دقت در برابر فواید حاصل از این جراحی بسنجید. احتمال موفقیت جراحی کاشت مو تا حد زیادی بستگی به آن مقدار از فولیکول‌هایی دارد که بعد از کاشته شدن در ناحیه دیگری از پوست سر، سالم و قوی باقی می‌مانند.

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو به روش prp

  ترمیم مو به روش prp

  مقوله ترمیم مو با مقوله prp کاملا از هم جدا بوده و هیچ ربطی به هم ندارند و اصلا چیزی تحت عنوان ترمیم مو به روش prp وجود ندارد در مطلب فوق ترمیم مو و prp را توضیح می دهیم.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش FUE (استخراج فولیکول مو)

  کاشت مو به روش FUE (استخراج فولیکول مو)

  FUE مخفف (استخراج فولیکول مو) و برجسته ترین روش کاشت مو در دهه گذشته می باشد که به تازگی منحصرا در مرکز تخصصی موی رنسانس به شکل حرفه ای انجام می شود.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش HRT

  کاشت مو به روش HRT

  تنها روش استاندارد کاشت مو غیر قابل رشد که تا کنون در ایران و کشورهای اروپایی و امریکا معرفی شده است و به تایید رسیده کاشت مو به روش HRT می باشد در این روش نیازی به بانک موی فرد نیست و از بانک موی تعبیه شده در مرکز تخصصی موی رنسانس استفاده میشود که همزاد ، هم جنس و هم رنگ با موی سر فرد استفاده میشود که جایگزین بسیار مناسبی برای موهای ریخته شده ی باشد

  ادامه مطلب
 • راههای جلوگیری از ریزش موی سر در مردان و زنان

  راههای جلوگیری از ریزش موی سر در مردان و زنان

  موها یکی از نقاط بدن است که ارزش آن‌ها پس از ریزش برای فرد بسیار مشخص می‌شود. به همین خاطر اکثر افراد هنگامی به فکر جلوگیری از ریزش موی خود می‌افتند که حجم زیادی از موی خود را از دست داده باشند. به هر حال، اگر شرایط ریزش مو در مراحل اولیه آن باشد (مشابه زمانی که سر بیمار هنوز پر از مو است)، روش‌های درمان می‌توانند به سادگی و با هزینه به نسبت پایین مشکل بیمار را در این رابطه برطرف کنند.

  ادامه مطلب
 • کاشت موی طبیعی (پیوند مو) در خانم‌ها

  کاشت موی طبیعی (پیوند مو) در خانم‌ها

  موضوع کاشت مو در بین خانم‌ها معمولاً زیاد رایج نیست، زیرا مشکل عقب رفتن خط رویش مو در جلوی سر کمتر در بین خانم‌ها مشاهده می‌شود. در حقیقت ریزش مو اغلب در بین خانم‌ها با شرایط خفیف‌تر ایجاد شده و معمولاً برای پنهان کردن آن از کلاه‌گیس، بافت و موارد مانند آن استفاده می‌شود. به این ترتیب هنگامی که مشکل واضح شده و امکان نادیده گرفتن یا پنهان کردن آن وجود نداشته باشد، بیمار ممکن است به شدت احساس خجالت و ناراحتی به خاطر شرایط خود پیدا کند.

  ادامه مطلب
 • داروی فیناستراید برای ریزش مو،عوارض؛ مزایا،میزان تاثیر و نحوه مصرف

  داروی فیناستراید برای ریزش مو،عوارض؛ مزایا،میزان تاثیر و نحوه مصرف

  ما در کلینیک کاشت موی رنسانس برای مراجعینی که از ریزش مو رنج می‌برند، با تشخیص دقیق‌ علت ریزش مو، گزینه مناسب برای توقف ریزش موی شما و رویش مجدد آن را ارائه خواهیم کرد. در کلینیک کاشت موی رنسانس، متخصصین ما علاوه بر ارائه خدمات کاشت و تکنولوژیی‌هایی چون پی ار پی مو، مزوتراپی و لیزر درمانی

  ادامه مطلب
 • مراقبت وتوصیه‌های بعد ازکاشت مو

  مراقبت وتوصیه‌های بعد ازکاشت مو

  هنگامی که تصمیم گرفتید از عمل جراحی کاشت مو استفاده کنید، احتمالاً به این فکر خواهید کرد که چه اقدامات و مراقبت‌هایی پس از این عمل جراحی باید انجام شود. در بسیاری از موارد افراد برای مشاهده چهره دوستان و همکاران خود در هنگام مشاهده تغییرات ایجاد شده در ناحیه سر پس از کاشت مو لحظه شماری می‌کنند. به هر حال برای رسیدن به این نتایج، لازم است از عمل جراحی کاشت مو استفاده شده و پس از این درمان، به مراقبت‌ها و توصیه‌های پس از جراحی به خوبی توجه شود.

  ادامه مطلب
 • راه‌های تقویت، رشد و پرپشت شدن مو

  راه‌های تقویت، رشد و پرپشت شدن مو

  ریزش مو تا حدی طبیعی است، به طور متوسط صد تار از موی تمام ما روزانه می‌ریزد که اکثر آنها، حدود 80 درصد، هنگام شستن یا شانه زدن و بقیه در طول روز می‌ریزد. این مقدار ریزش مو تاثیری بر پرپشتی کلی مو ندارد، چرا که فقط درصد ناچیزی از انبوه موهای سر را شامل می‌شود، جالب است بدانید که هر فرد بالغ بیش از 150000 تار مو دارد. به علاوه مقدار رویش مو بیشتر از ریزش مو است.

  ادامه مطلب
 • ریزش مو در زنان علت و درمان آن

  ریزش مو در زنان علت و درمان آن

  واقعیت این است که ریختن 50 تا 100 تار مو در روز کاملاً طبیعی است، اما بسیاری از ما روزانه شاهد ریزش مقدار نگران کننده‌ای مو هستیم که روز به روز هم بیشتر می‌شود. ریزش مو برخلاف باور عموم مردم منحصر به آقایان نیست، موهای زیبای بانوان نیز از خطر کم پشت شدن در امان نیست.

  ادامه مطلب
 • ریزش مو در مردان: علت و درمان آن

  ریزش مو در مردان علت و درمان

  حدود 85 درصد آقایان پیش از رسیدن به سن 50 سالگی با مشکل کم پشت شدن شدید مو مواجه می‌شوند و ریزش موی برخی حتی پیش از پای گذاشتن به 21 سالگی شروع می‌شود. البته خبر خوش این است که با رژیم غذایی سالم، مصرف فراورده‌های مراقبت از مو و مراجعه به متخصص می‌توان دوباره موهایی پرپشت داشت. کلینیک تخصصی موی رنسانس با متخصصان با تجربه و توانمند خود تمام دانش و تجربه‌ی خویش

  ادامه مطلب
 • لیزرتراپی مو برای درمان ریزش مو

  لیزرتراپی مو برای درمان ریزش مو

  لیزرتراپی مو با لیزر کم توان یا لیزر سرد (LLLT) یک روش درمانی نوین و انقلابی برای درمان ریزش مو به روش غیرجراحی است که هم برای زنان و هم مردانی که از مشکل آزاردهنده‌ی ریزش مو رنج می‌برند، می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. با انجام لیزرتراپی مو شما می‌توانید موهایی ضخیم‌تر، پرپشت‌تر و درخشان‌تر با ظاهری سالم و زیبا داشته باشید.

  ادامه مطلب
 • ریزش موی سکه ای، طاسی سکه‌ای (آلوپسی آره آتا): علت و درمان آن

  ریزش موی سکه ای، طاسی سکه‌ای،آلوپسی آره آتا؛ علت و درمان آن

  آلوپسی آره آتا یا ریزش موی سکه‌ای نوعی اختلال ریزش مو است که سیستم ایمنی بدن در آن نقش دارد. زنان و مردان در هر سنی و از هر نژاد و قومیتی ممکن است دچار ریزش موی سکه‌ای شوند، به علاوه آلوپسی می‌تواند هر ناحیه‌ی موداری از بدن را درگیر کند. اصطلاح آلوپسی آره آتا زمانی به کار می‌رود که ریزش مو به صورت منطقه‌های دایره‌ای یا بیضی شکل رخ دهد. ناهنجاری‌ها و مشکلات ناخن نیز معمولاً در بیماران مبتلا به آلوپسی دیده می‌شود.

  ادامه مطلب
 • محلول و داروی ماینوکسیدیل،عوارض؛مزایا، میزان تاثیر و نحوه مصرف برای رویش مجدد موی سر و ریش

  محلول و داروی ماینوکسیدیل،عوارض؛مزایا، میزان تاثیر و نحوه مصرف برای رویش مجدد موی سر و ریش

  ماینوکسیدیل (minoxidil) در ابتدا نام قرصی بود که برای درمان فشار خون بالا مورد استفاده قرار می‌گرفت. به هر حال، یکی از عوارض جانبی مصرف این دارو رشد ناخواسته مو بود. این عارضه جانبی محققان را تشویق کرد داروی موضعی ماینوکسیدیل را برای درمان ریزش مو تولید کنند و نتایج تحقیقات نشان دهنده اثربخشی این دارو در درمان ریزش مو است. در برخی کشورها، این دارو به شکل‌های دیگر همچون فوم نیز ساخته شده و برای رفع مشکل ریزش مو در اختیار افراد قرار گرفته است.

  ادامه مطلب
 • انواع داروها برای درمان ریزش و تقویت مو

  انواع داروها برای درمان ریزش و تقویت مو

  متخصصین ما در کلینیک تخصصی کاشت موی رنسانس که در درمان ریزش مو و بیماری‌های پوست سر تخصص دارند، تاکنون هزاران نفر از افراد مبتلا به انواع ریزش مو را با روش‌هایی مانند کاشت مو، پی آر پی مو، مزوتراپی و لیزرتراپی درمان نموده‌اند. متخصصین ما اغلب داروهایی را برای کمک به پیشگیری از ریزش بیشتر موها و نیز افزایش رشد مجدد آنها تا حد امکان، تجویز می‌کنند.

  ادامه مطلب
 • راههای درمان ریزش موی سر

  راههای درمان ریزش موی سر در زنان و مردان

  در صورتی که ریزش موی شما بیشتر از حالت عادی است، لازم است با مراجعه به پزشک نوع ریزش مو مشخص شود. در حقیقت هر یک از انواع ریزش مو دارای دلایل خاص خود بوده و روش‌های درمان متفاوت دارد. در ادامه با توجه به شرایط موجود می‌توان از اقدامات درمانی مناسب برای رفع مشکل ریزش مو استفاده کرد. در حالت عادی هر انسان بین 100،000 تا 150،000 تار مو روی سر خود دارد و به‌طور عادی حدود 50 تا 100 تار مو در هر روز می‌ریزد. به هر حال هنگامی که متوجه شدید تعداد زیادی تار مو روی بالش شما وجود دارد

  ادامه مطلب
 • درمان ریزش مو با پی آر پیPRP

  درمان ریزش مو با پی آر پیPRP

  پلاسمای غنی از پلاکت (پی آر پی) یکی از بهترین روش‌ها برای درمان ریزش مو (لینک به مقاله درمان ریزش مو) می‌باشد. پی آر پی عملی کاملاً مبتنی بر اصول علمی می‌باشد که به رشد مجدد موهای شما کمک زیادی می‌نماید. اگر شما هم مایلید که اطلاعات بیشتری در مورد پی آر پی یا هر روش موضعی، دارویی یا جراحی دیگر برای درمان ریزش مو به دست آورید، بهترین راه، مراجعه به یک متخصص کاشت مو می‌باشد. متخصصین ما در کلینیک کاشت موی رنسانس می‌توانند شما را با مزایا و خطرات هر روش آشنا کنند و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نمایند.

  ادامه مطلب
 • کاشت و ترمیم طبیعی مو بدون نیاز به عمل جراحی

  کاشت و ترمیم طبیعی مو بدون نیاز به عمل جراحی

  ریزش مو و طاسی در بسیاری مواقع می‌تواند مشکلات روحی برای فرد ایجاد کند. قبلاً کلاه‌گیس و تکه‌های مو تمام ابزارهای قابل استفاده برای پنهان کردن مشکلات فرد در این ارتباط بود. اما امروزه از یک تکنولوژی جدید برای ترمیم مو استفاده می‌شود که در اصطلاح به آن ترمیم مو بدون جراحی، باندینگ یا تجمیع مو گفته می‌شود. به این ترتیب برای رفع مشکلات بیمار در این رابطه لازم است از تکنولوژی و محصولات مدرن به همراه خدمات تخصصی افراد باتجربه استفاده شود

  ادامه مطلب
 • روش‌های مختلف کاشت و پیوند مو

  روش‌های مختلف کاشت و پیوند مو

  ريزش مو هميشه به عنوان يکي از نگراني‌هاي بزرگ براي آقايان و خانم‌ها مطرح بوده است و افراد زیادی را علاقمند به استفاده از روش‌ها و عمل‌های مختلف برای داشتن موهای پُرپشت‌تر نموده است. پیوند مو یک عمل جراحی است که طی آن، واحدهای فولیکول مو از قسمتی از پشت یا اطراف سر که اصطلاحاً ناحیه اهدا کننده نامیده می‌شود

  ادامه مطلب
 • موهای چرب

  موهای چرب

  پوست سری که چرب باشد معمولا چند ساعت بعد از استحمام منافذ پوست باز شده و موها به هم چسبیده میشوند اکثریا افرادی که موهای چرب دارند بر این باورند که چربی مو وابسته به پوست سر می باشد

  ادامه مطلب
 • هزینه ترمیم مو

  هزینه ترمیم مو

  یکی از شرایطی که هر فرد قبل از شروع هر کاری باید در نظر بگیرد شرایط قبل از انجام کار یعنی شرایط مالی می باشد اشخاصی که برای یافتن مرکز خوب ترمیم مو جهت انجام کار در اینترنت جستجو میکنند باید مورادی را راجع به هزینه ترمیم مو بدانند.

  ادامه مطلب
 • هزینه کاشت مو

  هزینه کاشت مو

  یکی از مهمترین مسایلی که امروزه افراد در جامعه با آن سر و کار دارند مسایل مالی می باشد که در این شرایط اقتصادی بسیار مهم است باید عرض کنیم که در هزینه کاشت مو بدلیل اینکه موضوع زیبایی یک موضوع بسیار مهمی بوده و برگشت ناپذیر است بیشتر باید دقت کرد

  ادامه مطلب
 • کاشت موی طبیعی

  کاشت موی طبیعی

  یکی از ویژگی های کاشت موی طبیعی موها زنده بودن موهایی که کاشت موی طبیعی شده اند است که بدین معنی می باشد که این موها قابل رشد است و پس از کوتاهی رشد می کند.

  ادامه مطلب
 • تفاوت کاشت مو به روش SUT با دیگر روش های کاشت مو

  کاشت مو SUT

  ریزش مو موضلی شده در جامعه که روز به روز گریبان گیر افراد زیادی به خصوص جوان ها است پس از گشت و گذار در اینترنت و یا در جامعه ویکی پدیا در قسمت توضیحات عبارات کاشت مو به روش FUT ، کاشت مو به روش FIT ، کاشت مو روش BHT ، کاشت مو به روش SUT دیده میشود.

  ادامه مطلب
 • تفاوت ترمیم مو به روش HRT با ترمیم مو به روش نانو ارگانیک

  ترمیم مو HRT

  اگر در دنیای اینترنت کلمه ترمیم مو را سرچ کنید با تعدادی از اصلاح ها از قبیل : ترمیم مو نانو ، ترمیم مو نانو ارگانیک ، ترمیم مو های فیکس ، ترمیم مو نانو سنتر ، ترمیم مو نانو هکس ، ترمیم مو HRP ، ترمیم مو SUPER HRP و ... مواجهه می شوید.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو ایران فیت

  کاشت مو ایران فیت

  یکی از روش های کاشت مو که از بعد از برداشت فلپ یا همان کاشت مو به روش اف یو تی ((FUT به این عرصه معرفی شد کاشت مو به روش اف یو تی یا فیت (FIT) می باشد که نظریه اصلی این روش برنداشن فلپ و خونریزی را به حداقل رسانده

  ادامه مطلب
 • دوران نقاهت پس از کاشت مو

  دوران نقاهت پس از کاشت مو

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد پس از کاشت مو به روشهای سنتی FIT و FUT دچار می شوند به غیر از خونریزی های در حین عمل ، بیهوشی های گاه و بی گاه و همچنین بخیه و برداشت فلپ مهمترین آن دوران نقاهت پس از کاشت مو می باشد.

  ادامه مطلب
 • دور جدید تحقیقات درمانی آلوپسی آره اتا

  دور جدید تحقیقات درمانی آلوپسی آره اتا

  در حال حاضر پیشرفت ها در پروسه های درمانی به اوج خود رسیده است. که با پیشرفتهایی در تحقیقات آلوپسی آره اتا و چندین روش درمانی در حال توسعه همراه می باشد.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو در شیراز

  کاشت مو در شیراز

  عزیزان شیرازی یا افرادی که جهت کاشت مو به روش SUT تمایل به حضور در شیراز را دارند باید عرض کنیم که به دلیل اینکه کاشت مو به روش SUT یک فعالیت بسیار حساس و پیچیده بوده مرکز تخصصی موی رنسانس تصمیم به اقامت یک روزه این عزیزان گرفته که کاشت موی خود را در تهران انجام دهند

  ادامه مطلب
 • بهترین کلینیک کاشت مو

  بهترین کلینیک کاشت مو

  در نظر داشته باشید که برای انتخاب کلینیک کاشت مو و بهترین آن ها باید معیار هایی را سنجید در ابتدا باید کلینیک مربوطه دارای مجوز رسمی باشد مورد دوم ویزیت و مشاوره دقیق با صداقت کامل را باید در نظر گرفت و مورد آخر انجام عمل کاشت مو در فضای کاملا استریل و استاندارد طبق تحقیقات بهترین کلینیک کاشت مو مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد.

  ادامه مطلب
 • کاشت موی اتوماتیک

  کاشت موی اتوماتیک

  از مشکلات متعدد و تخریب پذیر در کاشت مو به روش های سنتی FIT و FUT دستی بودن آن و انجام شدن آن توسط تکنسین می باشد زیرا نتیجه این نوع کاشت مو 96% آسیب پذیر و منفی بوده اما کاشت موی اتوماتیک با دقت فراوان امروزه جایگزین روش های قدیمی شده از معروف ترین و بهترین نوع آن کاشت مو به روش SUT می باشد.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش SUT و مزایای آن

  کاشت مو به روش SUT و مزایای آن

  در این روش تا 14000 تار موی واقعی ، زنده و قابل رشد را در یک جلسه بدون جراحی ، درد و خونریزی را با دستگاه اتوماتیک که دقت آن چندین برابر انسان م باشد را کاشت کرده و از دیگر مزیت های آن بدون عوارض جانبی و دوران نقاهت می باشد.

  ادامه مطلب
 • کاش مژه

  کاشت مژه

  حساس ترین مرحله در دنیای کاشت مو ، کاشت مژه می باشد که به دلیل اینکه مژه مستقیما با چشم ددر ارتباط می باشد طبیعتا نمیتوان با دست کاره کاشت را انجام داد بدین ترتیب می توان گفت که ایمن ترین راه کاشت مژه به روش SUT است.

  ادامه مطلب
 • کاشت ریش و سبیل

  کاشت ریش و سبیل

  برای آقایان بعد از کاشت موی سر بالطبع کاشت ریش و سبیل مهم تر است یکی از مواردی که در کاشت ریش و سبیل باید رعایت کرد طراحی آناتومی خط رویش آن می باشد که در کاشت ریش و سبیل به روش SUT بیش از پیش به آن توجه شده است.

  ادامه مطلب
 • کاشت ابرو

  کاشت ابرو

  ابرو یکی از رکن های اساسی زیبایی می باشد که ریزش آن بسیار اذیت کننده است در حال حاضر قوی ترین و به روز ترین روش کاشت ابرو کاشت ابرو به روش SUT بوده است که با متد جدید از موهای بغل سر به دلیل شباهت با موهای ابرو استفاده میکنند.

  ادامه مطلب
 • کاشت موی سر

  کاشت موی سر

  اولین یا به عبارتی دیگر پایه کاشت مو ، کاشت موی سر بوده که 98% از بیمارانی که به ریزش مو مبتلا هستند صرفا هدفشان کاشت مو در ناحیه جلوی سر تا وسط آن است شایا ذکر است که آقایان بیشترین متقاضی کاشت مو سر هستند.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو

  کاشت مو

  کاشت مو عبارت است از برداشتن موهای پشت سر به روش های مختلف ،نگهداری آن ها و مرحله انتهایی کاشت موهای برداشته شده در جاها و فضاهای خالی از مو که بعد از مدت زمان تعیین شده موهای کاشته شده شروع به روییدن می کنند.

  ادامه مطلب
 • با این گیاهان از ریزش مو جلوگیری کنید

  با این گیاهان از ریزش مو جلوگیری کنید

  این امر باید سبک زندگی اصلاح شود در واقع باید سعی شود مواردی همچون: تغذیه مناسب، کاهش استرس‌ها، منظم کردن ساعات خواب، پاکسازی بدن از مواد زائد، ورزش و تحرک و ... رعایت شوند

  ادامه مطلب
 • درمان تریکوتیلومانیا

  درمان تریکوتیلومانیا

  شاید بطور یقین میتوان گفت که بیش از نیمی از بیماریهایی که انسان به آن دچار می شود ریشه روحی روانی علی الخصوص مسایل ناشی از استرس و اضطراب را شامل می شود. یکی از انواع آلوپسی ها آلوپسی تریکوتیلومانیا است که همانند سایر آلوپسی ها با استرس و اضطراب تشدید شده و اینکه به نوعی وسواس کندن مو به شمار می رود.

  ادامه مطلب
 • با این گیاهان از ریزش مو جلوگیری کنید

  این امر باید سبک زندگی اصلاح شود در واقع باید سعی شود مواردی همچون: تغذیه مناسب، کاهش استرس‌ها، منظم کردن ساعات خواب، پاکسازی بدن از مواد زائد، ورزش و تحرک و ... رعایت شوند

  ادامه مطلب
 • کاشت مو طبیعی

  کاشت مو طبیعی

  گر با ذره بين به دقت به موهاي جلو و يا پشت سر نگاه كنيد متوجه می شويد كه تعدادی از موها به صورت تك شاخه، تعدادی به صورت دو شاخه، تعدادی به صورت سه شاخه و بعضا تعدادی نيز به صورت چهار شاخه از پوست خارج شده اند

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش SUT

  کاشت مو به روش SUT

  در روش(SUT) دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی، به جا ماندن اسکار، برش نبوده و هیچ گونه عوارضی نداشته ؛ مامی توانیم، به وسیله، دستگاههای تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو راتا 14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد

  ادامه مطلب
 • کاشت موی مصنوعی

  کاشت موی مصنوعی

  شاید در بین دوستان و نزدیکانتان عبارت کاشت موی مصنوعی را شنیده باشید و تصمیم گرفته باشید که ریزش موهایتان را با کاشت موی مصنوعی درمان کنید ولی باید در جریان باشید که چیزی تحت عنوان کاشت موی مصنوعی وجود دارد زیرا هرچیزی غیر از موهای خودتان وارد پوست سرتان شود باعث عفونت آن میشود

  ادامه مطلب
 • کاشت موی سر

  کاشت موی سر

  از روش های موجود در کاشت موی طبیعی می توان به کاشت مو به روش FUT که از اولین روش کاشت مو می باشد اشاره کرد بعد از سال ها که کاشت مو با روش FUT به علم پزشکی معرفی شد ایراداتی به این روش گرفته شد از جمله برداشتن چربی سر و بجا ماندن خط اسکار و از همه بدتر بجا ماندن خط بخیه که برای هیچ فردی قابل تحمل نبود

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش سلولهای بنیادی

  کاشت مو به روش سلولهای بنیادی

  علم پزشکی مدت هاست به این فکر افتاده که اعضای مشکل ساز بدن را خارج و بجای آن سلول جدیدی را نهادینه کرده که بعد از تولد جایگزین سلول مرده شود منشا و مبدا سلول های بنیادی سلول های جنینی و نیوپلاست می باشد که در آزمایشگاه ها پرورش یافته و از آنها استفاده می کنند

  ادامه مطلب
 • آلوپسی و ژنتیک

  آلوپسی و ژنتیک

  اکثر بیماریهای ریزش مو مربوط به مسایل ژنتیکی و انتقال ژن ها به والدین می باشد که معمولا به آن آلوپسی میگویند. ریزش موی مردانه یا همان طاسی مردانه را آلوپسی آندروژنیک میگویند که ممکن است خانم ها هم دچار آن شوند نوع دیگر ریزش مو به آلوپسی آره آتا معروف می باشد که ناشی از یک اختلال سیستمیک در گولبول های سفید بدن است.

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای بیماران دیابتی و ناراحتی قلبی

  ترمیم مو برای بیماران دیابتی و ناراحتی قلبی

  اشخاصی که مشکل بیماری قلبی و یا مشکل بیماری قند یا همان دیابت را دارند و متقاضی کاشت مو هستند بهترین و مناسب ترین راه برای آنها ترمیم مو می باشد. ترمیم مو تکنیک جدیدی است که در در دهه های گذشته توانسته خیلی ها را جذب خود و متعجب کند.

  ادامه مطلب
 • تکثیر مو

  تکثیر مو

  یکی از کشف هایی پزشکی که در دنیا و در حوزه مو تحولی عظیم به پا کرد کاشت مو به روش تکثیر سلولی بود که حدود 27% از مردان و 19% از زنان را که از بیماری ریزش مو رنج می بردند درمان کرد.

  ادامه مطلب
 • hrthair

  اچ آر تی

  بزرگترین مشکل در فضای مجازی ایران نداشتن قانون کپی رایت است که هر شخصی به راحتی می تواند با کمترین مبلغ یک سایت تهیه کند و اطلاعات بقیه وبسایت ها را در عرض چند ثانیه بنام خود بزند و کسی هم نمیتواند از او ایرادی بگیرد

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو

  ترمیم مو چیست

  یکی از راههای در مان ریزش مو که امروزه در حوزه مو به شدت طرفدار پیدا کرده ترمیم مو می باشد.

  ادامه مطلب
 • میکروپیگمنتیشن

  انجام میکروپیگمنتیشن ، بخصوص در موارد ترمیمی و پزشکی صرفا در کلینیک ها ومراکز تخصصی دارای مجوز بهداشت و درمان با رعایت کلیه نکات استریل محیط کار و استفاده از تمامی تدابیر بهداشتی توصیه می گرد

  ادامه مطلب
 • لیزرتراپی و ویتامین درمانی

  لیزرتراپی و ویتامین درمانی

  آن دسته از عزیزانی که از استفاده ی مکرر درمان ها و داروهای رایج ریزش مو خسته شده اند پیشنهاد می کنیم که برای یکبار پکیج لیزرتراپی ، ویتامین درمانی و prp مرکز تخصصی موی رنسانس را امتحان کنید.

  ادامه مطلب
 • موهای چرب

  موهای چرب

  موهای چرب ، چسبان، کدر، ناخوشایند و واقعاً دردسرساز هستند! و شستشوی مرتب آنها، که به نظر می‌رسد طبیعی ترین واکنش باشد، شرایط را باز هم بدتر می‌کند

  ادامه مطلب
 • آکنه

  آکنه

  جوش هایی آزار دهنده ای که برای تمامی افراد بسیار ناراحت کننده است و یا حتی اغلب باعث درگیری فکری هم میشود.

  ادامه مطلب
 • از بین بردن موهای زائد

  از بین بردن موهای زائد

  شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که صبح از خواب بلند میشوید و روبه روی آینده قرار میگیرید و یک یا چند تار موی بلند روی چانه تان نمایان شده است

  ادامه مطلب
 • ویتامین های مفید برای پوست

  ویتامین های مفید برای پوست

  پوست هم همچون بقیه اعضای بدن نیازمند ویتامین ها و موتد مغذی است که مصرف آن اجباری و ضروری می باشد

  ادامه مطلب
 • رنگ موهای طبیعی

  رنگ موهای طبیعی

  شاید اولین ذهنیتی که برای شما بعد از شنیدن رنگ های طبیعی بوجود می اید حناست باید این نکته را بدانید که حنا صرفا موها و ناخن های شما را قرمز نمیکند بلکه با اضافه کردن موادی دیگر میتوانید یک کلکسیون زیبا از طیف رنگ های مختلف داشته باشید

  ادامه مطلب
 • ریزش مو

  ریزش مو

  به طور کلی اگر بخواهیم ریزش مو را دسته بندی کنیم میتوانیم ریز مو را به دو نوع تقسیم کنیم که نوع اول را برگشت پذیر و نوع دوم را غیر قابل برگشت می نامیم

  ادامه مطلب
 • طاسی زودرس

  طاسی زودرس

  ریزش مو بیشتر در مردان میانسال بعنوان یک مشکل شایع بروز پیدا می کند که معولا بصورت ریزش موی ارثی است که از پدر و مادر به فرد انتقال پیدا میکند و باعث مشکلات زیادی میشود

  ادامه مطلب
 • برتری های مرکز تخصصی موی رنسانس

  برتری های مرکز تخصصی موی رنسانس

  مرکز تخصصی موی رنسانس تنها مرکز تخصصی است که در زمینه کاشت مو و ترمیم مو به روش های انحصاری HRT و SUT فعالیت میکند.

  ادامه مطلب
 • هاشور زدن ابرو

  هاشور زدن ابرو

  هاشور پدیده ای جدید در جامعه آرایشی و زیبایی است که امروزه تقریبا در بین خانم ها همه گیر شده که نسبت به تتو کیفیت بالاتری دارد

  ادامه مطلب
 • حالت دادن مو

  حالت دادن مو

  تقریبا تمامی ماها قبل از خارج شدن از خانه جلوی آینه میرویم و سعی بر حالت دادن موهایمان داریم که وقت زیادی را صرف حالت دادن موهایمان میکنیم گاهی اوقات هم برای پی بردن به مدل های روز دنیا وقت و هزینه زیادی را صرف میکنیم که از مد روز هیچگاه عقب نمانیم

  ادامه مطلب
 • بهترین شامپو

  بهترین شامپو

  به همین اندازه که شستشو و تمیز نگه داشتن دندان ها، دستها اهمیت بسیاری دارد سشتشو و تمیز نگه داشتن موها هم مهم است به طوریکه موها از سایرین آسیب پذیر تر و همچنین بیشتر در معرض خطر قرار دارد و

  ادامه مطلب
 • درمان خشکی پوست

  درمان خشکی پوست

  با ورد شدن به فصل پاییز کم کم هوا رو به خشکی میرود که این خشکی هوا در کنار خوبی هایش یک سری مشکلاتی را به بار می آورد که یکی از آنها خشکی پوست است.

  ادامه مطلب
 • از بین بردن جوش سر سیاه

  از بین بردن جوش سر سیاه

  بعد از خواندن این مقاله با جوش های سر سیاه برای همیشه خداحافظی کنید

  ادامه مطلب
 • پروسه کاشت مو و ترمیم مو در رنسانس

  پروسه کاشت مو و ترمیم مو در رنسانس

  ما در این مورد در جلسه مشاوره با توجه به ویزیتی که از فرد می شود و همینطور تست دیجیتالی که تنها در مرکز فوق تخصصی رنسانس انجام می شود ،سخن می گوییم

  ادامه مطلب
 • بیلیچینگ

  بیلیچینگ

  یکی از فناوری ها و متد هایی که به تازگی وارد دنیای ترمیم مو شده است فرآیند بیلیچینگ است

  ادامه مطلب
 • کدام کلینیک کاشت مو معتبر است

  کدام کلینیک کاشت مو معتبر است

  مهمترین موضوع داشتن مجوزهای قانونی است که قبل از انجام هر کاری از داشتن مجوزهای قانونی آن مرکز اطمینان حاصل کنید

  ادامه مطلب
 • روشهای ترکیبی FIT و FUT

  روشهای ترکیبی FIT و FUT

  کاشت مو در حال حاضر بصورت دو روش انجام میشود که اول برداشت به روش FIT و FUT نام دارد برداشت مو معمولا دو مرحله ای است

  ادامه مطلب
 • برتری های مرکز تخصصی موی رنسانس

  برتری های مرکز تخصصی موی رنسانس

  مرکز تخصصی موی رنسانس تنها مرکز تخصصی است که در زمینه کاشت مو و ترمیم مو به روش های انحصاری HRT و SUT فعالیت میکند.

  ادامه مطلب
 • تمایز های ترمیم مو HRT و کاشت مو به روش های FIT

  تمایز های ترمیم مو HRT و کاشت مو به روش های FIT

  ترمیم مو به روش HRT هیچگونه عوارضی ندارد ولی از عوارضهای قابل توجه کاشت مو به روش FIT میشود از عارضه نکروز ، جوش در محل کاشت شده در طولانی مدت ، بجا ماندن خط اسکار و ... نام برد.

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای سوختگی

  ترمیم مو برای سوختگی

  تقریبا صراحتا میشود گفت که در جراید و رسانه های اطلاع رسانی خبر و اخباری از قربانیان سوختگی میبینیم و میشنویم که بسیار دردناک و ناگوار است.

  ادامه مطلب
 • طبیعی بودن خط رویش و خط فرق در ترمیم مو

  طبیعی بودن خط رویش و خط فرق در ترمیم مو

  از دیگر نکاتی که هر فردی که مایل به برگرداندن موهای خویش می باشد این است که اطرافیان و افرادی که در طی روز با انها در ارتباط هستند متوجه کاشت کردن مو و ترمیم کردن مویشان نشوند

  ادامه مطلب
 • اهمیت کراتین ها در ترمیم مو

  اهمیت کراتین ها در ترمیم مو

  همانطور که در مقاله های گذشته بیان شده بود یکی از بهترین راه ها و روش ها برای کسانی که مایل به مو دار شدن هستند ترمیم مو اسکه علاوه بر کسانی که دارای ریزش مو علی الخصوص آلوپسی اندروژیک هستند برای عزیزان الوپسی ، سوختگی ، پسوریازیس ، لیکن پلان و ... بهترین روش است

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای افراد تحت شیمی درمانی:

  ترمیم مو برای افراد تحت شیمی درمانی

  در گذشته دور اگر کلمه ی سرطان به گوش ما میخورد نخستین دیدگاهی که در ذهنمان نقش می بست مرگ بود و به این موضوع فکر میکردیم که اگر شخصی دچار عارضه سرطان شود مرگ تدریجی گریبان گیر او خواهد بود که این تفکر کاملا اشتباه و غلط بشمار می اید.

  ادامه مطلب
 • پرسش و پاسخ

  سوالات متداول

  در این مقاله بر برخی از پرسش های شما عزیزان پاسخ داده ایم

  ادامه مطلب
 • کاشت مو و ترمیم مو برای اقایان

  کاشت مو و ترمیم مو برای اقایان

  امروزه یکی از دغدغه های انسانها حفظ اعتماد به نفس و ارتقای آن است زیرا انسان ذاتا و فطرتا به فکر حضور در جوامع مختلف و برقراری روابط با همنوعان خود است.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو برای خانم ها

  کاشت مو برای خانم ها

  خداوند متعال تمام زیبایی ها را با افریدن زن تکمیل کرد زن سرچشمه زیبایی هست اعم از زیبایی باطنی و علی الخصوص زیبایی ظاهری وقتیکه از زیبایی ظاهری زن صحبت میکنیم بطور نا خود آگاه اولین فکری که به ذهنمان میرسد مو است

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو

  نکات قابل توجه در ترمیم مو

  موهایی استفاده شده در کلاه گیس تماما از الیاف های پلاستیکی و شیمیایی هستند اما ترمیم مو در آن از موهای صد در صد طبیعی که خریداری شده اند استفاده میکنند

  ادامه مطلب
 • ترمیم مو برای بیماران

  ترمیم مو برای بیماران

  انسان ذاتا و فطرتا زیبا و زیبا طلب است و خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است طبیعتا ریزش مو در گام نخست در ظاهر و زیبایی فرد و بعد از آن به مرور زمان باعث از دست دادن اعتماد به نفس میشود.

  ادامه مطلب
 • تفاوت کاشت مو به روش SUT با کاشت مو به روش های FUT و کاشت مو به روش FIT

  تفاوت کاشت مو به روش SUT با کاشت مو به روش های FUT و کاشت مو به روش FIT

  در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام میشود ولی در کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT حداقل نیاز به چند جلسه متوالی یا متناوب است.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش FIT

  کاشت مو به روش اف آی تی

  Techniqueیا FIT در واژه به معنای تکنیک جداسازی فولیکول‌ها. در این متد بوسیله پانچ از ناحیه بانک مو، که معمولاً از پشت سر و بالای گوشها انتخاب می‌شود، فولیکول‌ها برداشت شده و در ناحیه‌ای که نیاز به کاشت مو احساس می‌شود، مجدداً بوسیله پانچ و یا SLIT این فولیکول‌ها کاشت یا پیوند داده می‌شوند.

  ادامه مطلب
 • پیوند موی اتوماتیک (SAFER) ]

  پیوند موی اتوماتیک (SAFER) ]

  SAFER مخفف عبارت Soction Assisted Follicular Extraction Replantation است مه معنی آن به پارسی پیوند موی اتوماتیک میباشد که در مرکز فوق تخصصی موی رنسانس انجام می شود.

  ادامه مطلب
 • اصالت مرکز ترمیم مو

  اصالت مرکز ترمیم مو

  یکی از مواردی که مراجعه کنندگان به مرکز فوق تخصصی موی رنسانس مطرح میکنند عدم توانایی تشخیص اصالت مرکز و موسسات ترمیم مو مختلف است در این مقاله به برخی از فاکتور ها و المان ها ی مهم درباره اصالت مرکز ترمیم مو میپردازیم

  ادامه مطلب
 • پسوریازیس

  پسوریازیس

  در لغت پسوریازیس به معنی خارش می باشد ، به این ترتیب است که رشد سلول های پوست افزلیش یافته و از میزان ریخته شدن آنها بیشتر است.

  ادامه مطلب
 • برتری های ترمیم مو به روش HRT

  برتری های ترمیم مو به روش HRT

  در ترمیم مو به روش HRT بانک مو از موهای صد در صد طبیعی استفاده میشود ولی در ترمیم موها به روش های سنتی و قدیمی از مخلوط موهای طبیعی و الیاف پلاستیکی استفاده میکنند.

  ادامه مطلب
 • مو و ظاهر آن

  مو و ظاهر آن

  مو هم همانند دیگر عناصر و عضو های بدن دارای مشخصات فیزیکی و ظاهری می باشد که شاید خیلی ساده و آسان از ان بگذریم ولیکن همانطور که ریزش مو یا پر پشتی مو برایمان اهمیت دارد ظاهر مو هم مهم است.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو و ترمیم مو برای خانم ها

  کاشت مو و ترمیم مو برای خانم ها

  علاوه بر آقایان که اکثریت انها دچار ریزش مو می شوند این پدیده برای خانم ها هم صدق میکند

  ادامه مطلب
 • پر پشت کردن مو

  پر پشت کردن مو

  بسیاری از مراجعه کنندگان و بیمارانی که به مرکز کاشت مو و ترمیم مو رنسانس مراجعه میکنند بخشی از پرسشهایشان از روش های پر پشت کردن مو است

  ادامه مطلب
 • کدام روش کاشت مو بهتر است؟

  کدام روش کاشت مو بهتر است؟

  معمولا پرسش هایی که از طرف مراجعه کنندگان و بیماران از متخصصین و کارشناسان مرکز تخصصی کاشت مو و ترمیم مو رنسانس مطرح می شود این است که تا به امروز کدامیک از روش های کاشت مو اعم از تکنیک های جدید و تکنیک های قدیمی نتایج قابل توجه ای داشته اند؟

  ادامه مطلب
 • آزاتیوپرین -آزارام

  آزاتیوپرین ،آزارام

  آزاتیوپرین یا ازارام یک داروی تضعیف کننده اتو ایمن که باعث میشود گلبول های سفید بدن ضعیف شده و با توجه به اختلال در سیستم ایمنی بدن که گلبول های سفید عضوی از بدن را عنصر بیگانه شناخته ، به او حمله نکند.

  ادامه مطلب
 • هزینه کاشت مو

  هزینه کاشت مو

  کاشت مو روشهای گوناگونی دارد که بهترین و جدیدترین آن sut می باشد درباره هزینه کاشت مو باید پس از ویزیت فرد در کلینیک و اندازه ریزش و حجم خالی شدن سر فرد هزینه را اعلام کرد

  ادامه مطلب
 • جدیدترین روش کاشت مو

  جدیدترین روش کاشت مو

  اگر لازم باشد از جدیدترین روش کاشت مو نام ببریم بهترین آن SUT می باشد

  ادامه مطلب
 • بهترین مرکز ترمیم مو

  بهترین مرکز ترمیم مو

  اگر شما مایل به ترمیم مو باشید باید در ابتدا تحقیقاتی درباره روشهای ترمیم مو و از همه مهمتر تحقیقاتی درباره بهترین مرکز ترمیم مو انجام دهید که شامل فاکتور ها و المانهای خاصی می باشد.

  ادامه مطلب
 • کاشت مو به روش prp

  کاشت مو به روش prp

  عبارت کاشت مو به روش پی آر پی صحیح نیست زیرا پی آر پی روش کاشت مو نیست بلکه یک تکنیک جهت درمان ریزش مو می باشد

  ادامه مطلب
 • سیتوکین درمانی (تضعیف کننده سیستم ایمنی بدن)

  سیتوکین درمانی (تضعیف کننده سیستم ایمنی بدن)

  یکی از راههایی که آنرا بعنوان درمان بیماری آلوپسی از آن نام میبرند و چند سالی است که در بین پزشکان مرسوم شده است سیتوکین درمانی یا همان تضعیف کننده سیستم ایمنی بدن یا اتو ایمن است

  ادامه مطلب
 • الوپسی در بخش روانشناسی

  الوپسی در بخش روانشناسی

  بهترین کمک و حمایت به بیماران الوپسی اره اتا حل و فصل تعارضات درونی و افزایش مهارتهای پذیرش (در مورد عوارض و علایم الوپسی) و عزت نفس افزایش امید و مثبت نگری و اصلاح نگرش نا کار امد نسبت به تصویر تن و ... است.

  ادامه مطلب
 • دیفن سیپرون

  درمان های محلولی ریزش مو

  درمان ریزش مو آلوپسی ،این دارو هر هفته به شکل موضعی استفاده میشود که بیمار میتواند پس از دو روز آن ناحیه را شستشو دهد

  ادامه مطلب
 • موخوره

  موخوره

  موخوره عبارت است از دو یا چند شاخه شدن انتهای مو و گاهی اوقات همه طول مو

  ادامه مطلب
 • ارایش کردن مو

  ارایش کردن مو

  هرچقدر مو بلند تر شود نیاز ان به مراقبت (مثل برس و شانه زدن ، شستشو ، خشک کردن ، ژل و نرم کننده و ...) بیشتر میشود و کلا توجه انسان به موی بلند نسبت به موی کوتاه بیشتر است

  ادامه مطلب
 • درمان الوپسی یا الوپشی

  درمان الوپسی یا الوپشی

  نام های دیگر الوپسی الوپشی ،الوپسیا ، الوپشیا می باشد

  ادامه مطلب
 • از بین بردن مو

  از بین بردن مو

  یادتان باشد که همواره تیغ را در جهت رویش مو روی پوست بکشید تیغ زدن موها در خلاف جهت رویش مو موجب بروز جوش های چرکی و تغییر رنگ پوست شده که در دراز مدت دایمی شده و دیگر از بین نمی رود

  ادامه مطلب
 • رنگ مو

  رنگ مو

  یافتن رنگهای موی مناسب کار چندان ساده ای نیست رنگ مو را بایستی با توجه به رنگ طبیعی مو ، رنگ چشم و پوست انتخاب نمود توجه داشته باشید

  ادامه مطلب
 • بستن موی سر

  بستن موی سر

  بهتر است محل استقرار تل و سنجاق سر در بین موهای سر بصورت مرتب عوض شود تا یک مکان خاص همیشه دچار آسیب به موها نگردد

  ادامه مطلب
 • خشک کردن و حالت دادن مو

  خشک کردن و حالت دادن مو

  برای خشک کردن موها پس از استحمام بهتر است اجازه دهید آنها به حالت طبیعی خشک شده و در صورت استفاده از حوله آنرا فقط به مو فشار داده و از مالش شدید اکیدا خوداری کنید

  ادامه مطلب
 • نرم کننده و حالت دهنده مو

  نرم کننده و حالت دهنده مو

  انواع ژل و کتیرا برای حالت دادن به موها استفاده میشوند استفاده از اینها مزیت فوق العاده ای ندارند ولی گاهی ممکن است مضر باشند

  ادامه مطلب
 • شستشوی مو

  شستشوی مو

  برخلاف تصور عوام شستشوی مو یک عمل ساده نمی باشد زیرا مو یک ماده زنده و حساس است که باید از ان در حین شستشو مراقبت کافی به عمل اورده شود

  ادامه مطلب
 • برس و شانه زدن مو

  برس و شانه زدن مو

  برس ایده ال باید دارای موهای نرم ، قابل ارتجاع و با نوک گرد و درشت بوده و به طوریکه موها به نرمی در بین انها حرکت نموده و کشیده نشود

  ادامه مطلب
 • اثر بخشی زیبایی بر سلامت روحی جسمی در فرد

  اثر بخشی زیبایی بر سلامت روحی جسمی در فرد

  تاثیر کاشت مو و ترمیم مو بر سلامت روحی و جسمی

  ادامه مطلب
 • موهای فراوری شده

  موهای فراوری شده

  موهایی با کیفیت های مختلف جهت استفاده انها برای بانک موی افراد

  ادامه مطلب
 • ساختمان مو

  ساختمان مو

  با اینکه ظاهرا بدن انسان کم مو تر از دیگر حیوانات مشابه مثل انواع میمون ها است ولی تعداد فولیکول های مو در هر سانتیمتر مربع در پوست انسان بیشتر از انها بوده است و علت اینکه آنها به نظر پر مو می ایند این است که موهای حیوانات دراز تر و کلفت تر میباشد در حالیکه اکثریت موی بدن هر انسان از نوع موهای نرم و ظریف است

  ادامه مطلب
 • امنيت بيهوشي در عمل کاشت مو

  امنيت بيهوشي در عمل کاشت مو

  انتخاب يک بيهوشي مناسب با در نظر گرفتن امنيت آن انجام مي شود. در معاينه ي قبل از عمل ، پزشک از بيمار در مورد...

  ادامه مطلب
 • نکاتي درباره ي پيوند مو

  نکاتي درباره ي پيوند مو

  در روش F.U.T تقسيم گرافتها تحت بزرگنمايي استريو ميكروسكوپ صورت ميگيرد و احتمال قطع عرضي واحدها به 5 درصد كاهش مي يابد

  ادامه مطلب
 • مشکلات و اختلالات پوست سر

  مشکلات و اختلالات پوست سر

  رايج ترين مشکلات پوست سر، پوسته ي سلول هاي مرده ي پوست (شوره)، چربي بيش از حد (seborrhea) و قشر چرب مسبب التهاب، خارش و مرطوب شدن پوست سر (seborrheic dermatitis) هستند.

  ادامه مطلب
 • مو و پوست چرب

  مو و پوست چرب

  احساس "چربي" يا "روغني شدن" پوست و مو موردي است که بيشتر مردم دوست ندارند و معتقدند که در اين حالت براي افراد ديگر غير جذاب مي شوند

  ادامه مطلب
 • ريزش مو و درمان هاي معجزه آسا

  ريزش مو و درمان هاي معجزه آسا

  جورج سانتاياناي فيلسوف مي گويد : "شک و ترديد به علت پاکي عقل است."ترديد بجا شما را از بلعيده شدن توسط يک ادعاي تاييد نشده حفظ مي کند.

  ادامه مطلب
 • کاشت و پيوند مو به روش Fit و Fut

  کاشت و پيوند مو به روش Fit و Fut

  کاشت و پيوند موي طبيعي يک روش درمان قطعي جهت موهاي از دست رفته است.

  ادامه مطلب
 • رنگ كردن مو از گذشته هاي دور متداول بوده است

  رنگ كردن مو از گذشته هاي دور متداول بوده است

  رنگ كردن مو از گذشته هاي دور متداول بوده است. يونانيان باستان از صابون هاي زبر و بي رنگ كننده و حنا براي تغيير رنگ موهاي خود استفاده ميكردند

  ادامه مطلب
 • تفاوت ترميم مو و کاشت مو و کاربرد هر کدام :

  تفاوت ترميم مو و کاشت مو و کاربرد هر کدام :

  ممکن است تا کنون از خود پرسيده باشيد که براي ريزش مو خود چه روشي را بايد به کار ببريد ترميم مو يا کاشت مو؟

  ادامه مطلب
 • چند تفاوت ترميم مو و کلاه گيس ( هرپيس )

  چند تفاوت ترميم مو و کلاه گيس ( هرپيس )

  ترميم مو و کلاه گيس دو مقوله متفاوتند و با هم اختلاف زيادي دارند کلا" در دو گروه متفاوت با کاربرد متفاوت تقسيم ميشوند تفاوتهاي مهم ترميم مو و کلاه گيس عبارتند از

  ادامه مطلب
 • ترمیم موی طبیعی

  ترمیم موی طبیعی

  ريزش و نازك شدن مو هميشه در طول تاريخ براي مردان و زنان مسئله اي در خور توجه بوده است. علت يابـي و درمـان ريزش مو بصورت يك موضوع بحث برانگيـز درآمـده اسـت

  ادامه مطلب
 • رنسانس (کاشت مو و ترمیم مو باروش جدید و بدون درد)

  رنسانس (کاشت مو و ترمیم مو باروش جدید و بدون درد)

  در سالهاي اخير پيشرفتهاي چشمگيري در زمينه پيوند مو مشاهده مي شود و همه آنها نمايان گر اين نکته مي باشند که با وجودي که اين جراحي به ظاهر ساده با بي حسي موضعي به صورت سرپايي انجام مي شود ولي عملي بسيار ظريف و حساس بوده و رعايت صدها نکته مهم در آن الزامي است تا بتوان به بهترين نتيجه و بالاترين درصد رشد موهاي کاشته شده رسيد.ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی 02188943653

  يکي از معيارهاي جدي متقاضيان کاشت مو درانتخاب پزشک معالج هزينه يا قيمت عمل است. هزينه عمل به تجربه و سابقه کاري،اعتبار يا شهرت متخصص پوست از يک سو و مساحت طاسي يا تعداد گرفت از سوي ديگر بستگي داردادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  نکاتي در مورد پوست و مو : بررسي اسکار پوست

  هميشه اين سوال وجود دارد که چرا زخم‌هاي پوستي با واسطه‌ي اسکار ترميم مي‌شوند. شايد تشکيل اسکار روندي است که در فرايند تکاملي موجودات به وجود آمده و هدف آن از بين بردن سريع پاتوژن‌ها در زخم، دفع اجسام خارجي و جلوگيري از تماس زخم با محيط خارج بوده است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  شوره سر و درمان شوره سر

  شوره سر عبارتست از سلولهاي مرده پوست سر که همراه با ترشحات غدد چربي وآلودگي هاي محيط كه بصورت پوسته هاي متراكم مشاهده مي گردد.شوره خفيف بسيار شايع بوده و بيشتر در موهاي چرب و نيز موهاي خشک ديده مي شود عوامل متعددي از قبيل رژيم غذائي ، ترشح بيش ازحد چربي ،عكس العمل آلرژيك موبه مواد شوينده ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  علت سفید شدن موی سر

  سفیدی مومی تواند در سنین پیری و یا بصورت زودرس در نوجوانی رخ دهد.سفیدی زودرس مو یك خصیصه ژنتیكی، معمولاً غیرقابل برگشت وعمدتاً غیرقابل درمان می باشد و مربوط به از دست دادن رنگدانه مو و عدم ساخت دوباره رنگدانه توسط مو می باشد تنها راه رفع ظاهری آن استفاده از رنگ مو است.ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  درمان هر نوع ريزش مو در خانم ها و اقايان

  بيشتر خانمها در مورد از دست دادن موي خود با ديگران صحبتي نمي کنند و سعي در پنهان نمودن اين مسئله دارند ازاينرو از نظر روحي بسيار آشفته شده و عموما ً از حضور در جمع و ميهمانيها گريزان مي شوند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت موي طبيعي بصورت طبيعي به روش fit , fut

  عمل كاشت موي سر در ريختگي هاي كم و بيشتر در موارد ريزش غير ارثي همچون بي موئي در اثر سوختگي و يا جاي جوش و شكستگي و جاي بخيه كاربرد دارد و جواب مي دهد و در بقيه موارد موهاي کاشته شده دوباره خواهد ريخت يا به پر پشتي لازم مو نخواهيد رسيد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت مو توسط ليزر و کاشت مو و ترميم موي ليزري

  اين جمله براي بازاريابي است. ليزر در کاشت مو فقط نقش برش، شکافتن و يا سوراخ ايجاد کردن را بر عهده دارد. ليزر توسط حرارتي که ايجاد مي‌کند به بافتهاي محل برش آسيب مي‌رساند و در محل دهنده و گيرنده خسارات زيادي بر جاي مي‌گذارد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  موخوره و درمان موخوره

  در موخوره انتهاي موي سر دو يا چند شاخه مي گردد.علت آن صدمات فيزيكي ( شانه و برس زدن، سشوار، مش ، فركردن وغيره) يا شيميائي (رنگ كردن مکرر، شامپوي نامناسب وغيره) ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  بهترين شامپو و انواع شامپو کدام است ؟

  مهمترين عملکرد شامپو، تميزکردن مو و پوست سر و برطرف نمودن چرک و آلودگي از روي سطح آن است. البته پاک کنندگي يک شامپو امروزه، ويژگي مشترک همه شامپوها به شمار مي آيد و رقابت شامپوها بر سر مساله زيبا نمودن موي سر همزمان با پاکيزگي سطح آن است ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  اثرات نرم کننده مو ، ژل مو و تافت بر موها

  بيشتر آدم‌ها از اين كه موهايشان بعد از حمام شستشو حالت مو وز به خود مي‌گيرد و به سختي شانه مي‌شود، شاكي هستند و دوست دارند بعد از حمام كردن، موهايي نرم، صاف و درخشنده داشته باشند. شايد شما هم جزء همين افراد باشيد و شايد تا به حال ، راه‌ هاي زيادي را امتحان کرده باشيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت مو | ترمیم مو | پیوند مو 02188943653

  داشتن موهاي زيبا و پرپشت امروزه به يکي از معيارهاي زيبائي تبديل شده است و در نقطه ي مقابل ريزش مو و طاسي به موضوعي نگران کننده و دلهره آور مبدل گشته است. فارغ از اين نظر که اين اهميت بخشيدن بيش از حد، موضوعي درست است يا خير؛ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  درمان قطعي ريزش مو در خانومها و آقايان

  علل و راههاي درمان ريزش مو آيا شما هم از آن دسته هستيد که ريزش مو داريد و دليل و راه درمان آن را نمي دانيد؟آيا به پزشک هم مراجعه کرده ايد؟يا گمان برده ايد ريزش موي شما ارثي است و به آن توجه نکرده ايد؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  تعريف کاشت مو به روش FUT

  بهترين روش کاشت مو , پيوند موي طبيعي ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  دلايل ريزش مو قبل از پيوند و کاشت مو

  دلايل ريز مو قبل از پيوند و کاشت مو رنگ كردن مو از گذشتههاي دور متداول بوده است. يونانيان باستان از صابون هاي زبر و بي رنگ كننده و حنا براي تغيير رنگ موهاي خود استفاده ميكردند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  روشهاي کاشت مو و پيوند مو

  ريزش و نازك شدن مو هميشه در طول تاريخ براي مردان مسئله اي در خور توجه بوده است. علت يابـي و درمـان ريزش مو بصورت يك موضوع بحث برانگيـز درآمـده اسـت. درمان ريزش مو داراي رموز و اسرار ثابت نشـده فراوانـي مي باشد و تلاشهاي بسياري براي يافـتـن عـلل و طـرق درماني آن انجام گرفته است ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  قيمت ( هزينه ) کاشت مو ,درمان ريزش مو,کاشت مو طبيعي

  لطفا براي کسب اطلاع دقيق از هزينه کاشت موي طبيعي با دفاتر کلينيک تخصصي رنسانس تماس بگيريد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  مرکز کاشت مو رنسانس ( درمان ريزش مو )

  سن افراد در کاشت مو طبيعي چه محدوديتي دارد؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  مطالب مفيد درباره رنگ کردن موي سر

  رنگ كردن مو از گذشته هاي دور متداول بوده است. يونانيان باستان از صابون هاي زبر و بي رنگ كننده و حنا براي تغيير رنگ موهاي خود استفاده ميكردند. چنين اقدامي در ميان آنان نشانه? شجاعت و شهامت تلقي ميشد. روميان رنگهاي تيره را بيشتر ميپسنديدند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  کلینیک تخصصی کاشت و ترمیم مو طبیعی رنسانس 02188943653

  ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت مو طبيعي براي خانومها

  کاشت موي طبيعي افق جديدي را در درمان کم پشتي و يا طاسي سر گشوده است. هميشه اين سوال وجود دارد که آيا کاشت مو در خانم‌ها نيز به خوبي آقايان جواب مي‌دهد؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  توصيه‌ها بعد از کاشت مو

  لطفا براي کسب اطلاعات دقيقتر با دفاتر کلينيک فوق تخصصي کاشت موي رنسانس تماس بگيريد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  نکاتي مهم درباره مو و نگهداري از موي سر

  دوره رشد مو داراي سه مرحله متفاوت است. هر فوليكول مو دستخوش يكي از اين مراحل است. بعضي از فوليكولها در مرحله رشد، قسمت كمي در مرحله ريختن و تعويض و برخي در مرحله استراحت به‌سر مي‌برند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  نکاتي در مورد حالت دنده هاي مو و عوارض

  بعضي‌ها معتقدند يکي از راه‌هاي زيباتر نشان دادن موها، حالت‌ دادن به آنهاست. عده‌اي از افراد تنها به هنگام رفتن به مهماني و عده‌اي ديگر نيز هر روز از حالت‌دهنده‌ها استفاده مي‌کنند. هشدار متخصصان به دسته دوم مصرف‌کننده‌هاست که ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  روش‌هاي رايج کاشت موي طبيعي

  بدون ترديد آرزوي قلبي افرادي که طاسي سرشان خيلي وسيع است پوشاندن کل منطقه‌ي طاسي با حداکثر پرپشتي و درحداقل زمان است. گر چه قبلاً برآورده کردن اين خواسته در يک مرحله عملي نبود ولي امروزه با پيشرفت‌هاي جديد تا حد زيادي امکان پذير شده است. ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  آيا خانومها هم ميتوانند موي طبيعي بکارند ؟

  يکي از مشکلاتي که معمولا افراد با آن درگير هستند، کم‌پشتي مو يا طاسي سر است که باعث مي‌شود مبتلايان هميشه به دنبال امتحان درمان‌هاي مختلف و يافتن راه‌حل مناسب براي رفع اين مشکل باشند. ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  نکاتي مهم درباره کاشت مژه

  کاشت مژه چه شرايطي دارد؟ مژه هاي پُر پشت بر زيبايي چشم ها افزوده و در کنار ساير عناصر صورت مانند ابروها، خط موي پيشاني، گونه، بيني، لب ها و چانه، تصوير منحصر به فردي به چهره ي انسان مي بخشند. ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  علت اصلي ريزش مو در مردان و زن ها

  شايع ترين علت ريزش موي مردان ،آلوپشي آندرو ژنتيك ارثي است كه آنرا ريزش مو ي مردانه نيز مي نامند. در مرداني كه استعداد ژنتيكي ريزش مو دارند ، هورموني بنام دي هيدرو تستوسترون (DHT) منجر به ريزش موهاي سر مي شود. در خانم ها نيز ريزش مو جنبه ارثي داشته و به آن ريزش مو ي زنانه مي گويند. ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  قيمت ( هزينه ) کاشت موي طبيعي براي خانومها و آقايان

  ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  پرمویی در زنان و درمان های دارویی و لیزر موهای زائد

  رشد موهاي زائد بيماري شايعي در زنان جوان است. حدود 10 درصد از زنان از موهاي زائد رنج مي برند.دراين بيماري موهاي بدن الگوي رشد مردانه پيدا مي کنند يعني موهاي ضخيم و مشکي در صورت و گردن ، قفسه سينه يا کمر، بازوها و ران ها ديده مي شود( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  ليزر موهاي زائد وناخواسته در خانموها و آقايان

  ليزر، آخرين و جديدترين راه براي درمان موهاي زايد است. سال‌هاست كه از ليزر براي رفع موهاي زايد استفاده مي‌شود و اين كار مورد تاييد سازمان غذا و داروي آمريكا هم قرار گرفته است ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی و مصنوعی

  يکي از معيارهاي جدي متقاضيان کاشت مو درانتخاب پزشک معالج هزينه يا قيمت عمل است. هزينه عمل به تجربه و سابقه کاري،اعتبار يا شهرت متخصص پوست از يک سو و مساحت طاسي يا تعداد گرفت از سوي ديگر بستگي دارد.( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس (نکاتی در مورد کاشت ریش و سیبیل)

  رشد موهاي صورت توسط آندروژن ها يا هورمون هاي جنسي مردانه کنترل مي شود. مهم ترين هورمون جنسي در بدن مردان تستوسترون است( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت موي طبيعي (پيوند مو) در خانمها 88943653

  کاشت موي طبيعي افق جديدي را در درمان کم پشتي و طاسي سرانسان گشوده است .کاشت موي طبيعي (پيوند مو) در خانم ها نيز مانند آقايان با نتايج درخشاني همراه است ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت موی رنسانس ( FIT کاشت مو به روش غیر جراحی)

  اولين مقاله انگليسي زبان درباره متد FUE توسط دکتر راسمن Rassman با الهام از تجربيات پزشک ژاپني Inaba در سال2002منتشر شد. او اين روش را روش فاکس FOX ناميد. امروزه کاشت مو با روش غير جراحي را FIT يا FUEمي نامند.( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت موی رنسانس ( كاشت موی طبیعی بروش جراحی استاندارد FUT )

  توضيحاتي در مورد روش کاشت مو FUT( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کلینیک کاشت موی رنسانس ( توصیه های بعد از کاشت موی طبیعی)

  کلينيک فوق تخصصي کاشت موي رنسانس بنيانگذار تکنيکهاي جديد و انحصاري :(HRT) و (SUT) در ايران( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  نکاتي در مورد ليزر موهاي زائد بدن

  موهاي زائد يکي از شايعترين علل مراجعه افراد به کلينيک هاي پوست و ليـزر مـي باشـد. روش هـاي سنـتي تاثيري در از بين بردن فوليکول مو ندارد ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت موی رنسانس ( توصیه های قبل از کاشت موی طبیعی)

  توصيه هاي قبل از کاشت موي طبيعي ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس ( سلول های بنیادی در درمان طاسی سر کشت مو 02188943653)

  سلول هاي بنيادي در درمان طاسي سر- کشت مو( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس ( درمان طبیعی ریزش مو ،جلوگیری از ریزش مو 02188943653)

  درمان هاي دارويي و آرايشي طاسي( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس ( سوالات متداول در باره کاشت و ترمیم مو 02188943653)

  پرسش وپاسخ کاشت موي طبيعي

  ادامه مطلب
 • nopic

  کلینیک تخصصی کاشت مو رنسانس ( kashte moo, tarmime moo)

  مرکز تخصصي کاشت و ترميم مو رنسانس ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس ( چرا کاشت چرا ترمیم؟)

  مرکز تخصصي موي رنسانس تمامي روشهاي رايج در ايران را براي امر کاشت مو و ترميم مورا تاييد نميکند ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس ( گالری تصاویر کاشت موی طبیعی برای آقایان)

  لطفا براي مشاهده گالري تصاوير کاشت موي طبيعي در آقايان ....

  ادامه مطلب
 • nopic

  اطلاعات تماس با کلينيک فوق تخصصي کاشت موي رنسانس

  آدرس شعبه وليعصر: تهران ميدان وليعصر ضلع جنوبي سينماي قدس ساختمان مينو طبقه چهارم واحد 402 ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  آشنايي با کلينيک فوق تخصصي کاشت موي رنسانس

  موسسه ترميم موي رنسانس در سال 1379 تآسيس گرديد و طي اين مدت بيش از 3700 نفر ترميم و کاشت مو را انجام داده است ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس ( نکاتی آموزنده در باره کاشت مو)

  مرکز کاشت موي رنسانس در اين قسمت اطلاعاتي در مورد مو و کاشت مو به شما عزيزان مدهد.( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنسانس (نکاتی در باره کاشت موی طبیعی و مژه)

  کاشت مژه چه شرايطي دارد؟ ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کلینیک فوق تخصصی رنسانس ( پیوند موی طبیعی)

  کاشت و پيوند موي طبيعي يک روش درمان قطعي جهت موهاي از دست رفته است ( ادامه مطلب ... )

  ادامه مطلب
 • nopic

  ترمیم مو پی ار پی

  تکنيکهاي جديد و انحصاري (HRT) و (SUT)

  ادامه مطلب
 • چگونه موهايمان را زيباتر كنيم

  اگر دوست داريد هنگامي كه مقابل آينه ايستاده‌ايد و به شانه كردن موهاي خود مشغول هستيد، از برق و زيبايي موهايتان به وجد بياييد؛ رعايت نكاتي را كه مي‌‌تواند كمك بسياري به اين امر بكند در برنامه زندگي خود قرار دهيد. در اين‌جا به برخي نكات اشاره مي‌‌كنيم: ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • خريد شامپو دور ريختن پول است!

  مطالعات جديد دانشمندان نشان مي دهد، ‌استفاده از شامپو هيچ گونه اثر مثبتي براي موها ندارد و در واقع با خريد هر شامپو پولمان را هدر مي دهيم. چاي و دم کرده انواع گياه ها از شامپو بسيار بهتر است و قادر است چربي هاي موها را از بين ببرد موها را براق و شاداب کند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • آيا ويتامينه کردن مو واقعيت دارد؟

  کمبودهاي تغذيه‌اي علت شايعي براي ريزش مو نيست و نبايد هر کسي که دچار ريزش مو شد گناه را به گردن نوع تغذيه او بيندازيم. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • سلامت و شادابي مو

  برخي گياهان براي تقويت و رشد طبيعي مو بسيار مفيد است و بر خلاف کالاهاي بهداشتي شيميايي، هيچ گونه عارضه جانبي ندارد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • درمان هاي خانگي براي مشکلات مو

  براي برطرف کردن مشکلات موي سر خود لازم نيست پيش پزشک برويد و سرم ها يا شامپوهاي گران قيمت تهيه کنيد. با درمان هاي خانگي که در اين مطلب نام برده ايم تا حدي اين مشکلات برطرف مي شوند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • بهترين ماسک هاي مو از سراسر دنيا

  ماسک هاي مو متفاوتي با استفاده از موهبت هاي طبيعي در سرتا سر جهان وجود دارد. نمونه هايي از اين ماسک ها عبارتند از: ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • شوره سر را کنترل کنيد

  محققان پيشنهاد مي‌کنند براي کنترل شوره سر از شامپوهاي مخصوص ضد شوره استفاده کنيد. شوره سر که به اصطلاح پزشکي به seborrheic dermatitis و يا شوره و آماس پوست سر موسوم است با پوسته پوسته‌هاي خشک روي پوست سر مشخص مي‌شود. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • استرس ريزش مو را تشديد مي‌کند

  يک متخصص پوست، مو و زيبايي گفت: استرس‌هاي روحي سبب تشديد ريزش مو مي‌شود. دکتر سينا صداقت ، ريزش مو را به دو دسته ريزش موي قابل برگشت و ريزش موي غيرقابل برگشت تقسيم و اظهار داشت: نوع غيرقابل برگشت آن چندان شايع نيست. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • چگونه از ريزش موها جلوگيري کنيم

  ريزش مو به مقدار طبيعي در هر کسي ممکن است اتفاق افتد اما گاهي ريزش دائم و بيش از اندازه مو ميتواند از علائم بيماري هاي گوناگون باشد. بنابر اين بهتر است به اين امر دقت کرده و از آن به راحتي نگذريد. در اين مطلب شما را با برخي مسائل ضروري در ارتباط با از ريزش مو آشنا ميکنيم. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • مو هايتان سفيد نشود

  درست است که سفيد شدن موها عوامل مختلفي دارد، اما با اين حال مي‌توان با استفاده از برخي گياهان جلوي سفيدي زودهنگام آن‌ها را گرفت. يکي از اين گياهان موثر آلوئه‌ورا است. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • فوايد روغن مورچه

  فوايد روغن مورچه دنبال چي ميگردي دوست من ؟ : از بين بردن موهاي زائد خواص روغن مورچه رفع موهاي زائد با روغن مورچه روغن مورچه فوايد روغن مورچه معجزه مورچه ها مهمترين ويژگي روغن مورچه رفع موهاي زائد ... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • با «مو خوره» چه کنيم؟

  هرچه شستشوي مو با خشونت بيشتري انجام شود امکان ايجاد موخوره بالاتر مي‌رود. دکتر صداقت متخصص پوست و مو گفت: ايجاد «مو خوره» به جنس مو و استحکام آن بستگي دارد. هرچه ضخامت تار مو نازک‌تر باشد، موها بيشتر در معرض موخوره قرار دارند، همچنين عامل ديگر در ايجاد موخوره‌، نحوه شستشو و برخورد با مو است. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • کف سرتان خارش دارد؟

  خارش سر گاهي با چند راه‌ حل ساده خانگي بهبود پيدا مي‌کند و گاهي به دليل مشکلات جدي، نياز به درمان پزشکي است. با تشخيص علت مي‌توانيد درمان مناسب را پيدا کنيد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • 10 توصيه به آقايان براي حفظ موها

  معمولا بيشتر متخصصان هرچه درباره موها، بهداشت و سلامت آنها گفته‌اند، خانم‌ها را مخاطب خود قرار داده‌اند و توصيه‌هايي براي آنها داشته‌اند. در اين مطلب سعي کرده‌ايم مهم‌ترين مسايل مربوط به بهداشت و سلامت موهاي آقايان را به صورت موشکافانه مورد بررسي قرار دهيم تا کمکي در اين زمينه به آقايان کرده باشيم. حاصل اين تلاش 10 نکته ظريف اما کاربردي است كه مي‌خوانيد... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • تقويت ساقه مو با مصرف مواد حاوي ويتامين "اي"

  يک متخصص پوست و مو گفت: مصرف ويتامين E مي‌تواند براي موهاي خشک و آسيب ديده مفيد باشد و مصرف مقادير کمي ويتامين E در روز، موهاي خشک را بهبود بخشيده و ساقه موها را تقويت مي‌کند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • آيا شامپوي تقويت کننده مو وجود دارد؟

  تفاوت بين شامپوها براي مصرف‌کننده‌ها خيلي قابل لمس نيست... اساس همه شامپوها فقط قدرت پاک‌کنندگي‌شان است و هيچ شامپويي وجود ندارد که خاصيت جلوگيري از ريزش مو، تقويتي و ويتامينه را داشته باشد و همه تبليغات صورت گرفته صرفا جنبه تجملي و فروش بيشتر بازار را دارند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • ريزش موي بچه‌ها؛ چرا و به چه علت؟

  ريزش ‌مو مشكلي نيست كه فقط مختص بزرگسالان باشد. ممكن است كودكتان هم درگير اين عارضه شود اما خبر خوب اين است كه نشانه‌هاي ريزش‌موي کامل يا ريزش موي منطقه‌اي در كودكان به راحتي قابل‌درمان است. «پوست‌ و موي» اين هفته را مطالعه كنيد تا اگر يكي از اين نشانه‌ها را در كودكتان يافتيد، از قبل در مورد آن آگاهي داشته باشيد... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • يک سبزي پر خاصيت براي مو

  ويتامين ها و مواد مغذي اين سبزي ، از ريزش مو پيشگيري مي کند. کاهو گياه بومي کشورهاي مديترانه اي و خاورميانه است که در سراسر جهان از آن استفاده مي شود. کاهو سرشار از مواد معدني، ويتامين و فيبر است. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • اگر زياد به موهاي خود مي رسيد، بخوانيد

  رسيدگي به موها و استفاده از ژل ها به ساقه موها و شانه زدن در اين صورت موجب ريزش موها مي شود. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • کچلي در زنان،چرا و چگونه؟

  اگر چه ريزش مو معمولا بين مردان شايع است زنان هم ممکن است از اين عارضه در رنج باشند و حتي ممکن است دچار کچلي شوند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • کدام روغن براي کدام مو؟

  اگر سري به داروخانه‌ بزنيد تا يک محصول مناسب براي حالت دادن و تقويت موهاي‌تان بخريد احتمالا حسابي گيج خواهيد شد چون آنقدر تنوع اين محصولات زياد است که هرکسي از آنها سر در نمي‌آورد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • اگر مي خواهيد موهاي تان رشد خوبي داشته باشد اينها را بخوريد

  بهترين راه حل براي داشتن موهايي خوب درمان گياهي است که در اين مطلب به آن اشاره شده است. گرد و خاک، آلودگي هوا و نور خورشيد آسيب شديدي به مو مي رساند و باعث از دست دادن مو و کاهش رشد آن مي شود. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • دستورالعمل خانگي تقويت موها با روغن نارگيل

  دستورالعمل هاي خانگي زيبايي همچنان پرطرفدار هستند ، چرا که علاوه بر هزينه پايين و آسان بودنشان ، کارايي و مفيد بودنشان به اثبات رسيده است ، اين دستورالعمل براي تقويت و درمان موها توسط يکي از متخصصين زيبايي توصيه شده است . ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • به موهايتان سس مايونز بزنيد!

  «صاف يا فر‌کردن موها با موادشيميايي انجام مي‌شود. اين مواد مي‌توانند روي ساقه مو و حالت آن تاثير بگذارند. موادي مانند «گلد» که براي صاف‌کردن موها استفاده مي‌شوند، به‌نوعي پيوندهاي دي‌سولفيدي موها را مي‌شکنند و آنها را به‌گونه‌اي آرايش مي‌دهند که در نهايت ساقه موها صاف‌تر شود... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • 7 نکته درباره تغيير حالت مو

  اگر تصميم گرفته‌ايد دستي به موهايتان بکشيد و تغيير حالتي در آن ايجاد کنيد، بد نيست نگاهي به اين 7 توصيه بيندازيد: .... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • ? از مشكلات داخلي بدن تا ريزش مو

  مصرف ويتامين ها و رژيم مناسب باعث مي شود اعضاي داخلي و غدد تمام كارهايي كه به عهده شان است را به خوبي انجام دهند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • شوره سر مشکلي که رفع مي‌شود

  وجود ذرات سفيد روي سر، شانه و لباس و خارش مدام سر، مشکل شايعي است که گاهي بسيار آزاردهنده مي‌شود، بويژه از لحاظ زيبايي و اجتماعي که شما را مجبور مي‌کند به پزشک مراجعه کنيد. شايد شما درمان‌هاي زيادي را تجربه کرده‌ايد از انواع شامپوهاي ضد شوره گرفته تا داروهاي مختلف، اما مشکل شما برطرف نشده، اما آيا شوره سر يک بيماري است؟ ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • بيماري عجيب موهاي شانه نشونده

  سندرم موهاي شانه نشونده يک بيماري ژنتيکي است. بر اثر سندرم موهاي شانه نشونده، موي پوست سر ساختار نامنظمي پيدا مي کند که امکان شانه کردن آن را غيرممکن مي کند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • شايع‌ترين علل ايجاد موهاي زايد

  شايع‌ترين علل ايجاد موهاي زايد يک متخصص بيماري‌هاي غدد، يکي از شايع‌ترين دلايل ايجاد موهاي زايد در بدن را افزايش حساسيت گيرنده‌هاي مو دانست. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • رنگ کردن مو (موهايت را نسوزان)

  اگر غلظت اکسيدن رنگ مويي که روي سر گذاشته مي‌شود، بيش از اندازه باشد، اين مواد باعث ايجاد سوختگي پوست کف سر مي‌شوند، زيرا به سرعت با پروتئين‌هاي پوست و مو ترکيب مي‌شوند و مي‌توانند حالت سوختگي روي پوست ايجاد کنند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • از سشوار استفاده کنيم يا نه؟

  هر روز موهايش را سشوار مي‌کشد و کلي به آنها رسيدگي مي‌کند تا هر تار مو زيباتر و براق‌تر به نظر برسد، اما اين موهاي بيچاره زير حرارت زياد و باد داغ سشوار نه‌تنها زيباتر نخواهند شد که حتي ممکن است سلامت‌شان را هم از دست بدهند. علاوه بر اين، خيلي وقت ها سشوار کشيدن باعث مي شود زيبايي موها هم از بين برود ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • پيشگيري از موخوره

  موخوره (trichoptilosis) وضعيت نامطلوبي است که در زندگي هر زني پيش مي‌آيد. موخوره وقتي ايجاد مي‌شود که لايه سطح محافظ مو در انتهاي فيبرهاي مويي نوک مو از بين رفته باشد. موخوره بيشتر در موهاي خشک و شکننده به وجود مي‌آيد و به خاطر خشکي بيش از حد و با شدت برس کشيدن بر موها ايجاد مي‌شود. وقتي که سطح محافظ مو از بين مي‌رود امکان جايگزيني آن ديگر ميسر نيست. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • ماسکي براي حجم دادن به موهايتان

  ماسکي براي حجم دادن به موهايتان اگر موهاي صاف و کم پشتي داريد يا از يکنواختي آن خسته شديد در اين پست به شما يک ماسک موثر براي حجيم کردن موها معرفي مي کنيم. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • استفاده از "رنگ مو" باعث ريزش مو نمي‌شود

  برخلاف تصور عموم استفاده از رنگ مو آسيبي به ريشه موها نزده است و در واقع روي ريشه مو اثري ندارد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • مزوتراپي مو

  مزوتراپي مو مزوتراپي مو - ريزش مو در افراد مختلف علل متفاوتي دارد. در مزوتراپي با تزريق انواع مواد تقويت‌کننده رشد مو به ويژه ويتامين‌هاي گروه C و B، ماينو‌کسيديل..... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • روش‌هايي براي کاهش ريزش مو

  روش‌هايي براي کاهش ريزش مو افراد به طور طبيعي روزانه بيش از 100 تار مو از دست مي‌دهند، اما ريزش بيش از اندازه آن به دليل رژيم غذايي ناسالم، استرس و يا حتي به دليل ژنتيکي است. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • کندن موي سفيد باعث افزايش آن نمي‌شود

  دکتر صداقت متخصص پوست، مو و زيبايي گفت: برخلاف اين باور عمومي کندن موي سفيد باعث افزايش تعداد موهاي سفيد نمي‌شود چرا که سفيدي مو مربوط به رنگدانه‌هاي سلولي مو است که کندن يا قيچي کردن مو تاثيرگذار نيست. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • تاثير آلودگي هوا بر سلامت موها

  تاثير آلودگي هوا بر سلامت موها افزايش ميزان هر يک از مواد سمي و آلاينده در هوا و روي سطح موها مي تواند منجر به بدشکل شدن ساقه مو، خشکي، شکنندگي و تيره رنگ شدن موها شود. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • 4 قدم تا شگفت انگيز كردن مژه ها!

  مي توانيد شانه هاي ظريفي پيدا کنيد که براي شانه زدن مژه ها باشد. احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه هايتان نبوديد، ولي اين يک روش ساده براي رشد آنها است.مي توانيد اين کار را قبل از زدن ريمل انجام دهيد ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • چگونه موهاي سالمي داشته باشيم؟

  استرس مرحله رشد فعال مو را کوتاه مي کند و موها سريع تر به فاز ريزش مومي رسند. معمولا پس از ?-? ماه که از يک استرس شديد مي گذرد، فرد دچار ريزش مو مي شود. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • آيا موهاي چرب بيشتر مي ريزند؟

  افرادي که پوست چرب دارند، بهتر است در شست و شوي صورت دقت کنند.يک متخصص پوست و مو مي‌گويد: علت اصلي چربي موي سر، ترشح زياد چربي بعد از سن بلوغ است و 80 درصد افراد مو و پوست چرب دارند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • اين موقع موهايتان را رنگ نکنيد

  برخي از بيماري‌ها، عوارضي بر روي موها ايجاد مي‌کنند که مي‌توانند باعث ريزش و يا سست شدن موها شود. پزشکان هشدار مي دهند پس از بيماري‌هايي که بويژه همراه با تب هستند، از دستکاري موها مانند صاف کردن ، رنگ کردن، مش و يا فر نمودن موها جدا خودداري نماييد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • راهکارهايي ساده براي جلوگيري از سفيد شدن موها

  درمان‌هاي خانگي خوبي براي کندتر کردن روند سفيد شدن موها وجود دارد. اگر واقعاً دوست داريد از آنها استفاده کنيد، بايدتان باشد که اين درمان‌ها بايد به طور منظم انجام شوند. در زير به برخي از آنها اشاره مي‌کنيم ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • 5 باور غلط و شايع درباره مراقبت از مو

  موضوع شايعه سازي و بيان حرف هايي که هيچ پايه علمي ندارد، در هر زمينه اي که باشد به مردم ضرر مي رساند اما مشکل بزرگ، حرف و حديث هايي است که در حوزه سلامت مردم بيان مي شود و دهان به دهان مي چرخد... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • مراقبت از موها در فصل سرما

  جاي شکي نيست که هر فصلي عوارض خودش را بر موها دارد. براي مثال، اگر تابستان با آن آفتاب بيش از حد گرم و درخشانش، کلر موجود در استخرها و رطوبت و شرجي‌اش باعث آسيب ديدن موها مي‌شود، پاييز و زمستان هم به علت تغييرات ايجادشده محيطي‌ در آن براي موها آسيب‌رسان است. کم شدن رطوبت و سرما هم عوامل مهم تخريبي در اين فصول به شمار مي‌آيند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • ماسک موي کراتين دار مُسکّن است يا درمان؟

  حتما تا به حال در داروخانه‌ها و فروشگاه‌هاي لوازم آرايشي-بهداشتي، تبليغ محصولات كراتينه مخصوصا شامپوها و ماسك‌هاي حاوي كراتين را ديده يا ادعاي فروشندگان را شنيده‌ايد كه مي‌گويند اين محصولات باعث مي‌شوند موهايتان صددرصد ترميم و خوش‌حالت شوند و حتي موخوره‌ها را از بين مي‌برند!... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • درباره ريزش ابرو و مژه بيشتر بدانيد

  استرس، تغذيه نامناسب، بيماري ها و مشکلات داخلي مانند کم خوني ها و اختلالات تيروئيد نيز مي تواند يکي از عوامل ريزش موها باشد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • موي دکلره شده را صاف يا فر نکنيد

  اگر قصد داريد موهاي خود را صاف يا فر کنيد، قدم نخست براي ايجاد تغيير حالت زيبا و دلخواه، اطمينان از سلامت موهاست. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • موهايتان آسيب ديده؟ نرم‌کننده بزنيد!

  وقتي ساقه موها در اثر آسيب‌هاي محيطي، به‌خصوص رايج‌ترين آنها كه تماس با موادشيميايي موجود در اکسيدان يا مواد قوي موجود در بي‌رنگ‌کننده‌ها و فر يا صاف‌کننده موها قرار‌مي‌گيرد... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • بايد و نبايدهاي مراقبت از مو

  براى موهاى خشك و آسيب ديده بهتر است از شامپوهاى حاوى نرم كننده استفاده شود. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • مواد غذايي که مو را پرپشت مي‌کنند

  بسياري افراد هزينه‌هاي گزافي براي خريد شامپو‌هاي گران‌قيمت و ماسک‌هاي تقويت‌کننده مو مي‌پردازند غافل از اينکه رعايت رژيم غذايي سالم به مرور زمان به داشتن موهايي درخشنده و پرپشت کمک مي‌کند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • ماسکي معجزه آسا براي ترميم موهاي آسيب ديده

  مواد لازم براي ماسکي معجزه آسا براي ترميم موهاي آسيب ديده دو قاشق عسل يک قاشق روغن زيتون يک قاشق سرکه سيب ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • تاثير ابروها در زيبايي صورت

  ابروها يکي از عناصر اصلي صورت هستند که گاه ناديده گرفته مي‌شوند. ابرو ساختار صورت را شکل مي‌دهد و به آن تعادل مي‌بخشد. ابرو مي‌تواند صورت را لاغر يا چاق تر نشان دهد. و يا حتي فردي را پير يا جوان تر جلوه دهد ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • دانستني‌هاي مهم براي رشد مو

  مصرف ويتامين E در رژيم غذايي همچنين مي‌تواند از موخوره و چند شاخه شدن انتهاي موها پيشگيري نمايد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • معرفي چند ماده غذايي جهت تقويت ريشه موها

  در اين مطلب چند ماده‌ي غذايي معرفي مي‌کنيم که باعث تقويت ريشه‌ي موهايتان شده و سلامت و شادابي آن‌ها را تضمين مي‌کند. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • علل اصلي ريزش مژه و درمان آن با روشهاي سنتي

  همه خانم‌ها دوست دارند مژه‌هايي بلند داشته ‌باشند و تا زماني که اين خواسته‌شان برآورده نشود احساس مي‌کنند هنوز هم جا دارد که زيباتر شوند، اما گاهي نه تنها مژه‌هاي بلند به راحتي به دست نمي‌آيند ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • 5 عامل جهت درمان ريزش مو و پيشگيري از آن

  پزشکان چرب کردن مرتب مو با روغن‌هاي طبيعي همچون روغن زيتون، نارگيل و خردل و ماساژ دادن کف سر را توصيه مي‌کنند. همچنين مي‌توان موها را پيش از خواب با مقداري از اين روغن‌ها چرب کرد و روز بعد شست‌وشو داد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • مراقبت از موها با دانستن اين 8 نکته!

  اگر شما هم جزء آن دسته افرادي هستيد که همواره از وسايل برقي و داغ مانند اتوي مو، بابليس و هر وسيله ديگري براي موهاي خود استفاده مي کنيد و يا از آن دسته افرادي هستيد که به طور مکرر موهاي خود را رنگ يا فر مي کنيد، بايد بدانيد که همواره در حال تخريب و آسيب زدن به لايه پوشش دهنده و بيروني موهاي خود هستيد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • درمان شکنندگي موها

  شکنندگي موها عارضه‌اي است که نه‌تنها زيبايي ما را تحت تأثير قرار مي‌دهد، بلکه نشانه‌اي از سالم نبودن‌مان است. موهاي شکننده به خوبي شکل نمي‌گيرند ... ادامه مطلب را بخوانيد ...

  ادامه مطلب
 • چگونه موهاي خود را با عسل تقويت کنيم؟

  همه افراد به طور معمول روزانه ??تا??? تار موي خود را از دست مي دهند. اما ريزش مو بيش از اين مقدار باعث کم مويي فرد مي شود. علت ريزش مو متفاوت است از جمله نبود تعادل هورموني، مراقبت نکردن از مو، سوءتغذيه، مصرف بعضي از داروها از جمله ... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • فوت و فن صحيح شست و شو و نگهداري از مو

  بهترين روش براي شستن موها بسيار ساده است؛ ابتدا موها را خيس مي‌کنيم، شامپو مي‌زنيم، با آب شستشو مي‌دهيم، به آنها نرم‌کننده مي‌زنيم، دوباره با آب مي‌شوييم، با حوله (و بعضي‌ها با سشوار) خشک مي‌کنيم، آنها را شانه کرده و حالت مي‌دهيم، درست است؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • علت پيدايش شوره سر

  با اين‌كه شوره سر مشكل چنداني در زندگي عادي فرد ايجاد نمي‌كند، اما در هر صورت چندان خوشايند نيست و گاهي موجب خجالت فرد مي‌شود. در ادامه به بررسي بيشتر اين پديده و نيز دلايل به وجود آورنده و راه‌هاي مختلف درماني آن مي‌پردازيم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • سرکه عليه دشمنان مو

  اگر به دنبال راه‌هايي مناسب براي سلامت بيشتر موهاي‌تان مي‌گرديد، ماسک‌هاي خانگي زير را حتما امتحان کنيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • عوارض دکلره کردن مو

  دکلره و بيرنگ کردن مو از مواردي است که امروزه در سالن هاي آرايش، مشتريان بسياري پيدا کرده است. پودر دکلره مخلوطي از چند ماده شيميايي است که براي روشن و بلوند کردن مو استفاده مي شود. ترکيب عمده تشکيل دهنده اين پودر، هيپوکلريت کلسيم است که به عنوان عامل سفيد کننده عمل مي کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • به اين مو نگوييد موي زائد!

  در بدن مردان به‌طور طبيعي در بيشتر نواحي به جز کف دست و پا، مو رشد مي‌کند. اين يک امر طبيعي و جزو تفاوت‌هاي زنان و مردان است، بنابراين اصطلاح موي زائد در مورد آقايان کاربرد ندارد و برعکس خانم‌ها، معمولا آقايان با رشد مو در بدن خود مشکل چنداني ندارند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بهترين روش براي تقويت مژه‌ها

  مدتي است تبليغات وسيعي در مورد انواع قطره‌ها و داروهايي مي‌شود كه مي‌توانند باعث بلند و پرپشت شدن مژه‌ها شوند اما هيچ‌ داروي تاييدشده علمي‌اي براي اين منظور وجود ندارد... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ليزر موهاي زائد در خانه

  دستگاه‌هاي ليزر موهاي زائد خانگي که به تازگي وارد بازار ايران شده‌اند، کاري شبيه به ليزر براي از بين بردن موهاي اضافي بدن مي‌کنند. در اين دستگاه‌ها از فناوري IPL استفاده شده است. IPL فناوري جديدي در از بين بردن موهاي زائد است که در بيشتر سالن‌هاي زيبايي هم از آن استفاده مي‌شود... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راه‌هاي تسريع رشد ابروها

  ابروها نقش مهمي در زيبايي صورت فرد دارند و فرم ابروها نيز به چشم ها شکل مي دهد. شايد براي هر يک از ما اتفاق افتاده باشد که به دلايل مختلفي رشد ابروهايمان کم شود و يا قسمتي از ابروهايمان خالي و کم پشت گردد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • نکاتي در خصوص مراقبت از موهاي چرب

  اغلب کساني که موهاي چرب دارند در مراقبت از موهاي خود دچار مشکل مي‌شوند. همچنين حالت دهي و آرايش دادن موي چرب نيز براي دارندگان اين موها سخت است. اگر شما هم با اين مشکلات مواجه هستيد، نکات کاربردي اين مطلب مي‌تواند شما را در مراقبت بهتر از موهاي چرب‌تان کمک کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه يک نرم‌کننده مناسب انتخاب کنيم؟

  اشتباهات رايج در انتخاب نرم کننده هاي مو:هر نوع مويي نيازمند توجه مخصوص است. براي جلوه بهتر مو بايد روش نگهداري درست آن را به کار گرفت و اين به معناي انتخاب نرم‌کننده و شامپويي است که براي موهاي ما ساخته شده‌اند. استفاده از شامپو و نرم‌کننده نامناسب، بيشتر اوقات نشانه‌هاي واضحي دارد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • خوب و بد استفاده از کلاه گيس از نگاه متخصصان

  يکي از راه هاي پوشانيدن ظاهري طاسي سر استفاده از کلاه گيس است... هر چند که از ديد افراد معمولي جامعه، کلاه گيس براي مردان شايسته نبوده و اغلب اين افراد مورد تمسخر ديگران قرار مي گيرند و همين مطلب موجب ايجاد يک ترس و اضطراب دائمي و سرافکندگي فرد مي گردد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • براي داشتن موهايي زيبا با رموز زير آشنا شويد!

  براي داشتن موهايي با استحکام و سالم، ماهي و غلات مصرف کنيد. پروتئين‌ و چربي امگا 3 در بهبودي موي سر به شما کمک مي‌کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آيا سفيد شدن موها قابل برگشت است؟

  در واقع بايد گفت نمي‌توان از سفيد شدن موها جلوگيري کرد، موهاي شما مطابق خصوصيت ژنتيکي و الگوي ارث خانوادگي‌تان در سن خاصي سفيد مي‌شود. اين سفيدي موها قابل برگشت نيست و موهايي که در اثر ارث يا کهولت سني سفيد شده‌اند ديگر فاقد رنگدانه‌اند و تنها مي‌توان با رنگ کردن آن را مخفي کرد... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • موي شما محکم است يا شکننده؟

  اگرچه موي ما از سلول هاي مرده تشکيل شده، ولي مي تواند از وضع دروني ما حکايت کند..... در واقع، مو که متشکل از سلول هاي بي جان است، به ما جان مي بخشد. مو از چند نظر قابل اهميت است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مراقبت از مو در هنگام ورزش

  هنگام ورزش بدن عرق مي کند. اما سوالي که پيش مي آيد اين است که، آيا عرق به موها ضرر مي رساند؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • اين کارها موهايتان را مي کُشد!

  از طرف ديگر مويي که زياد در معرض مواد دکلره قرار گرفته باشد به اصطلاح آرايشگرها مي سوزد، يعني مثل آدامس کش مي آيد. بايد گفت وقتي مو اين حالت را پيدا مي کند ديگر کاملا از بين رفته است و با هيچ روشي دوباره زنده نخواهد شد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بررسي 20 باور رايج درباره مو

  افراد براي اينکه زيباترين و درخشان ترين موها را داشته باشند. گاهي اوقات دست به انجام کارهايي مي زنند که از درست يا نادرست بودن آنها چندان مطمئن نبوده و صرفا به شنيده هايشان از دوست و آشنا اعتماد مي کن … ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ارتباط بين شامپو و شوره سر

  شوره‌سر يا (dandruff )که به عنوان پوسته‌سر(scurf) هم شناخته مي‌شود، پوست سر را تحت تاثير قرار مي‌دهد و سبب ورقه شدن پوست سر مي‌شود. از لحاظ تعريف كلي مي‌شودگفت: ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • قبل از فر کردن موهايتان بخوانيد

  خيلي از خانم‌ها دوست دارند که هر چند وقت يک‌بار در ظاهر خود تنوعي به وجود بياورند. يکي از مهم‌ترين ابزارهاي اين تنوع، موها هستند که تنها با تغيير رنگ يا حتي حالت آنها، چهره بطور کامل تغيير مي‌کند، مثلا فر کردن که اين روزها خيلي رواج پيدا کرده‌است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 5 علت کچلي در خانم‌ها

  همانطور که مي دانيد طاسي و يا کچلي در مردان شايع تر از زنان مي باشد. الگوهاي مختلفي هم براي کچلي در زنان و مردان وجود دارد، اما آنچه لازم به ذکر است اين مي باشد که بروز کچلي در زنان آزاردهنده تر از مردان است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مشکلاتي در مورد مو که نبايد نگرانش باشيد

  بعضي عوامل و داروها همان‌طور که بر جسم شما اثر مي‌گذارند، بر موي شما نيز موثرند. به همين سادگي. منظورم تأثير سلامت يا عدم سلامت روان بر بهداشت مو است؛ لابد ديده‌ايد که برخي خانم‌ها دچار نازک‌شدگي موهاي کل سر و در بيشتر موارد ناحيه تاج سر مي‌شوند... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • درماني براي موهاي شکننده بعد از مش و رنگ

  اگر بعد از رنگ و مش موهايتان موخره گرفت و شکننده شد اين کارها را انجام دهيد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آيا رويش مجدد موها امكان‌پذير است؟

  شايع‌ترين ريزش مو، نوع ارثي است كه در 50 درصد آقايان و 20 تا 30 درصد خانم‌ها ديده مي‌شود و تنها داروي موثر آن هم ماينوكسيديل است كه علاوه بر توقف ريزش مو، حدود 20 تا 40 درصد افراد به رويش مجدد مو هم مي‌انجامد. علاوه بر آن، داروي فيناسترايد يا پروپشيا هم تا زماني كه مصرف ‌شود، آنزيم خاصي را كه باعث ريزش مو مي‌شود، مهار مي‌كند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • عصاره هاي گياهي براي مراقبت از موها

  موهاي خشک، چرب، تيره، شور? مو و ريزش موها، مشکلاتي هستند که با استفاده از عصاره هاي گياهي مي‌توان آنها را برطرف نمود... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 4 علت کچلي در کودکان

  کچل شدن ناگهاني و طي زمان کوتاه فقط مختص بزرگسالان نيست، بلکه کودکان را هم ممکن است درگير کند. متاسفانه بروز طاسي در کودکان به خصوص دختر بچه ها بسيار وحشتناک است. بنابراين والدين براي دچار نشدن کودکشان به اين عارضه، بايد در ابتدا علل بروز کچلي در کودکان را بشناسند تا با دوري گزيدن از آنها مانع ابتلاي کودکشان شوند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • شما به چه شامپويي نياز داريد؟

  قدم زدن در راهروي قفسه‌هاي شامپوي يک داروخانه يا فروشگاه مي‌تواند شما را دچار حس سردرگمي کند. هزاران مارک تجاري و انواع تخصصي شامپوها اين موضوع را به رخ مي‌کشانند که آيا آنها مي‌توانند گيسواني شاداب به حالت فرفري، مواج، براق يا صاف به شما بدهند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • موهاي نازک، شکننده و آسيب ديده را چگونه درمان کنيم؟

  موهاي من بسيار شکننده شده و موخره دارد.براي درمان آنها چه کاري بايد انجام دهم؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بلاهايي که سر موهاي خود مي‌آوريم

  با اينکه نگهداري از مو کار دشواري نيست اما بعضي وقت ها کارهايي با موهاي خود مي کنيم که به جاي رسيدگي، موجب آسيب ديدن آنها مي شوند و خودمان هم از آن خبر نداريم. در اينجا راه هاي جلوگيري از اين آسيب ها را معرفي کرده ايم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مراقبت هاي تابستاني موها

  در فصل تابستان بيش از زمان هاي ديگر موهاي شما در معرض آسيب قرار مي گيرند. آفتاب شديد، کلر موجود در آب استخرها و آلودگي هاي آب دريا موجب صدمه به موها و شکنندگي آنها مي شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مراقبت هاي تابستاني موها

  در فصل تابستان بيش از زمان هاي ديگر موهاي شما در معرض آسيب قرار مي گيرند. آفتاب شديد، کلر موجود در آب استخرها و آلودگي هاي آب دريا موجب صدمه به موها و شکنندگي آنها مي شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بستن مو ريزش مو مي‌آورد

  متاسفانه برخي مادران عادت دارند موي بچه‌هاي خود را بسيار محکم ببندند تا موها، مرتب‌تر به نظر برسند... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • خوره‌اي‌که به جان مو مي‌افتد

  چند شاخه شدن نوک موها، يکي از معضلاتي است که خيلي از افراد با آن روبه‌رو مي‌شوند و معمولا به معني آن است که بايد موها را کوتاه‌تر کرد. بخصوص کساني که موهاي بلندي دارند، اين مورد را بيشتر از ديگران تجربه مي‌کنند و اکثرا از اين‌که مجبورند به خاطر موخوره موهاي‌شان را کوتاه کنند، کلافه و ناراضي هستند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راهي براي تقويت موهاي تان

  براي پاسخ دادن به اين سوالات و رفع هرگونه نگراني از بابت سلامت موها بهتر است به استفاده از مواد طبيعي توجه شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 9 دليل ريزش مو و روش هاي درمان آنها

  ريزش زياد مو باعث هراس و نگراني است. اما خوشبختانه درمان هاي مختلفي هم براي آن وجود دارند. ما در اين مطلب، 9 دليل ريزش مو و روش درمان آنها را شرح داده ايم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • توصيه هايي براي رشد سريع ابروها

  يکي از مهمترين نکات زيبايي صورت ابروها هستند و نقش بسيار مهمي در زيبايي صورت هر فرد دارند و فرم ابروها نيز به چشم ها شکل مي دهد. شايد براي هر فردي اتفاق افتاده باشد که به دلايل مختلفي رشد ابروهايمان کم شود و يا قسمتي از ابروهايمان خالي و کم پشت گردد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه موهايمان را زيباتر كنيم

  اگر دوست داريد هنگامي كه مقابل آينه ايستاده‌ايد و به شانه كردن موهاي خود مشغول هستيد، از برق و زيبايي موهايتان به وجد بياييد؛ رعايت نكاتي را كه مي‌‌تواند كمك بسياري به اين امر بكند در برنامه زندگي خود قرار دهيد. در اين‌جا به برخي نكات اشاره مي‌‌كنيم: ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آيا ويتامينه کردن مو واقعيت دارد؟

  کمبودهاي تغذيه‌اي علت شايعي براي ريزش مو نيست و نبايد هر کسي که دچار ريزش مو شد گناه را به گردن نوع تغذيه او بيندازيم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • سلامت و شادابي مو

  برخي گياهان براي تقويت و رشد طبيعي مو بسيار مفيد است و بر خلاف کالاهاي بهداشتي شيميايي، هيچ گونه عارضه جانبي ندارد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • درمان هاي خانگي براي مشکلات مو

  براي برطرف کردن مشکلات موي سر خود لازم نيست پيش پزشک برويد و سرم ها يا شامپوهاي گران قيمت تهيه کنيد. با درمان هاي خانگي که در اين مطلب نام برده ايم تا حدي اين مشکلات برطرف مي شوند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بهترين ماسک هاي مو از سراسر دنيا

  ماسک هاي مو متفاوتي با استفاده از موهبت هاي طبيعي در سرتا سر جهان وجود دارد. نمونه هايي از اين ماسک ها عبارتند از: ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • شوره سر را کنترل کنيد

  محققان پيشنهاد مي‌کنند براي کنترل شوره سر از شامپوهاي مخصوص ضد شوره استفاده کنيد. شوره سر که به اصطلاح پزشکي به seborrheic dermatitis و يا شوره و آماس پوست سر موسوم است با پوسته پوسته‌هاي خشک روي پوست سر مشخص مي‌شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • استرس ريزش مو را تشديد مي‌کند

  دکتر صداقت متخصص پوست، مو و زيبايي گفت: استرس‌هاي روحي سبب تشديد ريزش مو مي‌شود.ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه از ريزش موها جلوگيري کنيم

  ريزش مو به مقدار طبيعي در هر کسي ممکن است اتفاق افتد اما گاهي ريزش دائم و بيش از اندازه مو ميتواند از علائم بيماري هاي گوناگون باشد. بنابر اين بهتر است به اين امر دقت کرده و از آن به راحتي نگذريد. در اين مطلب شما را با برخي مسائل ضروري در ارتباط با از ريزش مو آشنا ميکنيم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه مو هايتان سفيد نشود

  درست است که سفيد شدن موها عوامل مختلفي دارد، اما با اين حال مي‌توان با استفاده از برخي گياهان جلوي سفيدي زودهنگام آن‌ها را گرفت. يکي از اين گياهان موثر آلوئه‌ورا است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • فوايد روغن مورچه

  از بين بردن موهاي زائد خواص روغن مورچه رفع موهاي زائد با روغن مورچه روغن مورچه فوايد روغن مورچه معجزه مورچه ها مهمترين ويژگي روغن مورچه رفع موهاي زائد با کمک مورچه هادر بروشور استفاده از روغن مورچه که امروزه در بسياري از عطاري ها و فروشگاه هاي محصولات بهداشتي به راحتي يافت مي شود ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • با « مو خوره » چه کنيم؟

  هرچه شستشوي مو با خشونت بيشتري انجام شود امکان ايجاد موخوره بالاتر مي‌رود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • کف سرتان خارش دارد؟

  خارش سر گاهي با چند راه‌ حل ساده خانگي بهبود پيدا مي‌کند و گاهي به دليل مشکلات جدي، نياز به درمان پزشکي است. با تشخيص علت مي‌توانيد درمان مناسب را پيدا کنيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 10 توصيه به آقايان براي حفظ موها

  معمولا بيشتر متخصصان هرچه درباره موها، بهداشت و سلامت آنها گفته‌اند، خانم‌ها را مخاطب خود قرار داده‌اند و توصيه‌هايي براي آنها داشته‌اند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • تقويت ساقه مو با مصرف مواد حاوي ويتامين E

  يک متخصص پوست و مو گفت: مصرف ويتامين E مي‌تواند براي موهاي خشک و آسيب ديده مفيد باشد و مصرف مقادير کمي ويتامين E در روز، موهاي خشک را بهبود بخشيده و ساقه موها را تقويت مي‌کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • تقويت ساقه مو با مصرف مواد حاوي ويتامين E

  يک متخصص پوست و مو گفت: مصرف ويتامين E مي‌تواند براي موهاي خشک و آسيب ديده مفيد باشد و مصرف مقادير کمي ويتامين E در روز، موهاي خشک را بهبود بخشيده و ساقه موها را تقويت مي‌کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آيا شامپوي تقويت کننده مو وجود دارد؟

  تفاوت بين شامپوها براي مصرف‌کننده‌ها خيلي قابل لمس نيست... اساس همه شامپوها فقط قدرت پاک‌کنندگي‌شان است و هيچ شامپويي وجود ندارد که خاصيت جلوگيري از ريزش مو، تقويتي و ويتامينه را داشته باشد و همه تبليغات صورت گرفته صرفا جنبه تجملي و فروش بيشتر بازار را دارند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ريزش موي بچه‌ها؛ چرا و به چه علت؟

  ريزش موي بچه‌ها؛ چرا و به چه علت؟ ريزش ‌مو مشكلي نيست كه فقط مختص بزرگسالان باشد. ممكن است كودكتان هم درگير اين عارضه شود اما خبر خوب اين است كه نشانه‌هاي ريزش‌موي کامل يا ريزش موي منطقه‌اي در كودكان به راحتي قابل‌درمان است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • يک سبزي پر خاصيت براي مو

  ويتامين ها و مواد مغذي اين سبزي ، از ريزش مو پيشگيري مي کند. کاهو گياه بومي کشورهاي مديترانه اي و خاورميانه است که در سراسر جهان از آن استفاده مي شود. کاهو سرشار از مواد معدني، ويتامين و فيبر است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • اگر زياد به موهاي خود مي رسيد، بخوانيد

  رسيدگي به موها و استفاده از ژل ها به ساقه موها و شانه زدن در اين صورت موجب ريزش موها مي شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • کچلي در زنان،چرا و چگونه؟

  اگر چه ريزش مو معمولا بين مردان شايع است زنان هم ممکن است از اين عارضه در رنج باشند و حتي ممکن است دچار کچلي شوند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • کدام روغن براي کدام مو؟

  اگر سري به داروخانه‌ بزنيد تا يک محصول مناسب براي حالت دادن و تقويت موهاي‌تان بخريد احتمالا حسابي گيج خواهيد شد چون آنقدر تنوع اين محصولات زياد است که هرکسي از آنها سر در نمي‌آورد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • اگر مي خواهيد موهاي تان رشد خوبي داشته باشد اينها را بخوريد

  بهترين راه حل براي داشتن موهايي خوب درمان گياهي است که در اين مطلب به آن اشاره شده است. گرد و خاک، آلودگي هوا و نور خورشيد آسيب شديدي به مو مي رساند و باعث از دست دادن مو و ... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • دستورالعمل خانگي تقويت موها با روغن نارگيل

  دستورالعمل هاي خانگي زيبايي همچنان پرطرفدار هستند ، چرا که علاوه بر هزينه پايين و آسان بودنشان ، کارايي و مفيد بودنشان به اثبات رسيده است ، اين دستورالعمل براي تقويت و درمان موها توسط يکي از متخصصين زيبايي توصيه شده است . ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • به موهايتان سس مايونز بزنيد !

  « صاف يا فر‌کردن موها با موادشيميايي انجام مي‌شود. اين مواد مي‌توانند روي ساقه مو و حالت آن تاثير بگذارند. موادي مانند «گلد» که براي صاف‌کردن موها استفاده مي‌شوند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 7 نکته درباره تغيير حالت مو

  اگر تصميم گرفته‌ايد دستي به موهايتان بکشيد و تغيير حالتي در آن ايجاد کنيد، بد نيست نگاهي به اين 7 توصيه بيندازيد: .... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • از مشكلات داخلي بدن تا ريزش مو

  مصرف ويتامين ها و رژيم مناسب باعث مي شود اعضاي داخلي و غدد تمام كارهايي كه به عهده شان است را به خوبي انجام دهند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • شوره سر مشکلي که رفع مي‌شود

  وجود ذرات سفيد روي سر، شانه و لباس و خارش مدام سر، مشکل شايعي است که گاهي بسيار آزاردهنده مي‌شود، بويژه از لحاظ زيبايي و اجتماعي که شما را مجبور مي‌کند به پزشک مراجعه کنيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بيماري عجيب موهاي شانه نشونده

  سندرم موهاي شانه نشونده يک بيماري ژنتيکي است. بر اثر سندرم موهاي شانه نشونده، موي پوست سر ساختار نامنظمي پيدا مي کند که امکان شانه کردن آن را غيرممکن مي کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • شايع‌ترين علل ايجاد موهاي زايد

  يک متخصص بيماري‌هاي غدد، يکي از شايع‌ترين دلايل ايجاد موهاي زايد در بدن را افزايش حساسيت گيرنده‌هاي مو دانست ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • رنگ کردن مو (موهايت را نسوزان)

  اگر غلظت اکسيدن رنگ مويي که روي سر گذاشته مي‌شود، بيش از اندازه باشد، اين مواد باعث ايجاد سوختگي پوست کف سر مي‌شوند، زيرا به سرعت با پروتئين‌هاي پوست و مو ترکيب مي‌شوند و مي‌توانند حالت سوختگي روي پوست ايجاد کنند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • از سشوار استفاده کنيم يا نه؟

  هر روز موهايش را سشوار مي‌کشد و کلي به آنها رسيدگي مي‌کند تا هر تار مو زيباتر و براق‌تر به نظر برسد، اما اين موهاي بيچاره زير حرارت زياد و باد داغ سشوار نه‌تنها زيباتر نخواهند شد که حتي ممکن است سلامت‌شان را هم از دست بدهند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راههاي پيشگيري از موخوره

  موخوره (trichoptilosis) وضعيت نامطلوبي است که در زندگي هر زني پيش مي‌آيد. موخوره وقتي ايجاد مي‌شود که لايه سطح محافظ مو در انتهاي فيبرهاي مويي نوک مو از بين رفته باشد. موخوره بيشتر در موهاي خشک و شکننده به وجود مي‌آيد و ... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ماسکي براي حجم دادن به موهايتان

  اگر موهاي صاف و کم پشتي داريد يا از يکنواختي آن خسته شديد در اين پست به شما يک ماسک موثر براي حجيم کردن موها معرفي مي کنيم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • استفاده از "رنگ مو" باعث ريزش مو نمي‌شود

  برخلاف تصور عموم استفاده از رنگ مو آسيبي به ريشه موها نزده است و در واقع روي ريشه مو اثري ندارد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راههاي خلاصي ازموهاي زائد

  مي‌گويند ماشين از آن چيزهايي است که هم داشتنش مصيبت است، هم نداشتنش. مو هم مثل ماشين؛ کم بودنش دردسر است و زياد بودنش ‌دردسر. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • باورهاي خرافي موي شما را پرپشت نمي کند

  علم «درماتولوژي» که زماني تمرکز خود را در زمينه درمان بيماري پوست محدود کرده بود، هم اکنون به علت پيشرفت هاي علم پزشکي، از درمان صرف بيماري ها فراتر رفته است ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آسيب هاي رنگ و مش

  همه افراد علاقه دارند كه موهاي زيبا و سالم داشته باشند و از آنجايي كه انسان به تنوع نيزگرايش دارد رنگ هاي و مدل هاي مختلف مو را مي آزمايد. سوالي كه براي خانم ها پيش مي آيداين است كه: ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مو خوره چگونه به وجود مي آيد ؟

  يکي از مسائلي که بين خانم ها و آقايان مشترک است ، مسئله ي مو خوره در مو است . آيا مي دانيد به چه علت دچار اين عارضه مي شويد؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • براي تقويت موهاي کم پشت بايد چه کرد ؟

  کم پشت بودن موها ناشي از ريزش موها و باريک شدن موهاي موجود برروي پوست فرد مي باشد . در مرحله اول بايد بررسي هاي لازم در خصوص علت اين ريزش مو انجام شود . علل مختلفي را براي آن مي توان مطرح کرد . ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ريزش مو تا چه حدي طبيعي است؟

  ريزش مو مشکل بسياري از افراد است ، تا جايي که گاهي بر اثر آن فرد به مشکلات رواني از قبيل افسردگي و اضطراب مبتلا مي‌شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مزوتراپي مو

  مزوتراپي مو - ريزش مو در افراد مختلف علل متفاوتي دارد. در مزوتراپي با تزريق انواع مواد تقويت‌کننده رشد مو به ويژه ويتامين‌هاي گروه C و B، ماينو‌کسيديل.....ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • اسپري مو و عوارض آن بر سلامتي

  اسپري ‌ها و حالت دهنده ‌هاي مو گاهي سلامت شما را تهديد مي‌ كنند. محققان به تازگي هشدارهاي مهمي به طرفداران هميشگي اين محصولات داده‌اند كه كمي حواس ‌شان را جمع كنند و هر محصولي را روي سرشان و در هر وضعيتي خالي نكنند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • براي جلوگيري از ريزش مو چه بايد خورد؟

  ريزش مو يکي از مشکلاتي است که به جرات مي توان گفت اکثر مردم دنيا با آن مواجه هستند. عوامل زيادي مانند عوامل محيطي، ژنتيکي، هورموني ، برخي بيماري ها مانند اختلالات تيروئيد ، آنمي ( کم خوني ) و نوع تغذيه در ريزش مو دخيل است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • درمان ريزش مودرمردان وزنان

  ما بسيار خوشحال هستيم از اين که در زمانيزندگي مي کنيم که انواع درمانهاي دارويي و جراحي براي ريزش مو وجود دارد و مي توانيم به طور کامل ريزش مو را درمان کنيم. داروهاي مختلفي براي درمان انواع ريزش مو تجويز مي شوند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 5 علت ريزش موي خانم ها

  شما موهاي‌تان را معمولا چگونه روي سرتان جمع مي‌کنيد؟ آنها را با کليپس پشت سرتان نگه مي داريد يا هميشه با يک کش، آنها را دم‌اسبي مي‌بنديد؟ ميانه‌تان با بافتن مو چه‌طور است؟ ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • روش‌هايي براي کاهش ريزش مو

  افراد به طور طبيعي روزانه بيش از 100 تار مو از دست مي‌دهند، اما ريزش بيش از اندازه آن به دليل رژيم غذايي ناسالم، استرس و يا حتي به دليل ژنتيکي است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • کندن موي سفيد باعث افزايش آن نمي‌شود

  يک متخصص پوست، مو و زيبايي گفت: برخلاف اين باور عمومي کندن موي سفيد باعث افزايش تعداد موهاي سفيد نمي‌شود چرا که سفيدي مو مربوط به رنگدانه‌هاي سلولي مو است که کندن يا قيچي کردن مو تاثيرگذار نيست. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • تاثير آلودگي هوا بر سلامت موها

  افزايش ميزان هر يک از مواد سمي و آلاينده در هوا و روي سطح موها مي تواند منجر به بدشکل شدن ساقه مو، خشکي، شکنندگي و تيره رنگ شدن موها شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 4 قدم تا شگفت انگيز كردن مژه ها!

  مي توانيد شانه هاي ظريفي پيدا کنيد که براي شانه زدن مژه ها باشد. احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه هايتان نبوديد، ولي اين يک روش ساده براي رشد آنها است.مي توانيد اين کار را قبل از زدن ريمل انجام دهيد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه موهاي سالمي داشته باشيم؟

  استرس مرحله رشد فعال مو را کوتاه مي کند و موها سريع تر به فاز ريزش مومي رسند. معمولا پس از ?-? ماه که از يک استرس شديد مي گذرد، فرد دچار ريزش مو مي شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آيا موهاي چرب بيشتر مي ريزند؟

  افرادي که پوست چرب دارند، بهتر است در شست و شوي صورت دقت کنند.يک متخصص پوست و مو مي‌گويد: علت اصلي چربي موي سر، ترشح زياد چربي بعد از سن بلوغ است و 80 درصد افراد مو و پوست چرب دارند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • اين موقع موهايتان را رنگ نکنيد !

  برخي از بيماري‌ها، عوارضي بر روي موها ايجاد مي‌کنند که مي‌توانند باعث ريزش و يا سست شدن موها شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راهکارهايي ساده براي جلوگيري از سفيد شدن موها

  درمان‌هاي خانگي خوبي براي کندتر کردن روند سفيد شدن موها وجود دارد. اگر واقعاً دوست داريد از آنها استفاده کنيد، بايدتان باشد که اين درمان‌ها بايد به طور منظم انجام شوند. در زير به برخي از آنها اشاره مي‌کنيم ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 5 باور غلط و شايع درباره مراقبت از مو

  موضوع شايعه سازي و بيان حرف هايي که هيچ پايه علمي ندارد، در هر زمينه اي که باشد به مردم ضرر مي رساند اما مشکل بزرگ، حرف و حديث هايي است که در حوزه سلامت مردم بيان مي شود و دهان به دهان مي چرخد... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مراقبت از موها در فصل سرما

  جاي شکي نيست که هر فصلي عوارض خودش را بر موها دارد. براي مثال، اگر تابستان با آن آفتاب بيش از حد گرم و درخشانش، کلر موجود در استخرها و رطوبت و شرجي‌اش باعث آسيب ديدن موها مي‌شود ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ماسک موي کراتين دار مُسکّن است يا درمان؟

  حتما تا به حال در داروخانه‌ها و فروشگاه‌هاي لوازم آرايشي-بهداشتي، تبليغ محصولات كراتينه مخصوصا شامپوها و ماسك‌هاي حاوي كراتين را ديده يا ادعاي فروشندگان را شنيده‌ايد كه مي‌گويند اين محصولات باعث مي‌شوند موهايتان صددرصد ترميم و خوش‌حالت شوند و حتي موخوره‌ها را از بين مي‌برند!... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • درباره ريزش ابرو و مژه بيشتر بدانيد

  استرس، تغذيه نامناسب، بيماري ها و مشکلات داخلي مانند کم خوني ها و اختلالات تيروئيد نيز مي تواند يکي از عوامل ريزش موها باشد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • موي دکلره شده را صاف يا فر نکنيد

  اگر قصد داريد موهاي خود را صاف يا فر کنيد، قدم نخست براي ايجاد تغيير حالت زيبا و دلخواه، اطمينان از سلامت موهاست. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • موهايتان آسيب ديده؟ نرم‌کننده بزنيد!

  وقتي ساقه موها در اثر آسيب‌هاي محيطي، به‌خصوص رايج‌ترين آنها كه تماس با موادشيميايي موجود در اکسيدان يا مواد قوي موجود در بي‌رنگ‌کننده‌ها و فر يا صاف‌کننده موها قرار‌مي‌گيرد... ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بايد و نبايدهاي مراقبت از مو

  براى موهاى خشك و آسيب ديده بهتر است از شامپوهاى حاوى نرم كننده استفاده شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 10 نکته درباره جوان‌سازي پوست

  تفكر مثبت، احساس جوان و مفيد بودن به حفظ سلامت، شادابي و طول عمر كمك مي‌كند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • هشدار درباره عوارض تزريق بوتاکس هاي تقلبي

  يک متخصص پوست و مو بوتاکس را بهترين روش براي حذف خطوط ناشي از انقباض عضلات صورت دانست اما نسبت به وجود بوتاکس هاي تقلبي در بازار هشدار داد و گفت:«متاسفانه برخي از افراد از مارک هاي تقلبي که اکثرا چيني هستند ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • روشي براي از بين بردن تيرگي آرنج و زانو

  يک متخصص پوست ومو تاکيد کرد:« آرنج و زانو يکي از بهترين نقاط بدن براي استفاده از صابون هاي لايه بردار است و براي افرادي که پوستشان در اين نواحي دچار تيرگي و يا ضخامت بيش از حد پوست شده اند بسيار مناسب است.» ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 7 روش طبيعي براي از بين بردن سياهي دور چشم

  کرم‌هاي متعددي براي از بين بردن تيرگي زير چشم وجود دارند که نه تنها موثر نيستند بلکه حتي ممکن است حاوي ترکيب‌هاي مضر براي پوست باشند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راهنماي مراقبت از پوستهاي نرمال

  کساني که پوست نرمال دارند خوش شانس هستند البته باز هم بايد مراقب پوست خود باشند،توصيه هاي دکتر هال متخصص پوست را در مورد پوست هاي نرمال بخوانيد . ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه لب هاي تيره را روشن کنيم؟

  لبهاي تيره بسيار ناخوشايند هستند و کسانيکه لبهاي تيره دارند دوست دارند از اين وضع خلاص شوند. تيرگي لب ميتواند دلايل زيادي داشته باشد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • جلوگيري از افتادگي پوست صورت به طور طبيعي

  دنبال يک راه براي بهبود خاصيت ارتجاعي و استحکام پوست صورت تان مي گرديد که نيازي به عمل جراحي يا هزينه ويزيت پزشک نداشته باشد؟ مراحل اين قسمت را بخوانيد تا راه جلوگيري از افتادگي پوست صورت و افزايش ثبات و استحکام پوست تان را ياد بگيريد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • زیبایی پوست و صورت با روش کم هزینه و آسان

  اکثر خانم ها اهميت خيلي زيادي به زيبايي پوست و صورت خود مي دهند اما بسياري از آن ها از روش هاي مصنوعي و استفاده از مواد شيميايي خسته شده اند و يا به دليل هزينه هاي سنگين مواد آرايشي و بهداشتي شيميايي توان استفاده از آن ها را ندارندادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بهداشت لب و تهيه اسکراب لب

  پوست لب‌ها خصوصيات منحصر به فردي دارد. لب‌ها با يک غشاي مخاطي پوشيده شده‌اند که نسبت به پوست طبيعي، غدد متفاوت و کمتري دارد. در لب‌ها، برخلاف پوست، خارجي‌ترين لايه (يعني لايه شاخي) بسيار نازک است و حتي ممکن است در برخي افراد اصلا وجود نداشته باشد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 3 ماسک معجزه گر با پوست هندوانه

  اين بار وقتي اين ميوه را مي خوريد ، بخشي را نيز براي يک ماسک طبيعي و تازه کننده پوست نگه داريد. هندوانه با داشتن آنتي اکسيدان هاي فراوان و ويتامين A و C يکي از گزينه هاي سالم و بسيار مفيد براي مراقبت و جوانسازي پوست است. پس اين بار وقتي اين ميوه را مي خوريد ، بخشي را نيز براي يک ماسک طبيعي و تازه کننده پوست نگه داريد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • کدام خال‌ها را نبايد ليزر کرد؟

  معمولا خال‌هاي بزرگ يا خال‌هايي که عمق رنگدانه آنها خيلي زياد است را نبايد ليزر کرد. سراغ دکتر مباشر، متخصص پوست و ليزر و عضو مرکز تحقيقات پوست و سلول‌هاي بنيادين دانشگاه علوم پزشکي تهران رفتيم تا با بايدها و نبايدهاي ليزر خال‌ها آشنا شويم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • مطالبي در مورد سلامت و شادابي مو

  برخي گياهان براي تقويت و رشد طبيعي مو بسيار مفيد است و بر خلاف کالاهاي بهداشتي شيميايي، هيچ گونه عارضه جانبي ندارد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • با آكنه خداحافظي كنيد

  آكنه‌ بيماري‌ التهابي‌ مزمن‌ پوست است كه در دوران‌ نوجواني‌ بيشتر شايع‌ است‌، اما گاه‌ به‌شكل متناوب‌ در سنين مختلف خود را نشان مي‌دهد. مشخصه‌ اين‌ بيماري‌ به وجود آمدن جوش‌هاي چركي و سرسياه روي‌ صورت‌، قفسه سينه‌ و كمر است. اين‌ بيماري‌ در مردان‌ شايع‌تر از زنان‌ است‌. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • آيا ويتامينه کردن مو واقعيت دارد؟

  کمبودهاي تغذيه‌اي علت شايعي براي ريزش مو نيست و نبايد هر کسي که دچار ريزش مو شد گناه را به گردن نوع تغذيه او بيندازيم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چند نکته مهم براي رفع خشکي پوست

  هنگامي که پوست شما خشک مي‌شود، خارش دارد و يا پوسته پوسته مي‌شود اما با رعايت نکات بهداشتي و استفاده از لوسيون‌ها مي‌توانيد رطوبت و درخشش طبيعي را به پوست خود بازگردانيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • خريد شامپو دور ريختن پول است!

  مطالعات جديد دانشمندان نشان مي دهد، ‌استفاده از شامپو هيچ گونه اثر مثبتي براي موها ندارد و در واقع با خريد هر شامپو پولمان را هدر مي دهيم. چاي و دم کرده انواع گياه ها از شامپو بسيار بهتر است و قادر است چربي هاي موها را از بين ببرد موها را براق و شاداب کند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه موهايمان را زيباتر كنيم

  اگر دوست داريد هنگامي كه مقابل آينه ايستاده‌ايد و به شانه كردن موهاي خود مشغول هستيد، از برق و زيبايي موهايتان به وجد بياييد؛ رعايت نكاتي را كه مي‌‌تواند كمك بسياري به اين امر بكند در برنامه زندگي خود قرار دهيد. در اين‌جا به برخي نكات اشاره مي‌‌كنيم: ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • «بوتاکس» چه چين و چروکي را کاهش مي دهد؟

  امروزه با روش هاي جديد پزشکي مي توان طراوت و زيبايي پوست را بيشتر کرد. يکي از روش هاي مورد استفاده در کلينيک هاي زيبايي پوست، تزريق ژل بوتاکس است. در واقع بايد گفت بوتاکس تزريق سم بوتوليسم است که باعث کاهش حرکت عضلات مي شود و با کاهش حرکت، سطح پوست صاف مي شود. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • برجسته کردن گونه ها با جراحي پلاستيک يا تزريق ژل؟

  برجسته کردن گونه ها:نتايج پژوهشهاي دانشمندان نشان مي دهد، چانه و گونه هاي برجسته يکي از معيارهاي زيبايي صورت هستند و به صورت طبيعي قوس‌ گونه‌اي که بخشي از استخوان گونه است ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • عوارض رنگ مو ،‌ لاک ناخن و لوازم آرايشي را جدي بگيريد

  امروزه در جهان استفاده از انواع رنگ مو ، لوازم آرايشي و لاک هاي ناخن در بين زنان و حتي دختر خانم هاي کم سن و سال رواج بسياري دارد. اکثر مصرف کنندگان اين وسايل و محصولات تنها به جنبه زيبايي آن نگاه مي کنند و توجهي به آسيب هاي احتمالي بر سلامتي ندارند. با ما همراه باشيد تا با عوارض و مضرات اين محصولات آشنا شويد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • توصيه هايي براي رشد سريع ابروها

  يکي از مهمترين نکات زيبايي صورت ابروها هستند و نقش بسيار مهمي در زيبايي صورت هر فرد دارند و فرم ابروها نيز به چشم ها شکل مي دهد. شايد براي هر فردي اتفاق افتاده باشد که به دلايل مختلفي رشد ابروهايمان کم شود و يا قسمتي از ابروهايمان خالي و کم پشت گردد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • توصيه هايي براي رشد سريع ابروها

  يکي از مهمترين نکات زيبايي صورت ابروها هستند و نقش بسيار مهمي در زيبايي صورت هر فرد دارند و فرم ابروها نيز به چشم ها شکل مي دهد. شايد براي هر فردي اتفاق افتاده باشد که به دلايل مختلفي رشد ابروهايمان کم شود و يا قسمتي از ابروهايمان خالي و کم پشت گردد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ضد آفتاب‌هاي گياهي

  کلم بروکلي گياهي خوشمزه حاوي آنتي‌اکسيدهاي قدرتمند، آنتي هيدروکسي که مقادير قابل توجهي از ويتامين A مي‌باشد.مجتبي حميدي، متخصص پوست و مو گفت: کلم بروکلي و کدو حلوايي سبزيجاتي به ظاهر کم طرفدار هستند اما بهترين دوست براي موهاي آسيب ديده و رنگ شده مي‌باشند به خصوص موهايي که بارها و بارها رنگ و دکلره شده است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 9 دليل ريزش مو و روش هاي درمان آنها

  ريزش زياد مو باعث هراس و نگراني است. اما خوشبختانه درمان هاي مختلفي هم براي آن وجود دارند. ما در اين مطلب، 9 دليل ريزش مو و روش درمان آنها را شرح داده ايم. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • علل خشکي و پوسته پوسته شدن لب ها چيست؟

  شايع ترين علل پوسته ريزي لب تنفس دهاني است و افرادي که عادت دارند به هر دليل از دهان تنفس کنند بيشتر دچار خشکي پوسته شدن لب، مي شوند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ساده‌ترين راهکارها براي پيشگيري از سرطان پوست

  آمار نشان مي‌دهد امروزه سرطان پوست از رايج‌ترين انواع سرطان‌ها در ميان مردم جهان است و در ايالات متحده نيز از هر شش آمريکايي يک نفر به اين سرطان مبتلا مي‌شو ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • خوره‌اي‌که به جان مو مي‌افتد

  چند شاخه شدن نوک موها، يکي از معضلاتي است که خيلي از افراد با آن روبه‌رو مي‌شوند و معمولا به معني آن است که بايد موها را کوتاه‌تر کرد. بخصوص کساني که موهاي بلندي دارند، اين مورد را بيشتر از ديگران تجربه مي‌کنند و اکثرا از اين‌که مجبورند به خاطر موخوره موهاي‌شان را کوتاه کنند، کلافه و ناراضي هستند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • سياهي دور چشم را سوزن سوزن کنيد

  يكي از ويژگي‌هايي كه موجب مي‌شود طب سوزني چين با استقبال و اقبال عمومي مواجه شود فوايد آن در درمان بيماري‌ها بدون عارضه جانبي است. اين امر موجب شده اين شيوه نه تنها در ميان مردم كشورهاي مشرق زمين بلكه در ميان مردم كشورهاي غربي و اروپايي نيز به عنوان يك شيوه درماني بي‌عارضه شناخته ‌شود ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • همه چيز درباره درمان بزرگي شکم با ليزر ليپوليز و جراحي پروتز سينه و تزريق چربي

  بزرگي شکم : اگر احساس مي‌کنيد شلوارهاي‌تان دور کمرتان تنگ شده است، به اين نکته توجه کنيد: بزرگي شکم مي‌تواند در سنين بالا حتي در افرادي که بر اساس مقياس‌هاي ديگر اضافه وزن ندارند يا چاق نيستند، مرگبار باشد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • راهکارهاي غلبه بر چين و چروک پوست

  از آنجا که ميزان کلاژن‌سازي پوست بعد از رسيدن به سن يائسگي کم مي‌شود، امکان ايجاد تغييرات پوستي مانند زياد شدن چين‌وچروک‌هاي پوستي و خشکي پوست، در اين سنين افزايش مي‌يابد. از اين گذشته، در دوران يائسگي حجم قابل‌توجهي از چربي‌هاي زيرپوست از دست مي‌رود و انعطاف‌پذيري آن کاهش مي‌يابد. براي غلبه بر اين مشکلات راهکارهايي در اين نوشتار مطرح شده که اميدواريم مفيد باشد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • چگونه پوست خود را با برگ آلوئه ورا مرطوب کنيم

  استفاده از گياه آلوئه ورا روشي کاملاً طبيعي براي مرطوب کردن پوستتان است. اين گياه در بهبود بسياري از بيماري‌هاي پوستي همچون خشکي پوست و آفتاب سوختگي موثر است. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • 8 راه براي ماندگاري آرايش روي پوستهاي خشک

  اگر پوست شما خشک است و مي خواهيد آرايشتان تمام روز خوب به نظر برسد، بايد پوستتان را تغذيه کنيد. و به اين معني است که شما بايد در انتخاب نوع لوازم آرايش خود دقت کنيد وهمچنين قبل از آرايش به پوست خود برسيد. اين 8 روش که از سوي يک هنرمند آرايشگر و متخصص پوست ارائه شده است، به شما مي گويد که چه بايد بکنيد و چگونه انجامش دهيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • بهترين درمان هاي خانگي براي جوش هاي سرسياه

  بهترين درمان هاي خانگي براي جوش هاي سرسياه اگر هزينه روشهاي مختلف درماني براي زيبايي پوست از ميزان بودجه شما فراتر است، پس سعي کنيد از روشهاي درمان خانگي براي از بين بردن جوشهاي سرسياه استفاده کنيد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • ? راهکار براي برطرف کردن پُف زير چشم

  آيا بخاطر چشم‌هايتان احساس پيري و خستگي مي‌کنيد؟ آيا احساس سرزندگي و هوشياري وقتي چشم‌هايتان بخاطر پف‌هاي زير پلکتان، خسته و پژمرده به نظر مي‌رسد، برايتان سخت است؟ اينها نشانه‌هاي استرس و خستگي هستند. به همين منظور نکاتي برايتان آورده‌ايم که به شما براي برطرف کردن پُف زير چشم‌هايتان کمک مي‌کند تا جواني و شادابي به صورتتان برگردد. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • براي پيشگيري از کک و مک چه کنيم؟

  متخصص پوست گفت: کک ‌و ‌مک ارثي است و درمان قطعي براي آن وجود ندارد. مبتلايان در تابستان از ضد آفتاب استفاده کنند. دکترطوسي در پاسخ به سوالي درباره علت کک ‌و ‌مک اظهار داشت: کک‌ و‌ مک ارثي است و تابش اشعه آفتاب در ايجاد آن نقش دارد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  چرا کاشت چرا ترميم ؟

  مرکز تخصصي موي رنسانس تمامي روشهاي رايج در ايران را براي امر کاشت مو و ترميم مورا تاييد نميکند . زيرا در ايران متاسفانه هنوز متد هاي 9 سال پيش اين روش ها انجام ميپذيرد . ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  گالري تصاوير انستيتو موي رنسانس

  گالري تصاوير انستيتو موي رنسانس برچسب‌ها: کاشت مو, کاشت موي طبيعي, پيوند مو, پيوند موي طبيعي, ترميم مو

  ادامه مطلب
 • nopic

  ارتباط با انستيتو موي رنسانس

  آدرس شعبه وليعصر: تهران ميدان وليعصر ضلع جنوبي سينماي قدس ساختمان مينو طبقه چهارم واحد 402 آدرس شعبه سعادت آباد: تهران خيابان سعادت آباد-پايين تر از ميدان کاج-خيابان25-پلاک11 تلفن تماس : 88943726-88943653 موبايل : 09122115442 دکتر صداقت

  ادامه مطلب
 • nopic

  درباره کلينيک تخصصي کاشت و ترميم موي رنسانس

  خداوند متعال مو را براي زيبايي بندگانش قرار دادهاست موسسه ترميم موي رنسانس در سال 1379 تآسيس گرديد و طي اين مدت بيش از 3700 نفر ترميم و کاشت مو را انجام داده است. اين موفقيت مرهون پويايي در جهت برخورداري از روشهاي نوين و ارائه آخرين متد ترميم و کاشت مو در دنيا بوده است. صاحبان اين موسسه يک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن سرويس دهي خوب و جلب رضايت مشتري است . ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  مطالب مفيد در مورد کاشت مو

  مرکز کاشت موي رنسانس در اين قسمت اطلاعاتي در مورد مو و کاشت مو به شما عزيزان مدهد ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  مطالب مفيد در مورد کاشت موي طبيعي و کاشت مژه

  کاشت مژه چه شرايطي دارد؟ مژه هاي پُر پشت بر زيبايي چشم ها افزوده و در کنار ساير عناصر صورت مانند ابروها، خط موي پيشاني، گونه، بيني، لب ها و چانه، تصوير منحصر به فردي به چهره ي انسان مي بخشند. ادامه مطلب ...

  ادامه مطلب
 • nopic

  پیوند مو ( کلینیک تخصصی کاشت و ترمیم موی رنسانس)

  کلينيک تخصصي پيوند موي رنسانس درباره کشتن يا نکاشتن مو به شما توضيح ميدهد .... ادامه مطلب

  ادامه مطلب
 • nopic

  پيوند موي طبيعي

  کاشت و پيوند موي طبيعي يک روش درمان قطعي جهت موهاي از دست رفته است. عمل پيوند موي طبيعي يک عمل سرپايي بدون بيهوشي، همراه با بي حسي موضعي مي باشد و بيمار در حين عمل هيچ گونه دردي را حس نمي کند و بلافاصله بعد از کاشت موي طبيعي يک پانسمان جزيي روي سر گذاشته مي شود. اين پانسمان مختصر جهت جلوگيري از آلود گي صورت مي گيرد که بيست و چهار ساعت بعد از عمل پيوند مو برداشته مي شود و بيمار مي تواند استحمام کند. موهاي کاشته شده، در مدت دو تا سه هفته بعد از عمل مو مقدار کمي رشد ميکنند، به صورتي که بيمار جلو آيينه شاهد رشد اوليه ي اين موها خواهد بود .

  ادامه مطلب
 • nopic

  توضيحاتي مفيد در مورد ترميم مو

  تکنيکهاي جديد و انحصاري (HRT ) و (SUT )

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت مو سلول های بنیادی

  کاشت موي افق جديدي را در درمان کم پشتي و يا طاسي سر گشوده است. هميشه اين سوال وجود دارد که آيا کاشت مو در خانم‌ها نيز به خوبي آقايان جواب مي‌دهد؟ پاسخ به اين سوال مثبت است. کاشت موي طبيعي در خانم‌ها نيز مانند آقايان با نتايج درخشاني همراه است

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت موي طبيعي سر

  کاشت موي طبيعي افق جديدي را در درمان کم پشتي و يا طاسي سر گشوده است. هميشه اين سوال وجود دارد که آيا کاشت مو در خانم‌ها نيز به خوبي آقايان جواب مي‌دهد؟ پاسخ به اين سوال مثبت است. کاشت موي طبيعي در خانم‌ها نيز مانند آقايان با نتايج درخشاني همراه است

  ادامه مطلب
 • nopic

  لیزر موهای زائد وناخواسته (از بین بردن موهای زائد بدن)

  ليزر، آخرين و جديدترين راه براي درمان موهاي زايد است. سال‌هاست كه از ليزر براي رفع موهاي زايد استفاده مي‌شود و اين كار مورد تاييد سازمان غذا و داروي آمريكا هم قرار گرفته است. ليزر در واقع طيف خاصي از نور است که تقويت شده و بصورت موازي و هم‌فاز تابانده مي‌شود. در ليزرهاي مورد استفاده براي موهاي ناخواسته، طيف خاصي از نور ليزر با عمق نفوذ ? تا ?ميلي‌متر به زير پوست، صرفاً ريشه مو را هدف گرفته و آن را تخريب مي‌کند و به بافت‌هاي مجاور آسيبي نمي‌رسد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  15 توصيه به متقاضيان کاشت مو

  کاشت10000 تا 12000 تارمو در يک جلسه براي همه افراد امکان پذير نيست وفقط براي اشخاصي امکان پذير است که بانک موي خوبي دارند .

  ادامه مطلب
 • nopic

  روشهاي انحصاري و جديد کاشت و ترميم مو

  تکنيکهاي جديد و انحصاري:(HRT) و(SUT)اين مرکز افتخار دارد هم اينک با اين تکنيکهاي جديد و انحصاري در ايران کاشت و ترميم مو را به بالاترين سطح خود رسانده , که ديگر نيازي به روشهاي FUT-FIT که برش و بخيه و يا بيهوشي در آنها شاهد بوديم نميباشد تا به امروز تکنيکهاي ترميم موکه در ايران انجام ميشود کاملا به صورت مصنوعي ميباشد و قابل رويت ميباشدو زيانهاي زيادي به موهاي اطراف شخص وارد نموده و مراجعات مکرر را شامل ميشود

  ادامه مطلب
 • nopic

  درمان ريزش مو

  بنيانگذار تکنيکهاي جديد و انحصاري :(HRT) و (SUT) در ايران

  ادامه مطلب
 • nopic

  كاشت موي طبيعي به زبان ساده

  كتاب کاشت موي طبيعي ترجمه «surgical hair restoration» تاليف دكتر«رز» و دكتر «كول» است و اطلاعات بسيار مفيدي در زمينه كاشت مو ارائه مي‌دهد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  چرا کلينيک کاشت موي رنسانس ؟

  در سالهاي اخير پيشرفتهاي چشمگيري در زمينه پيوند مو مشاهده مي شود و همه آنها نمايان گر اين نکته مي باشند که با وجودي که اين جراحي به ظاهر ساده با بي حسي موضعي به صورت سرپايي انجام مي شود ولي عملي بسيار ظريف و حساس بوده و رعايت صدها نکته مهم در آن الزامي است تا بتوان به بهترين نتيجه و بالاترين درصد رشد موهاي کاشته شده رسيد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  معيارهاي جدي متقاضيان کاشت مو

  يکي از معيارهاي جدي متقاضيان کاشت مو درانتخاب پزشک معالج هزينه يا قيمت عمل است. هزينه عمل به تجربه و سابقه کاري،اعتبار يا شهرت متخصص پوست از يک سو و مساحت طاسي يا تعداد گرفت از سوي ديگر بستگي دارد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  آکنه (جوش غرور جوانی)

  جوش غرور جواني که اصطلاح علمي ان آکنه ولگاريس Acne Vulgaris است به قدري در نوجوانان شايع است که بعضي ها به خصوص آقايان نه تنها آن را بيماري تلقي نمي کنند بلکه يک نشانه کاملا طبيعي و فيزيولوژيک بدن محسوب مي کنند. غالبا جوش غرور از شروع بلوغ حکايت مي کند. در دخترها جوش ها يکي دو سال قبل از شروع عادت ماهانه ظاهر مي شوند. البته سن شروع جوش متغير است. ممکن است خيلي زود مثلا در 6 سالگي و يا خيلي دير مثلا بعد از 20 سالگي باشد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  آسيب ديدگي پوست

  اسکار نتيجه‌ي ‌رشد زياده از حد بافت فيبروز پس از آسيب ديدگي پوست در اثر تروما يا جراحي است و بيانگر ترميم زياده از حد زخم است. نوع اسکار نيز به شدت ترميم بستگي دارد به نحوي که اسکار هيپرتروفيک از حاشيه‌هاي زخم فراتر نمي‌رود ولي کلوييد گسترش بيشتري مي‌يابد. از لحاظ باليني اسکار هيپرتروفيک بهتر به درمان پاسخ مي‌دهد و اغلب خود به خود بهبود مي‌يابد.

  ادامه مطلب
 • nopic

  رنگ کردن مو در دوران بارداری

  كننده و حنا براي تغيير رنگ موهاي خود استفاده ميكردند. چنين اقدامي در ميان آنان نشانه? شجاعت و شهامت تلقي ميشد. روميان رنگهاي تيره را بيشتر ميپسنديدند. آنها رنگ تيره را با جوشاندن پوست گردو و ترهفرنگي به دست ميآوردند. در دنياي مدرن نيز بازار رنگ مو همچنان داغ است. بر اساس آمار، 95 درصد از زنان از رنگ مو استفاده ميكنند.

  ادامه مطلب
 • nopic

  ريزش موي وسيع و پخش

  ريزش موي وسيع و پخش : در کاشت موي طبيعي، موها از پشت سر برداشته شده و به نواحي کم مو در جلوي سر منتقل مي‌شود. بنابراين خانم‌هايي که موهاي ضخيم و پرپشتي در پشت سر دارند مناسب کاشت موي طبيعي هستند. ولي خانم‌هايي که موهاي پشت سرشان هم ريخته و يا نازک و کم پشت شده مناسب کاشت نيستند.

  ادامه مطلب
 • nopic

  بانک مو چيست؟

  بدون ترديد آرزوي قلبي افرادي که طاسي سرشان خيلي وسيع است پوشاندن کل منطقه‌ي طاسي با حداکثر پرپشتي و درحداقل زمان است. گر چه قبلاً برآورده کردن اين خواسته در يک مرحله عملي نبود ولي امروزه با پيشرفت‌هاي جديد تا حد زيادي امکان پذير شده است. جديدترين روش کاشت مو روش فوليکولار يونيت است که به دو شکل جراحي FUT يا غيرجراحي FIT انجام مي‌شود. اين دو روش مکمل هم هستند و با بي‌حسي موضعي و يا زير بيهوشي عمومي انجام مي‌شوند

  ادامه مطلب
 • nopic

  کاشت مژه چه شرايطي دارد؟

  مژه هاي پُر پشت بر زيبايي چشم ها افزوده و در کنار ساير عناصر صورت مانند ابروها، خط موي پيشاني، گونه، بيني، لب ها و چانه، تصوير منحصر به فردي به چهره ي انسان مي بخشند.

  ادامه مطلب
 • nopic

  چرا کاشت چرا ترمیم؟

  مرکز تخصصي موي رنسانس تمامي روشهاي رايج در ايران را براي امر کاشت مو و ترميم مورا تاييد نميکند .زيرا در ايران متاسفانه هنوز متد هاي 9 سال پيش اين روش ها انجام ميپذيرد

  ادامه مطلب
 • nopic

  خداوند متعال مو را براي زيبايي بندگانش قرار دادهاست

  موسسه ترميم موي رنسانس در سال 1379 تآسيس گرديد و طي اين مدت بيش از 3700 نفر ترميم و کاشت مو را انجام داده است. اين موفقيت مرهون پويايي در جهت برخورداري از روشهاي نوين و ارائه آخرين متد ترميم و کاشت مو در دنيا بوده است. صاحبان اين موسسه يک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن سرويس دهي خوب و جلب رضايت مشتري است. در اين موسسه آخرين روشها و متدهاي ترميم و کاشت مو مطابق با آخرين پيشرفتهاي روز دنيا چه بصورت رشدي و چه بصورت غير رشدي انجام مي شود. اهدافي که همواره در اين موسسه همواره مد نظر بوده و موجبات موفقيت کارکنان آن را فراهم ساخته

  ادامه مطلب
 • nopic

  دوره رشد مو در کاشت مو

  دوره رشد مو داراي سه مرحله متفاوت است. هر فوليكول مو دستخوش يكي از اين مراحل است. بعضي از فوليكولها در مرحله رشد، قسمت كمي در مرحله ريختن و تعويض و برخي در مرحله استراحت به‌سر مي‌برند. در نتيجه در سر افراد هميشه 100% از موها مشاهده نمي‌شوند بلكه فقط 85% از موها قابل رويت هستند.

  ادامه مطلب