تفاوت کاشت مو به روش SUT با ترمیم مو به روش HRT

وهمانطور که می دانید کاشت مو به روش SUT با ترمیم مو به روش HRT کاملا متفاوت می باشد در این بخش می خواهیم این دو راه حل ریزش مو را به شکل مستقل توضیح دهیم

ریزش و خالی بودن موها یکی از معضلات بیشتر خانم ها و آقایان در سنین مختلف می باشد.امروزه متد زیادی برای درمان ریزش خالی شدن موها در سطح سر وجود دارد.
بعد از ریزش شدید معمولا افراد برای مشاوره، اقدام می کنند و با توجه به نوع، میزان ریزش و آزمایشات پزشک نوع درمان مناسب را برای شخص تعیین می کند.

ترمیم مو

ترمیم مو روشی جایگزین کاشت مو برای کسانی میباشد که در اثر علل مختلف و بیماری هایی همانند: آلوپسی، لیکن پلان، لوپوس و ...  یا در اثر سوانحی همچون: سوختگی، تصادف و ... موهای خود را از دست داده اند و شرایط انجام کاشت مو را ندارند.

کسانی هستند که در کل تمایل به انجام کاشت مو ندارند، ما به آنها تکنیک ترمیم مو توصیه می کنیم.
کسانی کاندید مناسب برای کاشت مو باشند، در جلسه مشاوره به افراد توصیه می‌کنیم روش کاشت مو را انجام دهند چرا که با کاشت مو، موهای خود فرد رویش پیدا می‌کند.
ولیکن کسانی که بانک مو ندارند، متاسفانه کاشت مو را نمیتوانند انجام دهند زیرا در سر مویی ندارند که بتوان برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت انجام شود.

ترمیم مو HRT

در حال حاظر جدیدترین متد ترمیم موHRT  نام دارد. این روش به کسانی که بانک مو لازم یا شرایط کاشت مو را ندارند و یا بیماری هایی از قبیل: آلوپسی ،سوختگی ،لیکن پلان و... را دارند توصیه میشود.
در ترمیم موHRT  نیازی به بانک و تراکم مو فرد ندارد و این متد بدون هرگونه عوارض جراحی مانند: درد، خونریزی، تورم، دوران نقاهت و ... میباشد.
بر خلاف تصور آسان در انجام ترمیم موHRT ، نسبت به روش های کاشت مو، از لحاظ تراکم مو بسته به نظر فرد به صورت دلخواه میتوان حجم تراکم مو بالاتر باشد.
در اصل ترمیم مو به روش HRT یک شبکه بسیار نازک و نامریی است که روی پوست سر توسط مواد گیاهی(کراتین نوعی چسب که حساسیت و عوارض ندارد) به صورت تار به تار  فیکس می شود.
درست است که مو در ترمیم موHRT  غیر قابل رشد است اما به خاطر ظاهر و طبیعی بودن موها میتوانید از مواد رنگ کننده، دکلره، فیکس و حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و...)استفاده کنید.
شرایط نگهداری موها به این صورت است که در هر 15 روز یکبار معمولا نیاز به ترمیم مجدد بسیار آسان دارد.
وعمر مفید ترمیم مو به روش HRT را میتوان 2 الی 3 سال تخمین زد.

کاشت مو

کاشت مو در اصل به معنای پیوند طبیعی مو در داخل سطح سر می باشد.
همه کسانی که تشخیص می دهند دچار ریزش مو شده اند راه های مختلفی را برای درمان آن امتحان و تجربه کرده اند و افراد میتوانند با کاشت مو این مشکل را برای همیشه درمان کنند همچنین شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو و قسمت اهدا کننده آن دارد.
هرچقدر که بانک مو و بخش اهدا کننده می سر فرد قوی تر باشد تراکم پیوند و کاشت مو بیشتری خواهیم داشت.

کاشت مو به روش SUT

طبق تحقیقات در روشهای پیشین، آخرین متد پیوند مو و یکی از بهترین انواع کاشت مو روش SUT می باشد.
کاشت مو به روش SUT کاملا بدون هیچگونه عوارض، دورن نقاهت، درد، خونریزی، جای زخم،جای اسکار و دوران نقاهت میباشد. تمام ایرادات و عوارض در تمام روشهای دیگر کاشت مو در آن به طور کامل حذف شده است.
در این روش با توجه به روش های منسوخ شده، تراکم کاشت تا 14000 تار مو می باشد، یعنی 3 برابر روشهای  FUTوFIT است.
در این روش تمامی مراحل برداشت گرافت از ناحیه دهنده با دستگاه­ و کاشت مو در ناحیه گیرنده به صورت دستی، بدون کوچکترین آسیب رسانی انجام می­ شود.

با توجه به مطالب ذکر شده، باید عرض کنیم کاشت مو به روش SUT با ترمیم مو به روش HRT متفاوت می باشد. شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و  یا عکس خود را به  و شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید و یا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند