با جدیدترین تکنیک کاشت مو اشنا شوید:
کاشت مو SUT
کلینیک رنسانس بنیانگذار کاشت مو به روش SUT در ایران میباشد و رکورد دار بالاترین تراکم کاشت مو که تا 14000 تار مو میباشد را در خاورمیانه به خود اختصاص داده است .
لازم بذکر است در این تکنیک کاشت موی سر ، ابرو و ریش و سبیل انجام میشود که دیگر شاهد جراحی، درد، خونریزی و عوارض سایر روش های رایج و سنتی نمیباشیم و با تراکم بسیار بالا، بدون دوران نقاهت، بدون عوارض جانبی انجام میشود.
از دیگر مزایای کاشت مو به روش انحصاری SUT می توان به برداشت گرفت ها با دستگاه انحصاری مجموعه تخصصی رنسانس که باعث می شود آسیبی به گرفت ها زده نشود و در نتیجه گرفت های بیشتری را به صورت نیاز سالم برداشت کرده و توسط تیم مجرب و با تجربه پیوند زده میشوند.
این تکنیک تمام استریل و توسط هندپیس های یکبار مصرف و در کلینیک با مجوز از وزارت بهداشت در فضایی vip انجام میشود.
شایان ذکر است مرکز تخصصی موی رنسانس بنیانگذار روش های نوین کاشت مو sut و ترمیم مو hrt در ایران می باشد و توانسته ایم بیش از 15000 مورد کاشت مو و ترمیم مو را با موفقیت انجام دهیم،
 همچنین در این مرکز کلیه خدمات کاشت موی سر، ابرو و ریش  و همچنین ترمیم مو که بدون نیاز به بانک موی فرد است انجام انجام دهد.
شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره و معاینه موهای خود عکس خود را به همراه توضیحات در فرم زیر ثبت نام کنید تا توضیحات خدمتتان داده شود.

فرم ویزیت آنلاین کاشت مو
کاشت مو با تکنیک SUT


کاشت ابرو با تکنیک SUT و FUE


کاشت ریش با تکنیک SUT و FUE

ترمیم مو به روش HRT
ارتباط با ما:

ادرس شعبه مرکزی : میدان ولیعصر ،  جنب سفارت عراق ، ساختمان مینو ، طبقه 4 واحد 402
تلفن : 22088210 0218909050 021
جهت مشاوره انلاين در فرم مشاوره كاشت مو ثبت نام نماييد.
جهت مشاوره آنلاین از طريق تلگرام و واتساپ با شماره: 09122115442