فوائد ترمیم مو

ترمیم مو به فرآیندی گفته می شود که طی آن موهای طبیعی جدید را جایگزین موهای کم پشت و نخ نمای قبل می کنند شاید کمتر کسی عبارت ترمیم مو را شنیده باشد اما امروزه این روش طرفداران بسیاری پیدا کرده چرا که  نقطه قوت این روش تراکم  و دیزاین مو بوده که مورد پسند جوانان می باشد.

تعریف ترمیم مو

تنها روش استاندارد ترمیم مو در دنیا  ترمیم مو به روش HRT  می باشد که در این روش دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و بانک مو را خود مرکز تهیه می کند در ترمیم مو به روش HRT یک لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می شود که موها روی آن سوار بوده و با استفاده از کراتین های گیاهی روی پوست سر فیکس می شود.
یکی از مزیت های ترمیم مو HRT طبیعی بودن خط رویش و خط فرق آن طبیعی می باشد و در ترمیم مو HRT موها 100% طبیعی بوده و قابلیت رنگ، ژل، تافت، سشوار و ... را دارد همچنین شما پس از ترمیم مو هم می توانید همانند گذشته استحمام کرده و از سونا و جکوزی استفاده کنید.

تفاوت ترمیم مو به روش HRT با دیگر روش های ترمیم مو 

1- ترمیم مو به روش HRT از شبکه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تشکیل شده است که در دیگر روش های ترمیم مو این چنین نیست.
2- موهای استفاده شده در ترمیم مو به روش HRT کاملا طبیعی بوده اما در دیگر روش های ترمیم مو اغلب از موهای مصنوعی و ... استفاده می شود.
3- خط رویش و خط فرق در ترمیم مو به روش HRT کاملا طبیعی بوده به نوعی که حتی نزدیکان فرد هم متوجه ترمیم موی فرد هم نمی شوند 
4- یکی دیگر از تفاوت های ترمیم مو به روش HRT طبیعی بودن موهای ترمیم شده می باشد اما در روش های دیگر ترمیم مو شکل کار مصنوعی بوده و همچنین به شکل کلاه گیسی می باشد
5- موهای که برای انجام ترمیم مو در روش HRT استفاده می شود هم رنگ، هم جنس موهای فرد می باشد
6- افرادی که ترمیم مو به روش HRT را انجام می دهند می توانند موهای خود را به هر مدلی که دلخواهشان می باشد کوتاه کرده و حالت دهند

فوائد ترمیم مو

از فوائد ترمیم مو می توان به 100% طبیعی بودن موها و نداشتن محدودیت تراکم موها اشاره کرد، دیگر فوائد ترمیم مو عبارت است از:
1-قابل انجام برای بیماران آلوپسی، سوختگی، شیمی درمانی و ...
2-قابل انجام برای آقایان و بانوان
3-یکی دیگر از فوائد ترمیم مو استفاده آن در استخر، سونا، حمام و ... می باشد
4-از دیگر فوائد ترمیم مو می توان به طبیعی بودن خط رویش و خط فرق اشاره کرد

مرکز تخصصی موی رنسانس بنیانگذار ترمیم مو و همچنین ترمیم مو HRT در ایران می باشد که دارای مجوز رسمی (ش.م 37414) بوده و توانسته تا کنون بالغ بر 5000 مورد ترمیم مو را انجام دهد که  رضایت مراجعین به همراه داشته است شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل کرده و یا عکس خود به شماره 09122115442 تلگرام کنید