خرید پروتز مو

ما برای تکامل چهره و صورت خود نیاز به موهای پر پشت و زیبا داریم .
و متاستفانه برخی افراد به علت عوامل مختلف فاقد مو بر سر خود می باشند ، که همه آن ها به دنبال راهی برای درمان خواهند بود ، یکی از روش های مهم و جهانی در این زمینه از طریق خرید پروتز انجام میگردد که در این مقاله به برسی خرید پروتز مو می پردازیم .

خرید پروتز مو 

متاستفانه برخی از افراد به علت عوامل مختلف ، همچو ریزش شدید موها ، جراحت های شدید در سر ، که رشد موها را از بین می برد ، ژنتیک و ارثی بودن ، وجود بیماری های خاص همچو آلوپسی و . . . .  از رشد موها جلوگیری کرده  و سبب ریزش شدید موها می شوند که متاستفانه ضعف در چهره و ظاهر را به همراه دارند که در انتها موجب ضعف در روحیه و اعتماد به نفس آن ها می شود .
برای درمان  سر ، عاری از مو راه حل های مختلفی وجود دارد که بهترین راه حل استفاده از روش پروتز مو می باشد .
اما استفاده از روش پروتز مو و یا خرید پروتز مو نیاز به شرایط ویژه ایی دارد که در ادامه به برسی آن ها میپردازیم .

 خرید پروتز مو چگونه است ؟ 

افرادی که روش پروتز مو را برای درمان ریزش موهای خود  انتخاب می کنند باید بدانند که این روش کاشت مو با واسطه نام دارد به این شکل که تار های مو و الیاف طبیعی و درجه اول بر پزوتز شبیه ساز کاشته شده و بر سر انتقال می یابند .
افرادی که این روش را بر میگزینند باید به سراغ مراکز  تخصصی زیبایی و پروتز مو بروند تا به واسطه اجرای متخصص صاحب موهایی با جلوه ایی طبیعی و کاملا زیبا گردند .

 پروتز مو 

 پروتز مو ، روشی بدون نیاز به جراحی ، بدون نیاز به بخیه ، بدون خونریزی ،بدون هیچگونه درد ، بدون بی حسی ، بدون خط اسکار و از همه مهم تر بون نیاز به بانک مو خواهد بود .
همانطور که میدانید افراد زیادی به علت نداشتن بانک مو هایی قوی و فاقد فولیکول مو بودن ، امکان استفاده از روش کاشت مو را نداشتند و از استفاده آن روش جا می ماندند اما امروزه میتوانند یک  روش عالی و جهانی را جایگزین کاشت مو کنند .
پروتز مو ، بدون محدودیت بوده  و هیچگونه شرایط ویژه ایی را نیز احتیاج ندارد و تنها در یک جلسه زیبایی  منحصر به فرد را به افراد هدیه می دهد .

خرید پروتز مو چگونه انجام پذیر است ؟ 

برای خرید پروتز مو و انجام این روش ابتدا رجوع به جلسه مشاوره الزامی می باشد .
متخصص پوتز مو ، به معاینه دقیق شرایط فرد همچو چگونگی ریزش مو ، مقدار خالی بودن مو ها ، اندازه گرفتن دقیق سر فرد ، برسی جنس موهای اصلی فرد برسی رنگ موهای اصلی ، و با نظر متخصص و گریمور با توجه به چهره فرد مدل موی شخص نیز مورد برسی قرار گرفته خواهد شد تا بهترین نتیجه را برای چهره فرد به همراه داشته باشد .

سپسس نوبت به جلسه اجرا خواهد شد ، در این جلسه پروتز شبیه سازی شده با پوست فرد با مواد طبیعی آماده می باشد ، و در این جلسه تار های موهای طبیعی و تار الیاف های درجه یک به صورت جدا جدا در شبکیه ی پروتز شبیه سازی شده با پوست فرد ، با مهارت هر چه تمام تر و با توجه به مدل موی انتخابی فرد کاشته خواهند شد .
سپس شبکیه ی کاشته شده با مو ، از طریق فیکس کنندهای  کراتین های طبیعی بر سطح سر فیکس خواهند شد و درمان به همین سهولت پایان میپذیرد .

شرایط خرید پروتز مو 

روش پروتز مو نیازی به دوره نقاهت ندارد و بعد از اجرا ، افراد میتوانند به زندگی و حرفه ایی خود بدون محدودیت ادامه دهند ، شنا کنند ، استخر بروند ، موهای خود را ژل اسپری و یا رنگ  کنند و بدون هیچگونه ریسک آسیبی به زندگی خود ادامه دهند .
 همانطور که گفته شد رنگ موها و مدل موها نیز با توجه به سلیقه متقاضی و تشخیص متخصص اعمال میگردد .
از دیگر شرایط فروش پروتز مو این است که این روش  دائمی بوده به این صورت که هیچگونه از سر جدا نخواهد شد و افراد ازین بابت نباید هیچگونه نگرانی را داشته باشند ، موهای کاشته شده نیز هیچگونه آسیبی ندیده و بدون جدا شدن تا مدت ترمیم بر پروتز باقی می مانند که معمولا پروتز مو هر دو سال نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد .

نکته دیگر که در رابطه با شبکه پروتز شبیه سازی شده با پوست سر می باشد ، این است که  افراد باید بدانند که علاوه بر طبیعی بودن مواد تشکیل دهنده آن پروتز به گونه ایی ساخته شده است که دارای منافذی برای عبور اکسیژن می باشد که از خارش ، عرق ، سوزش و تورم سطح سر جلوگیری می نماید  .
بنابراین پروتز مو روشی بدون هیچگونه ریسک خطر می باشد که افراد با خیالی آسوده میتوانند به خرید پروتز مو و اجرای آن پرداخته و از نتیجه عالی آن لذت ببرند .


شما عزیزان میتوانید جهت خرید پروتز مو همه روزه با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند