ترمیم موی بانوان

تكنیك جدید(HRT) چیست؟


ترمیم موی( HRT) نسبت به روشهای رایج در ایران، تفاوتهای بسیاری دارد.از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- طبیعی بودن بانك موی این مركز، خط رویش بسیار طبیعی، روئیت فرق سر شخص و انجام آن بدون نیاز به كوتاهی موهای خود شخص كاندید از جمله دیگر مزایای این روش با سایر روشهای دیگر می باشد.

- شما عزیزان پس از انجام ترمیم موهای خود دیگر نیازی به مراجعات بعدی و سرویسهای مكرر ندارید، مركز موی رنسانس با دارا بودن بانك موی صد در صد طبیعی، چه از نظر جنس و چه از نظر رنگ همانند با موهای خود شخص می باشد را قابل انجام كرده است.این تكنیك به دو روش برای بانوان قابل انجام است.


روش اول: روی پوست سر شخص كاندید با كراتین گیاهی انجام می شود این موها به طور باور نكردنی فیكس و جذب پوست می شود كه كاملاً بدون عوارض بوده ، بطوری كه همانطور كه در عكس های گالری ترمیم مو ملاحظه می نماید با ظاهری بسیار زیبا و طبیعی قابل انجام است.


روش دوم: پس از اسكن موهای شخص توسط متخصصین این مركز، با دستگاهای دیجیتال و تعین قدرت ریشهای موی شخص كاندید ومشخص شدن مدل و الگوی ریزش سر شخص انجام می شود. و تأیید متخصصین ما برای انجام این تكنیك كه سپس بدون كوتاهی موهای شخص، تارهای موی طبیعی را به طور بسیار زیبایی لا ب لای موهای شخص فیكس كرده، بطوری كه هیچ كس متوجه ترمیم موهای شما نخواهد شد، حتی نزدیكان شما.


لذا شما عزیزانی كه از ریزش و كم پشتی موهای خود رنج می برید، دیگر نیازی به روشهایی مانند اكستنشن كه فقط بلندای موهای شمارا شامل می شود و آسیب جدی به موهای شخص وارد می كند را شاهد نیستیم ویا بافتها و روشهای رایجه ترمیم موهای سنتی كه شامل چسب، بافت، كلیپس نمی باشید، همچنین در این روشها ظاهر مصنوعی، مشكلات ومراجعات بعد از آن را نیز شاهد هستیم.لذا چه از نظر مالی و روحی تاثیر بسیار بدی برای شخص خواهد داشت.


با تكنیك جدید ترمیم مویHRT :

1- شاهد خط رویش بسیار طبیعی و فرق سر طبیعی می باشید.

2- این روش بدون مراجعه بعدی می باشد.

3- دارا بودن مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت و مراجع از نظر شرعی دیگر مزایای این تكنیك می باشد.

4- قابلیت رنگ، مش، سشوار و غیره... را نیز از جمله دیگر مزایای این روش با سایره روشهای رایج می توان دانست.

5- استحمام هروز، استخر، سونا و انجام تمامی ورزشها نیز با این تكنیك می توان انجام داد.

6- این تكنیك را حتی برای بیماران آلوپسی و سوختگی نیز می توانیم انجام داد.

7- و در آخر دادن اعتماد بنفس و زیبایی بیشتر به شما عزیزان از جمله دیگر افتخارات ما می باشد.


لذا مركز موی رنسانس به شما بانوان عزیز كه از كم پشتی موهای خود رنج می برید این مژده را بشما می دهد كه این مركز با متخصصین مجرب و كادری دوره دیده و داشتن سه نمایندگی در كشورهای كانادا و اكراین و در كشور عزیزمان ایران كه با چهارده سال تجربه در زمینه ترمیم مو این مشكل را در یك روز برای شما عزیزان قابل انجام كرده است.


تكنیك ترمیم موی HRT در كشور عزیزمان ایران بطور انحصاری فقط در این مركز انجام می شود، این تكنیك بروز ترین و بهترین روش در سال 2014 و 2015 در اروپا و امریكا شناخته شده است. كه از جمله انجام این تكنیك برای هنرپیشه ها، بازیگران مطرح هالیود و بسیاری از افراد مشهور دنیا را نیز شاهد هستیم.