کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سبیل به روش SUT و FUE

کاشت مو علاوه بر سطح سر در نواحی ابرو، مژه، ریش و سبیل هم انجام میشود، اصولاً در مناطقی که موها ضعیف بوده و یا طاس میباشد قابل انجام است.ریش و سبیل برای آقایان بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از رکنهای اساسی در زیبایی مردها به شمار میرود که نبود آن بهنوعی آزاردهنده و جلوه منفی را در بردارد.


عموماً ریزش مو در ریش و سبیل به شکل مادر زادی بوده و ریزش در قسمتهای ریش و سبیل به عوامل متعدد محیطی بستگی دارد که برای درمان آن افراد سراغ محلولها و پمادهای مختلفی میروند که این نوع داروها بهجز جنبه تبلیغاتی هیچچیز دیگری را در برندارند، تنها راه درمان ریزش در نواحی ریش و سبیل کاشت مو است که قطعی و قابل رشد میباشد.


در کاشت ریش و سبیل به روش SUT و FUE میتوان نواحی موردنظر، مانند (چانه، پشت لب، خط ریش و ...) را از طریق پیوند موی طبیعی به شکل مادامالعمر انجام داد.کاشت در این تکنیکها بدون کوتاهی مو، با خواب و زاویه طبیعی ریش و سبیل و مدل دلخواه و همچنین با خط رویش، توسط تیم مجرب کاشت مو انجام خواهد شد.


کاشت ریش و سبیل در این مرکز، بدون (جراحی، درد و دوران نقاهت) بوده و این اطمینان را میتوانیم به شما بدهیم که پس از انجام کاشت ریش و سبیل در کلینیک رنسانس فردای روز کاشت میتوانید به فعالیتهای روزمره خود بپردازید.


خط رویش در تکنیک جدید کاشت ریش چگونه است ؟

همانطور که در مطالب بالا ذکر شد کاشت ریش و سبیل با تکنیک SUT و FUE باظرافت بالا و همچنین با دقت فراوان توسط تیم مجرب کاشت ریش انجام میشود که خواب مو و مدل مو کاملاً طبیعی بوده و همچنین طراحی مناطق موردنیاز کاشت ریش و سبیل با هماهنگی فرد متقاضی انجام میشود.


تفاوت تراکم در کاشت ریش توسط SUT و FUE نسبت به روشهای رایج و سنتی چیست؟

تفاوت تکنیکهای کاشت ریش و سبیل SUT و FUE با تکنیکهای رایج و سنتی در برداشت سالم گرفتها بدون آسیب دهی به گرفتهای مجاور است که همین امر باعث میشود که از کلیه ظرفیت بانک مو استفاده شود و با تراکم بالا انجام گردد.


مرکز موی رنسانس این افتخار را دارد که اکثریت مراجعین به این مرکز معرفیشده از مراجعین قبلی هستند که این امر نشاندهنده رضایت مراجعین قبلی این کلینیک میباشد.آرزومندیم بتوانیم اعتماد به نفس و زیبایی بیشتری را به شما هموطنان عزیز هدیه دهیم.


برای مشاهده گالری تصاویر اینجا کلیک کنید