کاشت مو چقدر طول می کشه ؟

همانطور که همه میدانند ، روش کاشت مو  مهم ترین و بهترین روش برای درمان ریزش مو می باشد  و درمانی دائمی برای افراد دارد ، روش کاشت مو در سرتاسر جهان مطرح بوده و  جزء برترین و اولین درمان برای ریزش مو می باشد اما سوالی که  همواره مراجعین می پرسند و  و نسبت به آن حساس هستند این مسئله می باشد که کاشت مو چقدر طول می کشد ؟
ما برای پاسخ به این سوال مطلبی را تهیه کردیم که به طور مختصر و مفید این سوال را برای عزیزاندر مطلب زیر  پاسخ می دهیم .

کاشت مو چقدر طول می کشه ؟

در ابتدا برای پاسخ به این سوال باید گفت که روش کاشت مو روشی غیر تهاجمی بوده و از فولیکول موهای خود شخص برای کاشت مو استفاده میشود ، روش کاشت مو روشی بدون عوارض بوده و هیچگونه درد و خونریزی را به خود راه نداده است .
 روش کاشت مو  جلوه ایی صد در صد طبیعی دارد و جای هیچگونه خط اسکار و بخیه ایی را نمایان نمی کند ، اما نکته ی مهمی که در ارتباط با کاشت مو وجود دارد این است که کاشت مو روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است  که هر کدام بر طول کشیدن  و زمان بردن کاشت مو تاثیر دارند ،  برای مثال  روش های کاش مو به روش fit و روش fut  که روش های  ابتدایی تر بودند معمولا نیاز به  2 جلسه درمان دارند که  زمان زیاد تری را برای درمان به خود   اختصاص می دهند .

زمان انجام کاشت مو به روش SUT

روش بعد کاشت مو به روش  sut  می باشد  که کامل ترین و جدید ترین روش کاشت مو می باشد که رتبه اول جهان را نسبت به مخاطب و کیفیت به خود اختصاص داده است ،این روش  زمان بسیار کمی را به خود اختصاص داده است به همین منظور  افراد را بیشتر به سمت خود مشتاق کرده است .
 این روش  با توجه به این که سه برابر از روش های قبل  موها را برداشت و پیوند میزند ، اما زمان و ساعت کمتری را نسبت به سایر روش ها به خود اختصاص داده است زیرا  از طریق دستگاه مو ها را از نواحی بدن برداشت  می کند وفولیکول ها را جدا سازی می کند و به همین دلیل زمان کمی را صرف خود خواهد کرد .
 علاوه بر این روش sut بر خلاف روش های قبلی تنها به یک جلسه زمان برای کاشت مو احتیاج دارد  و  همچنین ساعت کمی را نیز در همان جلسه به خود اختصاص داده که موجب خرسندی تمام مراجعین گشته است زیرا  وقت زیاد و جلسات مکرر سبب ، کلافگی و خستگی و همچنین اضطراب بیشتر در افراد خواهد شد   به همین خاطر  همه این روش را برای کاشت موی خود می پذیرنند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید