کاشت ابرو بر روی اسکار

  ابرو اهمیت ویژه ایی در زیبایی ساختار صورت به خود اختصاص داده است  و زیبایی آن سبب زیبا بودن چهره فرد و خلل در آن به خطر انداختن زیبایی ظاهرافراد  را به دنبال خود خواهد داشت بنابراین  حفظ زیبایی و مراقبت آن الویت ویژه ایی را به خود اختصاص داده است .

کاشت ابرو بر روی اسکار 

 متاستفانه تعداد زیادی از افراد وجود دارند که علاوه بر  کم پشت بودن ابرو ها و نازک بودن آن ها که زیبایی خاصی نداشته و صورت را تحت تاثیر خود میگذارد ، دارای خط اسکار نیز بر ابروان خود هستند که  ظاهر خوبی نداشته و رنگی متضاد با رنگ پوست دارد و متاستفانه ابرو بر آن قسمت نیز رشد نخواهد کرد حال باید دید درمان چگونه ممکن است ؟ آیا میتوان زیبایی را به چنین شرایطی هدیه داد ؟ 
جواب با صراحت مثبت است زیرا از طریق کاشت ابرو بر روی اسکار میتوان مشکل را به راحتی حل نمود .

 کاشت ابرو بر روی اسکار چگونه است ؟ 

با کاشت ابرو بر روی اسکار علاوه بر پر پشت نشان دادن ابروان میتوان  موجب کم رنگ شدن   خط اسکار شد  و ضعف و عیوب وارده بر آن راپوشش داد و به چند منظور به زیبایی و منعفت دسترسی پیدا کرد .
برای درمان اسکار آن هم بر روی ابرو درمان مشخصی وجود نداشته و در صورت وجود داشتن هزینه بسیار بالایی را بر عهده میگیرد که برای روی ابو بر آن منطقه نیاز به درمان مجدد دارد بنابراین بهترین روش کاشت ابرو بر روی اسکار خواهد بود .

کاشت ابرو بر روی اسکار چگونه انجام میگیرد؟ 

 روش کاشت ابروی آقایان و خانم ها  به دلیل دقت فراوان و مهارت بالایی که لازم دارد دارای اهمیت بسیار زیادی خواهد بود چه بسا اینکه کاشت ابرو بر روی اسکار بخواهد انجام گیرد در این صورت شرایط پیچیده تر شده و نیاز به مراقبت بیشتری دارد در این صورت انتخاب یک کلینیک عالی  اولین قدم و مهم ترین قدم به شمار می رود .

برای انجام این روش  مانند کاشت ابرو به صورت عادی نیاز به برداشت فولیکول موها می باشد که اکثرا برداشت از موی سر و در موارد خاص ازمو های بدن برای ابرو استفاده می شود ، برداشت موها با هوشیاری فرد و از طریق بی حسی موضعی انجام میگیرد و با جدا سازی فولیکول ها  و انتقال آن ها بر ابرو و خط اسکار  درمان صورت میپذیرد .
کاشت ابرو در چنین شرایطی و با وجود مهم بودن درمان و محو شدن اسکار  دارای پیچیدگی و دقت فراوان می باشد و به همین دلیل  کاشت ابرو بر روی اسکار  نیاز به چند جلسه داشته و انجام آن به صورت تخصصی و ماهرانه با نتیجه ایی قابل پیش بینی  در یک جلسه توصیه نخواهد شد .

 نکاتی در خصوص  کاشت ابرو بر روی  اسکار 

 این روش به دلایل بسیار زیادی نیاز به انتخاب یک کلینیک کاملا استاندارد و پیشرفته دارد که با متخصصی نامی درمانی عالی و منحصر به فردی را بر جای بگذارد . به اتفاق هم برخی از نکات مهم این شرایط را برسی میکنیم .
 کاشت ابرو در قسمت اسکار ها بسیار سخت می باشد زیرا در این قسمت بافت عروق خونی وجود ندارد بنابراین کاشت در این منطقه مهارت بالایی را میپذیرد .

در این شرایط کاشت ابرو می بایست عمیق انجام گیرد  تا دسترسی به عروق خونی امکان پذیر باشد که قطعا مهارت بالای متخصص حرف اول را در چنین اجرایی خواهد زد .
این روش نیاز به چند جلسه برای درمان دارد و به دلیل شرایط ویژه خود  درمان آن در یک جلسه نمیگنجد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ابرو طبیعی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید