پروتز مو زنانه

داشتن موهایی پرپشت، خوش حالت و زیبا از خواسته های تمام افراد است.موها باعث زیبایی چهره و جوان تر نشان دادن آن می شوند.کسانی که موهای کم پشتی دارند ویا دچار طاسی شده اند تنها در صورت داشتن بانک موی قوی قادر به کاشت هستند.
اما افرادی هستند که موهایشان دچار ریزش شده و از بانک موی خوبی نیز برای کاشت برخوردار نیستند، اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا این افراد می توانند با استفاده از پروتزهای موموهایی پر، زیبا و خوش حالت با خط رویش طبیعی داشته باشند.بانوان نیز می توانند از پروتز مو زنانه استفاده کنند.

پروتز مو چیست؟

در پروتز مو دیگر احتیاجی به بانک موی خود شخص نیست و از موهای طبیعی موجود در مرکز کاشت استفاده می شود. 
پروتز مو یک شبکه بسیار نازک و شبیه سازی شده به پوست سر انسان با رنگی مشابه به پوست سر است که موهای طبیعی تار به تار روی آن شبکه بافت می شوند. طبیعی بودن و داشتن خط رویش و خط فرق از مزایای پروتز مو به شمار میرود.
افرادی که از پروتز مو استفاده می کنند به راحتی می توانند به طور روزانه استحمام کرده و حتی استخر و سونا بروند.

پروتز مو برای چه کسانی مناسب است؟

تمام افرادی که دچار ریزش مو و یا طاسی شده اند و فاقد بانک مو هستند می توانند از روش پروتز مو استفاده کنند.
افراد مبتلا به لیکن پلان، آلوپسی، ریزش مو سکه ای و یا افرادی که در اثر بیماری سرطان طی شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند نیز از جمله افراد کاندید برای انجام پروتز مو هستند.

پروتز مو زنانه

معمولا بانوان تمایل به داشتن موهایی پر پشت و زیبا دارند و در صورت ریزش مو و از دست دادن موهایشان اعتماد به نفس خود را از دست داده و احساس پیری میکنند.
کاشت موی طبیعی و قابل رشد به میزانی که برای آقایان قابل انجام و نتیجه بخش است، برای بانوان در سطح گسترده قابل انجام نیست، در حالی که استفاده از روش پروتز مو هیچ محدودیتی در جنسیت افراد نداشته و بانوان نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
کسانی که از پروتز مو زنانه استفاده می کنند می توانند به راحتی مانند موهای خود آن را به هر حالتی که می خواهند سشوار، بابلیس و شینیون کنند.
قابلیت رنگ پذیری و دکلره کردن پروتز مو زنانه از دیگر مزایای بارز آن به شمار میرود.

پروتز مو زنانه  در مرکز تخصصی کاشت مو رنسانس

این مرکز با دارا بودن بانک موهای صد در صد طبیعی و شبکه های شبیه سازی شده به پوست سر از جنس نانو برای تمامی افراد کم مو و یا فاقد مو قادر به انجام پروتز مواست.
رعایت خط رویش و خط فرق و در نظر گرفتن سلیقه افراد در انتخاب حالت، کوتاهی و بلندی موها باعث طبیعی بودن پروتز مو زنانه میشود.
عمر مفید ماندگاری پروتز مو زنانه میانگینی بین 2 تا 3 سال بوده و بسته به نگهداری افراد دارد. پروتز مو به سه روش بافت، کلیپس و چسب های گیاهی انجام میگیرد و جنس چسب ها از مواد کراتین گیاهی است. 
باتوجه به وضعیت موهای افراد از هر یک از روش های نام برده استفاده میشود. در صورت انجام پروتز مو به روش بافت، هر 2 ماه یکبار احتیاج به ترمیم آن خواهد بود و در صورت انجام آن به وسیله چسب هر 15 الی 20 روز یکبار احتیاج به ترمیم مو است که این ترمیم به افراد آموزش داده میشود و به راحتی می توانند در منزل ترمیم را ظرف مدت کوتاهی انجام دهند.
شایان ذکر است که این پروتز مو هیچ آسیبی به موهای خود افراد وارد نکرده و آب و هوا به سطح سر و موهای خودشان نفوذ دارد و به همین دلیل هیچگونه مشکلی برای موی افراد به وجود نمی آورد.

عزیزانی که قصد استفاده از پروتز مو را دارند می توانند با شماره تماس های 02188909050 و 02122088210 جهت تعیین وقت برای مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایند و یا جهت مشاوره آنلاین مجموعه عکس های خود را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09122115442 ارسال نمایند.