میکروپیگمنتیشن ابرو

معمولا  افرادی که دچار ریزش ابرو شده باشند و یا به طور ژنتیک و ذاتی ابروهایی زیبا و یا پرپشت نداشته باشند به دنبال راهی برای رفع این مشکلات خود میگردند که  امروزه در ایران  اکثرا به دنبال روش میکروپیگمنتیشن ابرو رفته و آن را  برای درمان استفاده می کنند .
اما ما در این صفحه آمده اییم تا با ارائه ی توضیحات لازم در خصوص  میکروپیگمنتیشن ابرو ، شما را در خصوص  انتخاب برای درمان و زیبایی بخشی خود آگاه کرده و کمک کنیم بتوانید بهترین تصمیم را برای خود برگزینید .

میکروپیگمنتیشن ابرو 

 میکروپیگمنتیشن ابرو ، روشی است که در مراکز مخصوص زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد و برای اجرای خود نیاز به متخصصی کاملا ماهر و با تجربه دارد زیرا این روش  ظرافت و دقت بسیار بالایی را برای اعمال خود میپذیرد و  وجود متخصصی متبهر برای آن ضروری خواهد بود .

با گذشت جلسه مشاوره در خصوص معاینه شدن مراجع کننده وهمچنین روشن شدن هزینه درمن شخص نوبت به جلسه اجرا می رسد . 
در این جلسه نیز ابتدا ابرو های فرد توسط متخصص مورد بی حسی موضعی قرار میگیرد تا کاملا بی حس گردد و سپس میکروپیکمنتیشن ابرو آغاز میگردد به این صورت که متخصص توسط دستگاه مخصوص میکروپیگمنتیشن و هدایت صحیح و ماهرانه سوزن های بسیار ریز و مخصوص آن رنگدانه ها را بر سطح پوست با عمق مشخص القا میدهد  و رنگدانه ها را به شکل تار های ابرو بر لا به لای ابرو ها طراحی می کند و اینگونه ابروان افراد پر شده و میکروپیکمنتیشن فرد پایان می یابد . 

که توصیه میشود  بعد از انجام این روش به مدت دو هفته از رفتن به سونا و همچنین آفتاب گرفتن اجتناب شود و سطح ابرو از طریق پماد ویتامین آ پوشانده شود تا  جبران ناپذیری بری افراد به وجود نیاید .

 شرایط میکروپیگمنتیشن ابرو 

میکروپیگمنتیشن ابرو روشی  صد در صد تضمینی و دور از عوارض نمی باشد که در همین خصوص  بهتر است اندیشه ی بیشتری برای اجرای آن انجام شود .
برای مثال میکروپیگمنتیشن ابرو با وجود دستگاهی ویژه با سوزن های یکبار مصرف امکان انتقال بیماری ها را بر افراد گرفته است اما این تمام ماجرا نمی باشد بلکه القای رنگانه ها در برخی موارد مشکلات جدی را به همراه می آورند که علاوه بر حساسیت ، تورم ، خارش و عفونت متاستفانه امکان   مختل کردن خون رسانی  را نیز در بر دارد و با این وجود عواقب سنگینی را برای افراد به وجود خواهد آورد .
از دیگر مواردی که بسیار گزارش شده است تفاوت در رنگ  طراحی شده با رنگ ابروهای واقعی شخص می باشد  که ظاهر غیر طبیعی و نا زیبا را برای افراد به وجود می آورد  و از دیگر دلایل شایع این روش ایجاد عوارض و آسیب شدید بر تار ابرو های واقعی و طبیعی افراد می باشد که با وارد کردن آسیب جدی بر آن ها مشکلات بسیار بزرگ و متعددی را برای افراد به وجود می آورد .

کاشت ابرو بهترین راه حل

عزیزان بهتر است با اندکی درنگ در انتخاب این روش ، روش های معتبر و شناسنامه دار در تمام دنیا مانند روش کاشت ابرو را جایگزین این روش های پر ریسک و پر خطر کنند و به راحتی با انتخاب روش کاشت ابرو sut و fue صاحب رشد طبیعی ابروهای خود با تراکمی مناسب بدون هیچگونه خطر و ریسکی شوند .
کاشت ابرو با تکنیک SUT و  FUE در یک جلسه انجام می شود و بدون جراحی، درد، خونریزی و ... می باشد از مهمترین مزایای این تکنیک این است که بر روی ابروهای تاتو شده هم قابل انجام می باشد 
شایان ذکر است کاشت ابرو با تکنیک SUT و FUE با خواب موی بسیار طبیعی بوده و با مدل دلخواه انجام می شود

کلینیک تخصصی کاشت ابرو رنسانس بنیانگذار کاشت ابرو با تکنیکSUT و FUE می باشد از این رو شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید