مطالب مفید در مورد کاشت مو

یکی از مشکلاتی که افراد بسیاری با آن درگیر هستند و همیشه به دنبال راهی استاندارد و صحیح برای درمان قطعی آن میگردند مشکل ریزش مو شدید می باشد که این موضوع هم در اقایان و هم در خانم ها صدق میکند .
و برای هر دو گره مشکلات زیانبار زیادی در ظاهر ، روحیه ، اعتماد به نفس ، روابط و . . . به وجود آورده است و طبیعی است که آن ها مدام به دنبال روی برای درمان آن باشند .

درمان ریزش مو 

رو های مختلف و بسیار زیادی در خصوص درمان ریزش مو وجود دارد که تنها تعداد کمی از آن ها استاندارد و قابل قبول می باشند .
از بهترین درمان های ریزش مو که در دنیا به عنوان درمان قطعی ریزش مو به صورت طبیعی شناخته شده است استفاده از روش کاشت مو می باشد .
حال ، ما در این مقاله برای اطلاع سانی بیشتر در خصوص روش کاشت مو ، مطالب مفید در مورد کاشت مو را گنجانده ایم تا  شما عزیزان را با این روش بیشتر آشنا کرده تا از این رو بتوانید انتخاب بهتری را داشته باشید .

مطالب مفید در مورد  کاشت مو 

در ابتدای مطالب مفید در مورد کاشت مو ، به توضیحی در مورد روش کاشت مو در خصوص آشنایی بیشتر می پردازیم . 

کاشت مو 

کاشت مو ، درمانی استاندراد ، طبیعی ، بدون نیاز به جراحی ، بدون خونریزی ، بدون نیاز به بی هوشی ، بدون نیاز به بخیه و خط اسکار می باشد  درمانی که به صورت طبیعی افراد را صاحب موهای اصلی آن ها کرده و به صورت دائمی و زیبایی و رشد مو را به آن ها می بخشاید .

انجام کاشت مو 

 کاشت مو در کلینیک کاشت مو قابل درمان توسط متخصصین زیبایی کاشت مو می باشد ،  در این صورت مراجعه کننده با ملاقت متخصص خود در جلسه مشاوره به گفت و گو میپردازند تا کلیه شرایط لازم را برای اجرای کاشت مو برسی نمایند .
ابتدا متخصص به معاینه کامل شخص و ارزیابی ریزش و سطح سر فرد میپردازد وکلیه ی سابقه های بیماری و مصرف داروهای شخص را جویا میشود .
سپس متخصص با توجه به وضعیت سرفرد بهترین روش کاشت مو مناسب با شخص را برای او در نظر میگیرد و سپس به تعیین مقدار مورد نیاز برداشت تراکم موها و کاشت مو ها میپردازد  و اینکه خط کاشت مو را به صورت دقیق ، حرفه ایی و ماهرانه طراحی میکند تا کاشت مو طبیعی ترین حالت ممکن را به خود اختصاص دهد .

اجرای کاشت مو 

 در روز اجرای روش کاشت مو ابتدا منطقه پشت سر و یا پشت گوش شخص که دارای تراکم موی قوی می باشد مورد بی حسی موضعی قرار میگیرند و سپس تعداد مشخصی از موهای آن نواحی به صورت کملا حرفه ایی و دقیق برداشت میگردند و پس از آن فولیکول های موها با دقت هر چه تمام تر بدون دیدن کوچکترین آسیبی برداشت خواهند گردید  . سپس  در مرحله اخر فولیکول های به دست آمده با دقت هر چه تمام تر بر نواحی خالی از موی سر از طریق سوزن های مخصوص بسیار ریز با توجه به بی حس شدن موضعی بر سر فرد کاشته خواهند شد .

درمان کاشت مو 

از مطالب مفید در مورد کاشت مو ، باید به این نکته اشاره نمود که روش کاشت مو ، روش های متفاوتی را به خود اختصاص داده است که هر کدام از آن ها برای درمان نیاز به کاشتن فولیکول مو داشته و عوامل مورد نیاز اصلی هر کدام از آن ها داشتن موهای قوی می باشد .
و سپس هر کدام از آن ها با توجه به روش مخصوص و شیوه ویژه و دستگاه مخصوص خود مراحل کاشت مو را به انجام می رسانند .
که دوره اجرای کاشت مو در هر کدام متفاوت می باشد ، در برخی تنها در یک جلسه کاشت مو انجام میگیرد و  دوره درمان کمتری دارد ، در برخی کاشت مو در جلسات متعدد انجام گرفته و دوره نقاهت و درمان زیادی را در انتظار دارد .
هر کدام از روش های کاشت مو استاندارد می باشند و ضرری را برای افراد به همراه ندارند اما باید در نظر داشت که این روش از ابتدای به وجود آمدن خود تغییرات مثبت  
بسیار زیادی را کرده و از این رو به تکامل قابل توجهی رسیده است .
در روش های اولیه نتیجه قابل پیش بینی را نمیتوان در نظر داشت و نتایج چنان پر بار نبود ، اما در روش های جدید نتایج قابل پیش بینی و عالی می باشند .

بهترین روش کاشت مو

روش های کاشت مو ، متفاوتی عالی و منحصر به فرد می باشند که مورد قبول متخصصین واقع میگردند  اما آخرین روش تکامل یافته کاشت مو که در دنیا مورد توجه و بهترین قرار گرفته است روش کاشت مو sut می باشد ، روشی که علاوه بر استفاده از  برداشت موهای پشت گوش و پشت سر از موهای با بانک موی قوی نقاط مختلف بدن نیز برای افراد کاملا طاس استفاده میکند ، این روش تراکم مویی 3 برابر روش های ما قبل خود دارد در این خصوص پر پشتی طبیعی و منحصر به فردی را به موها خواهد داد و تنها در جلسه اجرا شده و زمان کمی را برای طول درمان و نقاط به خود اختصاص داده است و بالاترین میزان رشد موها از این روش گزارش شده است .

نکات مطالب مفید درباره کاشت مو 

مطالب مفید بسیاری را در اختیار شما عزیزان در جهت کسب اطلاعات بیشتر کاشت مو قرار داده ایم ، اما باید در نظر داشته باشید مهم ترین نکته در خصوص کاشت مو  کلینیک کاشت مو و متخصص کاشت مو می باشد .
بنابراین وظیفه دارید بهترین کلینیک را در جهت درمان خود انتخاب نموده و  یک متخصص با تجربه ، ماهر ، عالی در این زمینه را انتخاب نمایید .
بنابراین در انتخاب کلینیک خود  وسواس گونه عمل کنید ، تا نتیجه ایی فوق العاده را با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت و بدون هیچگونه مشکل کسب نمایید .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در اتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند