بهترین سن برای کاشت مو

ریزش مو یکی از مشکلات رایج در خانم ها و آقایان با سنین مختلف می باشد که معمولا با توجه به وسعت ریزش مو، نوع درمان توسط پزشک تعیین میشود. کاشت مو یکی از مؤثرترین روش‌های درمان ریزش مو برای رویش مجدد مو می‌باشد چرا که نتایج آن دائمی بوده و ظاهری طبیعی را برای فرد به همراه می‌آورد. 
کاشت مو امروزه به روشهای گوناگون با توجه به شرایط مختلفی همچون  سن فرد متقاضی ( بهترین سن برای کاشت مو) ، نداشتن بیماری، نوع و میزان وسعت ریزش مو و ... مورد توجه قرار می 
گیرد. شایان ذکر است یکی از بهترین متد کاشت مو، روشSUT  می باشد که در ادامه راجع به آن توضیح خواهیم داد

کاشت مو به روش SUT

یکی از بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو که به روزترین تكنیك در آمریكا و اروپا به شمار می رود  روشSUT  میباشد. این متد بر خلاف روشهای رایج و منسوخ شده که با جراحی و عوارض آن انجام میشوند، بدون هیچگونه عوارض،دورن نقاهت، درد، خونریزی، جای زخم،جای اسکار و ... میباشد. 
از دیگر مزایای کاشت مو به روش SUT خط رویش طبیعی و تراکم بسیار بالا کاشت مو، برابر با 14000 تار مو (البته توجه فرمایید شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو یا همان قسمت اهدا کننده آن دارد،به صورتی که هر اندازه، بانک موی فرد قوی تر باشد شاهد تراکم موی بیشتری خواهیم بود) و در یک جلسه انجام خواهد شد
در کاشت مو به روش SUT برداشت فولیکولهای مو با دستگاه توسط تیم مجرب پزشکی انجام میشود و درصد از بین رفتن فولیکولها و پرتی کاهش میابد، در این متد موها ظاهر کاملا طبیعی داشته و حالت عروسکی و مصنوعی پیدا نمی کند.  

بهترین سن برای کاشت مو

یکی از مهم‌ترین مسائل کاشت مو مدت زمان آن است. بهترین سن برای کاشت مو ۲۳ سال به بالا است. به افراد پایین تر از این رده سنی توصیه می شود تا کامل شدن روند ریزش موها صبر کنند و یا از روش های تقویت مو و جایگزین مانند PRP، مزوتراپی، ترمیم مو و ... استفاده کرده و پس از آن برای کاشت مو اقدام نمایند.
در کاشت مو که از ناحیه پشت سر مو برای پیوند برداشت انجام می‌شود، اگر ریزش مو هنوز کامل نشده باشد، ممکن است با برداشتن مو از آن ناحیه برای کاشت مو و ریزش آن ناحیه فرد دچار مشکل شود. موها باید از بخشی از سر برداشته شوند که هرگز دچار ریزش نمی‌شوند.

هزینه کاشت مو SUT

قبل از انجام کاشت مو بهتر است از روش های آن، کلینیک ها، دکتر تیم مجرب پزشکی کاشت مو، هزینه کاشت مو و ... اطلاعات کامل به دست آورید.
 هزینه کاشت مو به روش  SUTبا توجه به تكنیكی که قرار است انجام گردد ، کلینیک کاشت مو ( مکان کلینیک، تجهیزات کلینیک و خدمات) و تعداد گرافتی که نیاز است تا کاشته شود محاسبه میشود و این امری بسیار مهم و تعیین کننده هزینه کاشت مو میباشد.

  در کلینیك کاشت و ترمیم مو رنسانس جدیدترین روش کاشت مو SUT بدون هیچگونه درد، خونریزی، تورم، جای بخیه، جای زخم، جای اسکار و...بوده که در این روش تمامی مراحل برداشت گرفت از ناحیه انتقال دهنده به ناحیه گیرنده با دستگاه¬ توسط تیم مجرب کاشت مو  پیوند زده می¬ شود این روش دارای خط رویش کاملا طبیعی و تراکم بسیار بالا تا 14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر روشهای قدیمی می باشد، بوده و تنها در یک جلسه انجام میشود. شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و  یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید.