مصرف الکل بعد از کاشت مو

بسیاری از افراد ریزش  مو را در کل جهان تجربه می کنند و دچار طاسی موهای منطقه ایی و یا کامل می باشند .
قطعا این  افراد درمان های متفاوتی را دنبال می کنند ، درمان هایی که در بیشتر مواقع  بازگشت و یا عود مجدد را به همراه دارند و به هیچ وجع پذیرفته نمی باشند ،  اما با پیشرفت علم پزشکی و بروز روشی به نام کاشت مو بیشتر نگرانی ها و مشکلات مردم نسبت به جاهای خالی از موی سر آن ها از بین رفت در متن زیر به نکاتی در خصوص کاشت مو و تاثیر  مصرف الکل بعد از کاشت مو  میپردازیم .

 کاشت مو 

 کاشت مو روشی بدون نیاز به جراحی در خصوص رشد کردن طبیعی مو ها می باشد این روش نیازی به  بخیه و درد ناشی از آن و خونریی نداشته که به طبع فاقد استفاده از بی هوشی می باشد .
 کاشت مو روشی بدون تهدید برای افراد به حساب می آید و با استاندارد های جهانی خود روشی پیشنهادی برای فراد می باشد .
کاشت مو از طریق جدا سازی فولیکول های مو و کاشت مجدد آن ها بر نواحی خالی از موی سر صورت میگیرد و اینگونه رشد طبیعی موهای خود فرد را به همراه دارد .

مصرف الکل بعد از کاشت مو 

 کاشت مو  روشی برای به دست آوردن طبیعی رشد موها می باشد ، اما آیا  این موهای نوین نیاز به مرقبت ندارد ؟ 
 قطعا که موها خصوصا موهای کاشته شده نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند .
 مصرف نکردن الکل یکی از این مراقبت های الزامی برای کاشت مو به شمار میرود .
مصرف بیش از حد الکل به نوبه خود سبب آسیب رساندن به  موهای اصلی افراد می شود و ریزش مو ها را به بار خواهد آورد ، حال موهای کاشته شده به علت حساسیت بالای فولیکول های کاشته شده ضعیف تر بوده و نسبت به مسائل واکنش شدید تری دارند  و مصرف بیش از الکل ریزش مجدد موهای کاشته شده و بی اثر بودن کاشت مو را به همراه خود دارد .

 تاثیر مصرف الکل بعد از کاشت مو چیست ؟ 

 مصرف الکل می بایست در چند هفته قبل و بعد از کاشت مو به طور کلی قطع گردد تا بر نتیجه اثر درمان  دخالت نکرده و آن را مختل نکند .
اما تاثیر مصرف الکل بعد از کاشت مو به صورت مکرر و زیاد سبب تخریب فولیکول ها خواهد گشت .
مصرف الکل لخته شدن خون و پیوسته شدن پلاکت ها را در بر دارند که آسیب را به فولیکول های کاشته شده خواهند رساند .
از این منظر درمان کاشت مو متوقف شده و اثر درمان کاملا بی نتیجه خواهد ماند و امکان آسیب به فولیکول های موهای اصلی شخص نیز وجود داد .

 بنابراین توصیه می شود پس از اجرای این روش برای ریزش موها  حد مقدور از الکل استفاده نشود و در صورت مصرف از تکرار بیهوده و مکرر آن قطعا پرهیز شود .
 عزیزان باید توجه داشته باشند که از مصرف الکل در چند هفته قبل و پس از اجرا خود داری فرمایند زیرا خونریزی در محل را به همراه داشته و درمان را بی اثر خواهد نمود .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو sut و برآورد هزینه با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید