مراحل هاشور ابرو

همانطور که خود مطلع هستید ابروان زیبا از دیرباز از ملاک زیبایی قرار میگرفت و به چهره زیبایی خاصی هدیه میداد ، امروزه نیز  همه افراد بر این باور استوار بوده و به دنبال راهی برای زیبا سازی ابروان خود هستند که در ایران  استفاده از روش هاشور ابرو طرفداران بسیاری پیدا کرده و از آن برای درمان ریزش ابرو ها و زیبا سازی ابرو های خود استفاده می کنند .
سوالی که ذهن متقاضیان هاشور ابرو را جلب کرده است مراحل  هاشور ابرو می باشد که در این مقاله به این موضوع پی خواهیم برد .

مراحل هاشور ابرو 

مراحل هاشور ابرو که همان تتوی موقتی نام دارد دارای مواردی بوده که به آن ها میپردازیم .
در ابتدا و اولین مراحل هاشور ابرو شرکت در جلسه مشاوره می باشد تا با معاینه ی فرد متخصص ، چهره شخص ارزیابی شده و شرایطی مانند رعایت نکات ویژه و هزینه نهایی به فرد مراجع اطلاع داده شود ، مرحله بعد رجوع در جلسه درمان می باشد  که مراحل هاشور ابرو به اصلاح تازه شروع خواهد شد .

ابتدا  متخصص با توجه به چهره فرد و همچنین سلیقه فرد مدل ابروی شخص را مد نظر قرار می دهد که برای اینکار نیاز به خط کش و مداد دارد  تا با خط کش متقارن سازی و یکسانی را انجام دهد و سپس با مداد به صورت نازک و کمرنگ مدل انتخابی را بر ابرو اعمال کند ، بعد از گذشت این مرحله  سطح ابروی شخص توسط متخص با بی حسی موضعی بی حس و سر میگیرد تا شخص درمانی بدون درد را تجربه نماید ، سپس نوبت به اجرا خواهد رسید  و در این مرحله  متخصص به واسطه دستگاه هاشور که دارای پانزده  تیغ ریز میباشد  ،خطوط هاشور را بر روی ابروان کشیده و رنگدانه ها را بر محل القاء می کند و از این طریق هاشور برای فرد اعمال میگردد .

تمامی مراحل هاشور تضمینی می باشد ؟

  به طورکلی مراحل هاشور بستگی به نوع مرکز و متخصص مربوطه دارد ، به همین دلیل میزان ضمانت  هاشور نیز به همین دو مورد بر میگردد اما نکاتی در خصوص هاشور وجود دارد که در متن زیر قید میکنیم .

متاستفانه هاشور ابرو روشی بدون عیب نبوده و عوارضمند می باشد ، ازمشکل و عوارض اصلی آن میتوان به نداشتن  امکان جدا سازی تیغ دستگاه و نبودن مدل یکبار مصرف آن اشاره کرد که وجود  همین موضوع مهم ، سبب انتقال انواع بیماری ها به محل برش خورده شده و احتمال عفونت را نیز بسیار بالا خواهد برد ، اما کل ماجرا به این موضوع ختم نمیگردد زیرا در برخی افراد امکان حساسیت  و تورم نیز وجود دارد و از همه مهم تر در صورت بد شدن شکل ظاهری ابرو امکان ترمیم و تغییر در آن وجود نخواهد داشت .
متاستفانه هاشور در برخی از مواقع موجب  مختل کردن در خون رسانی شده که عواقب بسیار بدی را در بر دارد به همین خصوص از لحاظ پزشکی و علمی این روش برای درمان ریزش ابرو و زیبا سازی آن توصیه نمی شود .

روش مناسب جایگزین هاشور ابرو 

روش صد در صد تضمینی ، صد در صد طبیعی و دائمی برای درمان ریزش ابرو و رشد  تار ابروهای طبیعی افراد تنها از طریق کاشت ابرو امکان پذیر است و در تمام دنیا از این روش به شکل اصولی برای درمان ریزش ابرو زیبایی آن استفاده می شود .
که بهترین تکنیک کاشت ابرو ، کاشت ابرو به روش sut و همچنین کاشت ابرو به روش fue  می باشد و تقاضا میشود شما نیز برای حفظ سلامتی خود و افزایش زیبایی خود به شکل طبیعی از روش قید شده برای درمان خود استفاده کنید .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد هزینه کاشت ابرو با تکنیک های SUT و FUE با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید