کاشت ابرو به روش SUT


ابرو در چهره هر فردی ، تاثیر گذار بوده  بنابراین زیبایی و یا بد فرمی آن بر چهره افراد تاثیر خواهد گذاشت .
موضوعی که وجود دارد بیشتر افراد در دنیا  از نافرمی ابرو ها ، کم پشتی ابرو و ریزش ابرو رنج میبرد که علاوه بر خدشه وارد کردن بر ظاهر ، روحیه افراد را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد  بنابراین افراد همیشه به دنبال راهی برای درمان مشکل خود میگردند که تا کنون بهترین درمان با توجه به استاندارد های جهانی استفاده از روش کاشت ابرو به روش sut  می باشد که در ادامه به آن میپردازیم .

کاشت ابرو به روش sut 

افراد به دلایل مختلف ریزش ابرو ها را تجربه می نمایند ، و یا به طور ذاتی دارای کم پشتی ابرو ها می باشند که تاثیر منفی ایی را بر ظاهر و روحیه افراد قرار می دهند .
بنابراین طبیعی است که افراد به دنبال راهی برای زیبایی بخشیدن به ابرو در نهایت چهره خود  باشند ، درمان ها و روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارند که متاستفانه دائمی نبوده و رشد طبیعی ابرو ها را به همراه ندارند .
تنها روش درمان رشد طبیعی ابرو ها ، کاشت ابرو به روش sut  خواهد بود که به رشد طبیعی  ابرو ها می انجامد و در ادامه مطلب به توضیح آن میپردازیم .

کاشت ابرو به روش sut چگونه است ؟ 

این روش رشد طبیعی ابرو ها را به همراه دارد ، این روش نیاز به متخصصی ماهر دارد که بهترین اجرا را برای افراد به همراه داشته باشد ، برای اجرای کاشت ابرو به روش sut  نیاز به جلسه مشاوره می باشد که در این جلسه متخصص به معاینه دقیق مراجع کننده می پردازد تا با توجه به مدل ابرو ها ، مقدار ریزش ابرو و ظاهر شخص ، نوع کاشت ابرو و روند درمان را مشخص سازد .
در این جلسه محل برداشت مو با توجه به تراکم موی شخص مشخص میگردد ، و این که چه مقدار تراکم مو ها برداشت و چه مقدار کاشت برای ابروی شخص لازم باشد و خط کاشت ابرو نیز در این جلسه طراحی و مشخص میگردد .

 اجرای کاشت ابرو به روش sut

کاشت ابرو به روش sut ، تنها در یک جلسه و با کمترین زمان ممکن برای عزیزان اجرا میگردد .
ابتدا محل برداشت موهای شخص بی حسی موضعی میگردد که معمولا برداشت از پشت گوش شخص صورت میگیرد ، در صورت نبود تراکم موی کافی نیز در این روش امکان برداشت مو ها از دیگر نقاط بدن نیز امکان پذیر است که به بی حسی موضعی سر شده و  سپس برداشت صورت میگیرد . پس از برداشت نیز فولیکول ها به صورت  تکی جدا خواهند شد و بدون آسیب با توجه به نیاز ظاهری فرد بر روی ابرو ها بر خط کشت ابروی طراحی شده  کاشته می شوند که کاشت ابرو نیز از بی حسی موضعی امکان پذیر بوده تا فرد هیچگونه درد را احساس نکند .

شرایط کاشت ابرو به روش sut

کاشت ابرو به روش sut  ظاهری صد در صد طبیعی را برای افراد به همراه دارد ، محل برداشت ابرو و کاشت ابرو بدون هیچگونه زخم ، جای بخیه و برشی صورت میگیرد که هیچگونه ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار نمی دهد ، همچنین رشد ابرو ها از این طریق بسیار سریع خواهد بود که افراد در کم ترین زمان ممکن نتیجه عالی خود را کسب  می نمایند .

مورد دیگری که مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است ، طراحی عالی این روش بوده که ظاهر منحصر به فردی را برای افراد به همراه دارد ، کاشت ابرو به روش sut قادر است بر ابرو های آسیب دیده نیز اجرا گشته و درمان عالی را بر جای بگذارد ، افراد زیادی هستند که بر اثر جراحات شدید و یا تصادفات و شکستگی ابرو دچار زخم شدید بر ابرو شده اند که  امکان رشد ابرو در آن نقطه غیر ممکن میگردد ، اما کاشت ابرو به روش sut تنها روشی بوده که امکان درمان و رشد طبیعی ابرو ها را در این نقطعه به عمل خواهد آورد .

بنابراین افراد با انتخاب ای روش میتوانند شاهد رشد طبیعی و دائمی ابرو های خود شوند و از این طریق زیبایی و خوشفرمی را به ابرو ها و ظاهر خود هدیه دهند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه کاشت ابرو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 دراتباط باشید