کاشت طبیعی ابرو

کاشت ابرو با تکنیک SUT و FUE

ابرو یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین ارکان زیبایی در فرد، است که به هر علتی نبودن ابرو و کمپشت بودن آن در فرد باعث عدم اعتمادبهنفس شخص خواهد شد چراکه ابروی کمپشت و خالی توجه دیگران را به خود جلب مینماید.کاشت ابروی طبیعی ایمنترین راهحل برای پرپشت کردن ابروها میباشد و بهنوعی نقص در ابروهای فرد را برطرف میسازد.با پیشرفت دانش و فنّاوری هماینک با بهرهگیری از پیوند ابرو میتوانیم ابروهای پرپشت و طبیعی را داشته باشیم.


توجه داشته باشید تکنیکهای نوین SUT و FUE کاشت ابرو، با مدل و خواب دلخواه در یک جلسه بدون کوتاهی موهای فرد با خواب و زاویه طبیعی ابروها انجام میشود.


دلیل کم پشت شدن ابروها چست؟

برخی از علتهای کمپشت بودن و یا ریزش کامل ابروها میتوان انجام هاشور و تاتوهای مکرر ابرو توسط آرایشگاهها و افراد غیرمتخصص و یا مشکلات ژنتیک نام برد که باعث نازک شدن فولیکولهای ابروها و آسیب جدی به بافت آن و بخشها خواهد شد که تنها راه درمان آن کاشت طبیعی ابرو است.


بهترین تکنیک کاشت ابروی طبیعی چیست؟

کاشت ابرو با تکنیک های SUT و FUE بهترین و جدیدترین تکنیک کاشت ابرو می باشد. در این روش می توان ابروها را کاملا طبیعی بدون جراحی، درد، خونریزی و ... در یک جلسه پیوند زد. مهمترین مزیت این تکنیک این است که نیازی به کوتاهی موی سر نمی باشد و حتی بر روی ابروهای تاتو شده هم قابل انجام است.


کینیک رنسانس بنیانگذار و تنها مجری انحصاری کاشت ابرو با تکنیک های SUT و FUE در ایران می باشد. در این کلینیک طراحی ابرو با خواب مو و زاویه طبیعی انجام شده و همچنین کاشت ابرو توسط تیم مجرب پزشکی تحت نظر متخصص انجام می گردد.


شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02188909050 و 0212088210 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید.


چرا کاشت ابرو را به روش هایSUT و FUE را انجام دهیم؟

همانطور که میدانید برای انجام کاشت ابرو روشهای بسیاری وجود دارد اما نکته قابلتوجه این است که روشهای رایج و سنتی با توجه به محدود بودن در امر برداشت و انجام کار توسط تکنسینهای تجربی هیچگاه نتوانستهاند روشی ایمن و باکیفیت برای فرد کاندید انجام دهند کما اینکه در آن روشهای رایج و سنتی توأم با جراحیهای طولانیمدت، درد، خونریزی، بهجا ماندن اسکار)زخم، جوشگاه) و درنتیجه شاهد خواب و زاویه طبیعی ابروها نمیباشیم.


کلینیک رنسانس پیشرو و همگام با کلینیکهای صاحبنام و معتبر اروپایی و آمریکایی در کاشت ابرو است و توانسته توسط این تکنیکهای جدید رضایت تمامی مراجعین خود را جلب نماید.شایانذکر است طراحی و مدل ابروها قبل از پیوند ابرو توسط فرد کاندید انجام میشود و در صورت داشتن تاتو نیازی به پاک کردن آن نمیباشد.کاشت ابرو با تکنیکهای SUT و FUE قابل رشد و مادامالعمر بوده، و تمامی مراحل در آن با بهترین دستگاه و ابزار وسایل درجه 1 انجام میشود.


کلینیک رنسانس این افتخار را دارد که بیشترین مراجعین به این مرکز معرفیشده از طرف مراجعین قبلی میباشند که این امر نشاندهنده رضایت مراجعین قبلی این کلینیک و فرایند کاشت ابرو میباشد.آرزومندیم بتوانیم اعتمادبهنفس و زیبایی بیشتری را به شما هموطنان عزیز هدیه دهیم.