عمر کاشت مو چقدر می باشد ؟

 ریزش  مو ، مشکلی مهم و جدی در اختلال زیبایی انسان به شمار می رود بنابراین  بر روحیه و اعتماد به نفس افراد تاثیر بدی گذاشته و سلامت روح آن ها را  تحت شعاع خود قرار می دهد .
 راه حل قطعی و تضمینی برای این مشکل استفاده از روش کاشت مو می باشد که درمانی تضمینی و عالی در سرتاسر دنیا به شمار می رود . اما برای  افراد کاندید کاشت مو  مهم است بدانند که  آیا این روش طول  عمر دائمی یا طولانی دارد ؟ و یا عمر کاشت مو چقدر می باشد ؟ 
که ما با همراهی شما عزیزان ، در مطلب زیر به پاسخ این پرسش ها میپردازیم .

عمر کاشت مو چقدر می باشد ؟

برای پاسخ این سوال که عمر کاشت مو چقدر است ؟ باید گفت ، بعد از کاشت مو  و گذشت زمانی حدودا سه الی چهار ماه موهای فرد  شروع به ریزش می کنند که این یک امر طبیعی در روش  کاشت مو می باشد و جای هیچگونه نگرانی را بر جای نمی گذارد و بعد از مدت کوتاهی مو ها مجددا رشد پیدا  کرده و رشدی سریع و عالی را به نمایش خواهند گذاشت ، که این موهای کاشته شده اگر بخواهند طبق  استاندارد و کاملا  کنترل شده جلو روند  عمری دائمی و مادام العمری خواهند داشت . که ما در این مقاله برخی از این نکات را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم .

رعایت نکاتی در خصوص عمر کاشت مو 

در قدم اول باید  گفت که افراد به طور دقیق و حتمی  باید از دلیل ریزش مو های خود مطلع باشند  و با  مشاوره دادن متخصص خود از جانب علت ریزش موی خود  موارد و نکاتی را رعایت کنند مانند دارو های خاص ، رژیم غذایی و ... تا با رعایت این موارد بر سلامت کاشت موی خود بیافزایند زیرا رعایت نکردن نکات لازم برای مشکل خاص خود موجب آسیب بر کاشت موی آن ها نیز میشود . نکته بعدی  رعایت بهداشت و عدم قرار گیری بر نور شدید آفتاب ، پرهیز از رنگ کردن موها در فاصله زمانی کم ، پرهیز از تغذیه نا مناسب ، پرهیز از انجام کاشت مو در سنین کم و ... می باشد .
که با رعایت این نکات گفته شده  عمر کاشت مو در افراد تا آخر عمر با کیفیت و پر تراکم باقی خواهد ماند و هیچگونه آسیبی را برای موهای کاشته شده به همراه خود  ندارد اما عدم رعایت این نکات  تراکم مو و کیفیت موهای کاشته شده  را پایین می آورد که اصلا برای  مخاطبان  خوشایند نخواهد بود  .

اما به طور کلی در جواب این سوال که عمر کاشت مو چقدر است ؟ باید گفت این روش به دلیل اینکه از فولیکول های قوی موی واقعی و طبیعی خود شخص  برای کاشت مو استفاده می کند نتیجه ایی با کیفیت و تضمیی خواهد داشت زیرا روشی غیر تهاجمی بوده و موها عمی دائمی و طولانی با کیفیت و تراکمی عالی خواهند داشت .

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید ت مشاورین ما شما را راهنمایی کنند