عمر پروتز مو


پروتز مو سیستمی است که طی آن موهای طبیعی جدید را جایگزین موهای کم پشت و نخ نمای قبل می کنند شاید کمتر کسی عبارت پروتز مو را شنیده باشد اما امروزه این روش طرفداران بسیاری پیدا کرده چرا که  نقطه قوت این روش تراکم  و دیزاین مو بوده که

مورد پسند جوانان می باشد.

پروتز مو چیست؟ 

پروتز یکی از محبوب ترین و شاید بتوان گفت آخرین راه حل برای افرادی که موهایشان ریزش پیدا کرده است و به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند می باشد، پروتز مو  عبارت است از فرآیندی که نیازی به بانک موی فرد نبوده و  طی آن لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می شود که هم رنگ، هم جنس و هم حالت موهای فرد می باشد.

عمر پروتز مو

عمر پروتز مو به فاکتورهای متعددی بستگی مانند روشی که جهت پروتز مو از آن استفاده می کنید بستگی دارد، پروتز مو به روش HRT تنها روش استاندارد در ایران می باشد و تمامی موهایی که در آن استفاده می شود 100% طبیعی بوده و همچنین جنس شبکه شبیه سازی شده از نانو می باشد که باعث افزایش عمر پروتز مو می شود .

پروتر مو به روش HRT

تنها روش استاندارد پروتز مو در دنیا پروتز مو به روش hrt می باشد که در این روش دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و بانک مو را خود مرکز تهیه می کند در پروتز مو به روش hrt یک لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می شود که موها روی آن سوار بوده و با استفاده از کراتین های گیاهی روی پوست سر فیکس می شود.
 یکی از مزیت های پروتز مو  HRT طبیعی بودن خط رویش و خط فرق می باشد که بسیار طبیعی بوده،  همچنین در پروتز مو HRT موها 100% طبیعی بوده و قابلیت رنگ، ژل، تافت، سشوار و ... را داشته و شما پس از پروتز مو هم می توانید همانند گذشته استحمام کرده و از سونا و جکوزی استفاده کنید.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال