سن مناسب کاشت ابرو

ریزش ابرو  عارضه ایی است که از طریق استرس ، کمبود ویتامین ها ، بیماری های خاص ، ژنتیک و ارثی و ذاتی بودن به وجود می آید و با خود مشکلات زیادی را  در ظاهر و زیبایی و در نهایت  کاهش اعتماد به نفس و بیماری در روحیه را به همراه می آورد در همین رو درمان آن حیاتی بوده و حتما توصیه می شود، بهترین روش و کامل ترین روش برای درمان ریزش ابرو  روش کاشت ابرومی باشد روشی که  بدون  استفاده از تکنیک های تهاجمی بهترین نتیجه را به عمل می آورد و بهترین درمان ریزش ابرو و مو در جهان شناخته شده است . اما سوالی که برای عزیزان  مبتلا به این مشکل به وجود می آید ،  آن هم  این موضوع است که چه موقعی می توانند برای کاشت ابرو اقدام کنند و سن مناسب کاشت ابرو چه موقع می بشد ؟

سن مناسب کاشت ابرو 

اصولا افراد خیلی زیادی در دنیا ذاتا  ابرو هایی کم پشت و کاملا کم جانی دارند ، عده ایی نیز  بر اثر شرایطی خاص و یا بیماری های نادر مانند آلوپسی دچار ریزش ابرو می شوند و نیاز به کاشت ابرو پیدا می کنند ، اما اکثر این افراد در 20 سالگی بیشترین دوره ریزش ابرو خود را طی می کنند در همین خصوص کاشت ابرو در سن کم و اوایل جوانی به هیچ عنوان توصیه  نمی شود زیرا با افزایش سن فرد ، امکان نازک شدن موهای اطراف کاشت ابرو وجود دارد و گاها ابرو های طبیعی فرد  ریزش پیدا می کنند و سبب غیر عادی شدن ابرو میشوند که در اینجا امکان  کاشت مجدد  برای اطراف کاشت ابرو انجام گرفته ، سخت و دشوار می باشد در همین رو بهترین سن مناسب کاشت ابرو از 18 سالگی و اوایل دهه 20 سالگی افراد می باشد  زیرا در این زمان الگوی ریزش ابرو روشن شده و ثابت  می ماند  و کاشت ابرو در این زمان  کاملا موفق عمل کرده و ظاهری زیبا و کاملا طبیعی به افراد می بخشد و چهره فرد را جوانتر و زیباتر نشان خواهد داد . کاشت ابرو روشی منحصر به فرد در زیبا سازی چهره و درمان ریزش ابرو می باشد زیرا کاملا طبیعی بوده و از  فولیکول تار موی خود شخص در کاشت استفاده میشود بنابراین نتیجه ایی طبیعی و عالی را به همراه خواهد داشت  بنابراین به افراد توصیه میشود تا در سن مناسب کاشت ابرو یعنی از 28 سالگی به بعد برای کاشت مو اقدام کنند و از اقدام زود هنگام بپرهیزند تا ظاهری زیبا و کاملا  طبییعی را در خود مشاهده کنند . 

افرادی که به سن مناسب کاشت  ابرو نرسیده اند چه کنند؟

متخصصین پوست و مو  به  این عزیزان تا رسیدن به سن مناسب کاشت ابرو ، استفاده از روش های دیگر مانند مزوتراپی ، پی آرپی و یا استفاده از ماینوکسیدیل را پیشنهاد می کنند . و از  عزیزان می خواهند تا رسیدن به سن مناسب کاشت ابرو خود صبر کنند  تا کاشت ابرویی عالی ، طبیعی و منحصر به فرد را تجربه کنند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ابروی رنسانس با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09122115442 از طریق تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید