توضیحاتی در مورد ترمیم مو

ریزش مو ، مشکلی جدی  برای ظاهر افراد است و مستقیما با روحیه و اعتماد به نفس افراد سروکار دارد و موجب اضطراب ،انرژی منفی و روحیه ی افسرده انسان ها میشود.تا کنون روش ها و درمان های زیادی برای درمان ریزش مو به میان آمده است.یکی از مهم ترین روش های درمانی که برای ریزش مو به وجود آمده است روش ترمیم مو می باشد که بسیار روشی کاربردی و تضمینی است.

ترمیم مو چیست؟

ریزش مو، درمان های زیادی را در بر دارد .که یکی از بهترین  روش های درمان ریزش مو، روش ترمیم مو میباشد.
از مهم ترین ویژگی های ترمیم مو میتوان به این موضوع اشاره کرد که ،این روش نیاز به داشتن بانک مو ندارد و همین ویژگی باعث شده است افرادی که بانک مو ندارد هم بدون استفاده از کاشت موی طبیعی که برایشان امکان پذیر نیست،صاحب موهایی طبیعی شوند و مشکل بزرگ خود را به بهترین شیوه حل کنند.ترمیم مو روشی کاملا تضمینی برای همه افراد علی الخصوص آنانی که بانک مو ندارند است.بسیاری از افراد مشهور جهان همچنین بازیگران ، بازیکنان ، مجریان مشهور و... در سرتاسر دنیا از روش ترمیم مو استفاده کرده اند،بدون این که مردم تشخیص داه باشند که موی سر آن شخص ترمیم شده باشد.ترمیم مو روشی کاملا استاندارد است.
 اجرای ترمیم مو در ابتدا نیاز به جلسه ایی برای مشاوره دارد تا با ارزیابی بیمار و گفتگو بین بیمار و راهنمایی های متخصص اقدام برای ترمیم مو صورت گیرد.و بعد از تصمیمات و رسیدن به نتیجه ترمیم مو صورت گیرد.
ترمیم مو،توسط شبکه ایی که شبیه سازی شده با پوست سر است و به واسطه ی کراتین های گیاهی درست شده است،بر پوست سر قرار میگیرد و در یک جلسه درمان ترمیم مو برای بیمار صورت میگیرد.ترمیم مو روشی است که جراحی در آن راه ندارد و بدون ایجاد هیچگونه درد و خونریزی انجام میشود.و بدون نیاز به دورهای درمانی و مراقبتی میباشد.
در ترمیم مو،موهای طبیعی انسان را به صورت تار به تار با ظرافت بسیار بسیار بالا بر پوسته ی شبیه سازی شده به پوست سرمیکارند و پوسته را که بسیار نازک و کاملا شبیه به پوست سر میباشد را بر روی سطح سر نصب میکنند. که صد در صد طبیعی به نظر میرسد،و هم موی بر سر کاملا طبیعی جلوه میکند و هم پوسته ایی که مو بر آن قرار دارد بدون نقص و طبیعی می باشد .در همین خصوص افراد با خیال راحت و اشتیاق بالا این روشه بدون ریسک و پر مزایا را برای درمان طاسی و ریزش موی خود انتخاب میکنند.
لازم به ذکر است که ترمیم مو هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل اجرا است و هر دو گروه از استفاده این روش بهره مند میشوند.
ترمیم موی اقایان بسیار مهم و حساس است،زیرا خط رویش برای مردان اهمیت بسیار بالایی دارد چون مردان موهای خود را به سمت بالا میدهند و این مسئله بسیاربرایشان، پر اهمیت میباشد بنابراین خط رویش موهای مردان به هیچ وجع نباید مصنوعی جلوه کند و قابل تشخیص باشد.
در این مرکز تخصصی ترمیم مو ، با استفاده از بالاترین امکانات و بالاترین کیفیت ها در کنار بهترین متخصص ها ترمیم مو را به طبیعی ترین شکل ممکن برای بیماران اجرا میکنند .

مزایای ترمیم مو

ترمیم مو یک روش عالی برای درمان ریزش موها به شمار میرود.از بهترین مزایای ترمیم مو میتوان به این اشاره کرد که افرادی که بانک مو ندارند و نمیتوانند از روش کاشت موی طبیعی استفاده کنند،استفاده از روش ترمیم مو برایشان روشی صد در صدی به شمار میرود.در ترمیم مو افراد تا هرچند تراکمی که بخواهند می توانند به راحتی داشته باشند .اصلی ترین مزایای ترمیم مو این است که بسیار طبیعی است و خانواده شخص هم متوجه ی ترمیم شخص نمیشوند و کاملا طبیعی و دور از تشخیص ترمی بودن آن جلوه میکند.از دیگر مزایای ترمیم مو این است که قابل شست و شو میباشد و حمام کاملا عادی و طبیعی صورت میگیرد فرد بعد از ترمیم مو میتواند به راحتی به استخر و سونا برود و ورزش های سنگین و حرفه ایی انجام دهد  و همانند دیگر افراد از زندگی خود لذت ببرد.
در ترمیم مو میشود موهای ترکیبی را به هر شکل و مدلی دراورد و برای مردان به صورت خامه ایی گذاشت و کاملا بالا برد .ترمیم مو  امکان استفاده افراد، از تافت،سشوار،اتو را به فرد میدهد بدون اینکه آسیب و ریزشی برای شخص ایجاد کند،به دلیل همین مزایای عالی ترمیم مو است،که این روش توانسته رتبه ی بالای درمان ریزش مو  را کسب کند و جزء بهترین روش درمان ریزش مو قرار گیرد.

عوارض ترمیم مو

 ترمیم مو تنها روشی است که هیچگونه عوارضی برای درمان طاسی و ریزش مو به همراه ندارد.اما لازم است متقاضیان به این نکته توجه کنند ،که باید از بهترین مراکز تخصصی ترمیم مو برای ترمیم مو استفاده کرد تا مرکز با بالاترین امکانات و والاترین کیفیت ترمیم مو را برای بیمار انجام دهد،این مرکز تخصصی ترمیم مو،با داشتن مدارک تخصصی در این زمینه و داشتن استاندارد جهانی ،ترمیم مو را با ماهرترین متخصص و با کیفیت ترین مواد و ابزار ترمیم مو را به بهترین شکل برای بیماران انجام میدهند.

بهترین تکنیک ترمیم مو HRT

تنها روش استاندارد ترمیم مو که تا کنون در ایران و کشورهای اروپایی و امریکا معرفی شده است و به تایید رسیده ترمیم مو به روش HRT می باشد  در این روش نیازی به بانک موی فرد نیست و از بانک موی تعبیه شده در کلینیک رنسانس استفاده میشود  که همزاد  ، هم جنس و هم رنگ با موی سر فرد استفاده میشود که جایگزین بسیار مناسبی برای موهای ریخته شده ی باشد از مزایای این روش میتوان  خط رویش و خط فرق بسیار طبیعی را نام برد و بطوریکه حتی اطرافیانتان هم نمیتوانند تشخیص دهند از صفر تا صد این روش در یک جلسه انجام میشود و حتی پس از آن نیازی به مراجعات مکرر ندارد.

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو، قیمت مشخصی ندارد زیرا به جنس موی کاربرد شده ، رنگ موی مصرف شده،حالت مو،میزان تراکم مو،بلندی مو بستگی دارد و هر کدام از این ویژگی ها بر هزینه ترمیم مو تاثیر گذار هستند.به طور کلی هزینه ترمیم مو نسبت به مزایای فوق العاده بالای خود و کاربرد فراوان این روش ، در سر تا سر دنیا هزینه ی مناسبی را به خود اختصاص داده است. از این رو،ترمیم مو به اندازه مزایای خود بیشتر اضافه کرده است. 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد هزینه ترمیم مو به روش HRT با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید