ترمیم موی آقایان

جدیدترین روش ترمیم مو (HRT)

این مرکز افتخار دارد هم اکنون با بیش از 14سال سابقه، با شماره مجوزه 37414 وداشتن متخصصین کار آمد این روش، و مشاورین صادق با این روش جدید و انحصاری HRT ترمیم مو را در كشور عزیزمان ایران به بالاترین سطح خود رسانده ،و یكی از افتخارات این انجام تا به امروز ترمیم موی بیش از 4000 نفر اقایان وبانوان و رضایت كامل این عزیزان و دادن اعتماد به نفس بیشتر و جایگزین كردن موهای صد در صد طبیعی كه كاملاً همزاد با موهای خود شخص می باشد را بجای موهای ریخته شده قابل انجام كرده است، بطوری كه اطرافیان شخص پس از انجام تكنیك ترمیم موی HRT ناباورانه بازگشت چهره او راهمانند با چهره قبلی می بینند كه می توان یكی دیگر از مزایای این تكنیك دانست.


لازم به ذكر است که شما دیگر نیازی به روش های قدیمی و رایج در مراكز غیر مجاز در ایران نمی باشید كه با اسم ها و روش های جعلی بنام سرجیتی و نانو و غیره... معرفی می شوند، لذا شما عزیزان بسیار دقت لازم در امر انتخاب مركز موی خود و انجام ان روش ها را داشته باشید و حتماً دقت داشته باشید، مركزی كه شما مراجعه می كنید دارای مجوزهای لازم باشد، همچنین شما حق دارید مراجعین قبلی آن مراكز را ببینید، تا نوع کار ونتیجه حاصل از آن را مشاهده کنید، كه معمولاً شاهده ظاهر وخط رویشی غیره طبیعی ، دو رنگ نشان دادن موهای شخص با موهای ترمیمی ، مراجعات مكرر، آسیب دیدن موهای خود شخص وتعویض سالیانه و زود هنگام موهای ترمیمی بوده ایم، كه متاسفانه دیگر مشكلات روش های قدیمی و رایج در ایران می باشند.


قابل توجه است تكنیك HRT بروز ترین روش امریكا و اروپا می باشد كه بسیاری از سیاست مداران و بازیگران هالیوود نیز از این تكنیك استفاده می كنند، وهمچنین این تكنیك مجوزه وزارت بهداشت را داشته و از نظر شریعی مورد تایید مراجع نیز هست.


تکنیک HRT چیست ؟

دراین متد انحصاری دیگر نیازی به بانک موی شما نبوده ، زیرا این مرکز با دارا بودن بانک موی صد در صد طبیعی، كه همانند با جنس ورنگ مو و بطور کل همزاد با موهای شماست، برای به ثمر رساندن بهترین کاشت مو، كه این روش را به جرات می توان تحولی در امر ترمیم مو دانست.ترمیم موی HRT را در یك جلسه زیر نظر متخصصین این مركز به سه طریق زیر انجام می شود.


روی پوست سر با كراتین گیاهی: كه با ظاهری بسیار طبیعی و خط رویش طبیعی انجام می شود. از جمله مزایای این تكنیك انجام استحمام هروز و استخر و سونا و سشوار، استفاده ازاتوی مو.واکس.ژل.و... بوده و کاملا بدون عوارض و مراجعه بعدی می باشد.

زیر پوست كه بعد از تست: به طور محدودی قابل انجام است، این روش برای افرادی پیشنهاد میشود كه محدوده ریزش آنها محدود وكم می باشد.

لا به لای موهای خود شخص : مزایای این تكنیك انجام فر مو و رنگ و انجام کار های روزانه.و... بوده و کاملا بدون عوارض و مراجعه بعدی می باشد.


این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم که این روش بهترین و به روز ترین تكنیك در امر ترمیم مو در جهان می باشد.از جمله افتخارات مركز موی رنسانس، معرفی بیشترین افراد مراجعه کننده، از طرف مراجعین قبلی، نسبت به کارهای انجام شده است. لذا همواره افراد با شناخت و بررسی خود این مرکز انتخاب کرد ه اند، نه صرفا از طریق تبلیغات.


مدیریت مركز موی رنسانس - صداقت