برای مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT چه باید کرد ؟

همانطور که همه نسبت به این موضوع اگاهی داریم ، کاشت مو SUT بهترین و جدیدترین روش کاشت مو می باشد که نتیجه فوق العاده ایی را نسبت به سایر روش به همراه خود دارد ، روزانه  افراد زیادی این روش را برای زیباتر شدن خود انتخاب می کنند و افراد زیادی نیز متقاضی این روش می باشند .

اما سوالی که برای مراجع کنندگان و متقاضیان این روش به وجود می آید این است که مراقبت های  بعد از کاشت مو به روش SUT چگونه می باشد ، که در این مقاله به همین موضوع خواهیم پرداخت .
مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT چگونه می باشد ؟ 
برای پرداختن به این سوال ابتدا به توضیح مختصری راجب کاشت مو به روش SUT میپردازیم .

کاشت مو به روش SUT

این روش تنها روش کاشت مو می باشد که امکان درمان را برای افراد کاملا طاس نیز فراهم می نماید .
در این روش امکان برداشت فولیکول موهای  نقاط مختلف بدن با بانک مویی قوی امکان پذیر است ، در این روش برداشت موها از طریق تکنولوژی بوده و جای زخم و بخیه را به همراه ندارد که به این صورت درد و جای زخمی را در بر ندارد ، کاشت مو به روش SUT  تراکمی سه برابر بیشتر از سایر روش به خود اختصاص داده است که پر پشتی و زیبایی منحصر به فرد را به افراد هدیه خواهد داد ، جلوه طبیعی این روش صد در صد بوده و جای تشخیص برای اعضای خانواده را نیز به همراه ندارد .

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT 

کاشت مو به روش SUT ، روشی بدون نیاز به بخیه ، بدون نیاز به بی هوشی ، بدون درد و بدون جراحی می باشد که قادر است سبب رشد طبیعی موهای افراد گردد .
 با توجه به محدود بودن جلسه درمان این روش که تنها در یک جلسه و با زمانی مناسب اتفاق می افتد ، دوران نقاهتی را نیز به خود اختصاص نداده است .

و تنها مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT لازم است که بسیار جزئی و بی درد سر می باشند .
افراد پس از انجام این روش میتوانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند و نیازی به سپردن دوران نقاهت و استراحت مطلق کردن ندارند .

برای مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT چه باید کرد ؟ 

از مراقبت های لازم ین روش ، پرهیز کردن افراد به مدت سه هفته از فعالیت های سنگین می باشد ، زیرا این فعالیت ها موجب آسیب به فولیکول ها و تعرق زیاد سر شده که سبب آسیب رساندن به فولیکول های تازه کاشته شده میگردند بنابراین تنها انجام فعالیت های روزانه و عادی ممکن خواهد بود .
به مدت سه هفته اول شست و شو باید با مراقبت لازم انجام گیرد ، شامپوی پیشنهادی پزشک مصرف گردد و شست و شو نیز بسیار آرام و ملایم مورد ماساژ قرار گرفته شود .

به طور کلی مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش بسیار جزئی و عادی می باشد و مراقبت های سخت و محدود کننده را به خود اختصاص نداده است .
تنها محدودیت این روش ، عدم مصرف الکل و سیگار بوده که در دو هفته اول به علت  حساس بودن فولیکول ها به هیچ وجع توصیه نخواهند شد و سبب آسیب به فولیکول ها میگردند .

موها در این روش از چهار ماه به رشد عالی خود میپردازند که در دوازده ماه رویش کلی و پر پشت انجام میگیرد ، بنابراین با انجام این مراقبت های جزئی میتوان در کمترین زمان شاهد بهترین نتیجه از این روش کاملا طبیعی بود .
 این روش به علت عدم زخم و بخیه نیازی به مراقبت از جای زخم و اسکار را به همراه ندارد و هدف از مراقبت در این روش تنها محافظت از فولیکول ها خواهد بود .

توصیه میشود افراد در روز های اول بعد از  استفاده از این روش ، از لباس های با یغه های گشاد تر استفاده نمایند تا از هر گونه فشار بر فولیکول ها پرهیز شود .

محل سر با آرامش و ملایمت می بایست در دو هفته اول همیشه تمیز نگه داشته شود تا چربی و تعرق به فولیکول ها آسیب وارد نکنند که پزشک جزئیات و موارد لازم را در این خصوص قید خواهد کرد .

بنابراین با رعایت تنها چند مورد جزئی میتوان به سلامت فولیکول ها در روش کاشت مو به روش SUT کمک نمود و شاهد رشد منحصر به فرد و نتیجه عالی از این روش شد .

شما عزیزان میتوانید جهت ارتباط با مشاورین کلینیک رنسانس با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ و تلگرام با شماره 09122115442 در ارتباط باشید