استاندارد ترین روش ترمیم مو

ترمیم مو به فرآیندی میگویند که طی آن موهای جدید جایگزین موهای ریخته و یا کم پشت شده میشود.
ترمیم مو راه حلی مناسب برای کسانی میباشد که در اثر علتهای مختلف همانند: بیماری ها ( آلوپیسی، لیکن پلان، لوپوس و ... )، سوانح ( سوختگی، تصادف و ...) موهای خود را از دست داده اند و نمیتوانند کاشت کنند.
سایر موارد کسانی هستند که در کل تمایل به انجام کاشت مو ندارند. میتوانند ترمیم مو انجام دهند

ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو، روش جایگزین کردن موهای طبیعی به جای موهای ریزش شده یا سطح خالی سر از مو می باشد. ترمیم مو متدی مناسب برای افرادی است که بانک مو مناسب برای انجام کاشت مو را ندارند.
جدیدترین متد ترمیم مو، روش HRT بوده که در این روش موها به جای کاشت در سطح داخلی سر روی شبکه شبیه سازی شده به پوست سر فیکس می شود.  
در متد ترمیم مو HRT ظرافت شبکه و جنس موها طوری صورت گرفته که غیر قابل تشخیص با موی سر خود فرد است و اطرافیان شخص متوجه آن نخواهند شد. در ترمیم مو HRT نیازی به بانک و تراکم مو فرد نیست.
متد ترمیم مو HRT دوران نقاهت و مراقبت ندارد و بعد از انجام آن فرد میتواند به فعالیت های روزانه خود از قبیل: ورزشی، تحرکی و استحمام و... بپردازد. تراکم موها ترمیم مو کاملا بستگی به نظر و نیاز فرد دارد. عمر مفید این روش را میتوان بین 2 الی 3 سال تخمین زد.

مزایای ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو به روش HRT بدون جراحی و عوارض جراحی همانند: تورم، دوران نقاهت، خونریزی، درد، جای زخم و جای اسکار و... میباشد.
همه بیماران دیابتی، فشار خونی، آلوپسی ، پسوریازیس، لوپوس،  قلبی، ریوی و ... میتوانند از این روش استفاده کنند. 
به دلیل طبیعی بودن موهای استفاده شده میتوان از مواد رنگ کننده ،دکلره، ... و انواع حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و...) استفاده کرد.
در این روش دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست و تمامی افراد با جنسیت مختلف و بدون محدودیت سنی میتوانند ترمیم مو HRT  را انجام بدهند .
خط  رویش و خط فرق در این روش بسیار طبیعی است به صورتی که تفاوت ترمیم مو با موهای طبیعی خود فرد غیر قابل تشخیص میباشد.پس از ترمیم مو به روش HRT فرد می تواند همانند گذشته به فعالیت های ورزشی، استحمام، استخر، سونا و ... ادامه دهد 

در کلینیک رنسانس علاوه بر کاشت مو، ترمیم مو هم برای آقایان و خانم ها انجام می شود. شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره نهایی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید همچنین از طریق فرم زیر میتوانید ثبت نام به عمل آورید