کاشت مو به روش جدید FUE

کاشت مو به روش FUE چیست و کارایی آن به چه صورت است؟
این تکنیک یکی از بروزترین روش‌های روزه پیوند مو در دنیا است و دارای تائیدیه انجمن بین‌المللی متخصصین پوست و مو و FDA  امریکا می‌باشد.
یکی از فاکتورهای کاشت مو داشتن بانک موی مناسب است.
 بسیاری از افراد که تمایل به انجام کاشت مو دارند، اما بانک موی مناسبی جهت پیوند موی خود ندارند، نمی‌توانند با سایر روش‌های رایج و سنتی، کاشت موی خود را با ظاهر و تراكمی طبيعی انجام دهند، چرا که با روش‌های سنتی و رایج حال حاضر مراکز کاشت مو، آسیب جدی به بانک موهای فرد می‌رسانند و درنهایت به تراکم لازم و دلخواه فرد کاندید نخواهند رسید.

چه افرادی می‌توانند از روش‌های SUT و FUE استفاده کنند؟
اصولاً افرادی که می‌خواهند کاشت مو انجام دهند و به دنبال بهترین و آخرین روش‌های کاشت مو می‌باشند که درنهایت تکنیک (SUT) و (FUE) را انتخاب می‌کنند که جدیدترین و بروزترین روش‌های حال حاضر در جهان می‌باشد.
 مجموعه تخصصی رنسانس این مژده را به شما می‌دهد که پس از پانزده سال تجربه در این زمینه و باسابقه‌ای درخشان، برای اولین بار در ایران کاشت مو با این دو روش جدید که با بیش از انجام یازده هزار نفر کاشت موی موفق و باکیفیت انجام‌شده است که این مجموعه توانسته نظر شرکت‌های بیمه را نیز جلب کند که ازاین‌پس کاشت مو در مجموعه تخصصی موی رنسانس با ضمانت‌نامه کتبی از بیمه ایران برای شما عزیزان انجام خواهد شد که خود رکوردی درزمینهٔ زیبایی در ایران است که بیمه ایران عمل زیبایی را بیمه می‌کند که تنها و به‌طور انحصاری در این مجموعه انجام می‌شود.
 از دیگر مزایای این دو روش می‌توان به برداشت گرفت ها با دستگاه، بدون نیاز به جراحی، بدون خونریزی‌های شدید، بدون درد، بدون عوارض جانبی، بدون دوران نقاهت و ... اشاره کرد که این روش را نسبت به تکنیک‌های دیگر برتر و ایمن‌تر کرده است که تمامی گرفت‌های برداشت‌شده به‌طور کامل باظرافتی بالا رشد خواهد کرد، همچنین برای آن دسته از عزیزانی که بانک موی مناسبی ندارند، می‌توانند از ترکیبِ دو روش SUT و FUE استفاده کنند، توجه داشته باشید برای آن دسته از افرادی که دارای بانک موی متوسط و کمی می‌باشند تکنیک FUE مکمل تکنیک کاشت موی SUT است،چراکه با این دو تکنیک جدید می‌توان از تمامی پتانسیل بانک موی فرد استفاده کرد (بدون آنکه هیچ آسیب به بانک موی فرد وارد شود) پیوند مو برای او انجام می‌شود.
 به‌عنوان‌مثال با ترکیبِ این دو روش، علاوه بر برداشت سالم گرفت ها از پشت سر فرد و در صورت کم بودن آن ناحيه اهداکننده (بانک مو)، از زیر ریش و همچنین موهای سینه نيز برداشت می‌شود که ظرفیت بانک موی فرد را بیشتر می‌کند و ناحيه كامل سر را به‌طور کاملاً طبیعی پر خواهد کرد.
درنتیجه ترکیب استفاده از تکنیک های SUT و FUE باعث می‌شود فرد کاندید کاشت بهترین نتیجه ممکن را شاهد باشد.
لازم به ذکر است زمان رشد موهای کاشته شده بین چهار الی ده ماه پس از کاشت مو می‌باشند.

مزیت تکنیک کاشت مو FUE نسبت به روش‌های دیگر چیست؟
همان‌طور که در مطلب فوق بیان شد تکنیک FUE تکنیکی جدید و پیشرفته در علم روز پیوند مو‌ در جهان است که باعث می‌شود، گرفت های بیشتری را از بانک موی فرد برداشت کرده که درنهایت با تراکمی بالا کاشت موی شخص کاندید کاشت مو ‌انجام می‌شود.
تفاوت تکنیک کاشت مو به روش FUE در کلینیک رنسانس با دیگر مراکز در چیست؟
متأسفانه مراکز مختلف کاشت مو به دلیل جذب مریض و کسب درآمد بیشتر روش FUE را به‌عنوان یک روش مستقل معرفی کرده‌اند که با دستگاه انجام می‌شود، لذا باید عرض کنیم که این روش مکمل تکنیک SUT بوده که در کلینیک رنسانس تکنیک FUE با متد 2017 انجام می‌شود که در سطح دنیا نیز به همین شکل می‌باشد که با بیشترین امکانات و جدیدترین روش‌ها چه ازنظر سخت‌افزاری و چه ازنظر انجام آن توسط تیم مجرب کاشت مو، بهترین نتیجه را برای شخص کاندید پیوند مو دهد.
اما متأسفانه در ایران هنوز با روش‌های سنتی پیوند مو ‌در اکثر مراکز همچنان انجام می‌شود که عوارضِ ناشی از آن را در اطرافیان خود كه با آن روش‌ها انجام داده‌اند را حتماً دیده‌اید که چندی از آن موارد بجا ماندن اسکار و تراکم کم و درنهایت ظاهرِ غیرطبیعی را شاهد هستیم که در این دو روش دیگر شاهد آن موارد نیستیم و با خط رویش و تراکم طبیعی قابل انجام می‌باشد.
آیا برای کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل هم می‌توان از روش FUE استفاده کرد؟
در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که کاشت ریش و یا کاشت ابرو به دلیل اینکه از ظرافت خاصی برخوردار است باید از تکنیک‌هایی استفاده کرد که خطایی نداشته باشند و همچنین خواب و زاویه طبیعی ابرو و ریش نیز حائز اهمیت است، لذا ازاین‌رو بهترین تکنیک‌های کاشت مو که بیمه ایران برای آن‌ها بیمه ضمانت صادر می‌کند تنها به روش‌های FUE و SUT است.
توجه: بسیاری از مراکز مختلف ادعا می‌کنند که کاشت مو به روش SUT و FUE را انجام می‌دهند، توجه داشته باشید که کلینیک رنسانس با 15 سال تجربه درخشان و تنها بنیان‌گذار کاشت مو به روش SUT و FUE در ایران بوده و همچنین مجری انحصاری انجام این روش نيز تنها اين مرکز می‌باشد.
لذا ازاین‌رو به دلیل اینکه برداشت از بانک مو و کاشت مو تنها یک‌بار انجام می‌شود در انتخاب کلینیک خود دقت لازم را کنید.
شما عزیزان می‌توانید جهت دیدن عکس‌های قبل و بعد از کاشت مو به روش FUE و SUT به بخش گالری تصویر مراجعه کنید.
و جهت معاینه حضوری و تعین وقت با شماره: 02188909050 تماس حاصل فرماید و یا از طریق تلگرام مجموعه عکس از بالای سر و اطراف موهایتان بافاصله با شماره: 09122115442 ارسال نماید .
با سپاس