گرفت مو چیست ؟

اگر شما نیز مایل به انجام کاشت مو هستید قطعا بار ها به این  کلمه برخورد کرده ایید که گرفت موچیست ؟ و برای شما سوال پیش آمده که گرفت مو چه می باشد در همین خصوص ما در این مقاله به برسی این موضوع پرداخته و به پاسخ گرفت مو چیست ؟ میپردازیم .

 گرفت مو چیست ؟ 

 گرفت مو به پیاز مو ها میگویند  که موها به صورت شاخه ایی بر آن ها وجود دارند  این دسته های مو  هر کدام دریک پیاز مو قرار دارند و هر کدام مختلف می باشند برای مثال برخی از گرفت مو به صورت یک تار مو در یک پیاز مو ، برخی از گرفت مو به صورت دو تار مو در یک گرفت مو قرار دارد برخی از گرفت مو سه تار مو را در خود شامل شده و به صورت ایده آل برخی از گرفت مو چهار تار مو را در وجود خود شامل می شوند .

که برای انجام کاشت از برداشت این گرفت مو ها در جهت درمان استفاده می شود و هر واحد فولیکولی و یا گرفت مو  یک الی چهار تار موی را در خود جای میدهد و برای کاشت مو از کاشت گرفت مو در مناطق خالی از موی سر استفاده خواهد شد .
 هر انسان به طر معمول بین  12 الی 15 هزار  فولیکول مو را در خود جای میدهد که برای انجا کاشت مو میتوان بین  50 درصد  از آن ها را برای گرفت مو در جهت درمان و کاشت آن ها خارج نمود . 

گرفت مو و کاشت مو 

برای خارج  کردن  گرفت مو تعداد برداشت گرفت مو بسته به نوع روش کاشت مو دارد و هر روش با توجه به دستگاه مخصوص خود تعدادمعینی از  گرفت مو را برداشتو کاشت میکند .
برای کاشت مو عموما از گرفت مو پشت سر افراد استفاده خواهند کرد زیرا در این قسمت موها بهترین تراکم و  قوی ترین بانک مو را دارند و بهترین کاندیدا برای کاشت مو می باشد .

گرفت مو از پشت سر برای هر روش کاشت مو امکان پذیر است  و به دلیل بهتر عمل کردن و بهتر نتیجه دادن در صورت وجود گرفت مو در این ناحیه از موهای این منطقه  برای کاشت مو استفاده خواهد شد .
نکته ایی که وجود دارد اکثر گرفت موها دارای  2 تار مو می باشند یعنی با هر یک کاشت گرفت مو دو تار مو در آن قسمت رشد خواهد نمود که گرفت مو های 3 الی 4 تار مو  در درمان کاشت مو بی نظیر می باشد  به طور کلی باید خدمت شما عزیزان عرض نماییم که کاشت مو یک روش عالی و منحصر به فرد به شمار می رود که اصلی ترین و مهم ترن بخش آن بسته به گرفت مو دارد  تا موها بتوانند به صورت طبیعی کاشته و رشد نمایند .

اما در صورت نبود هیچگونه گرفت مو در منطقه سر ، از طریق استفاده از روش نوین کاشت مو میتوان از گرفت موهای نواحی دیگر بدن استفاده نمود و برای کاشت مو از آن ها استفاده کرد . 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو sut با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند