مقایسه روش های کاشت مو

ریزش مو موضلی شده در جامعه که روز به روز گریبان گیر افراد زیادی به خصوص جوان ها است پس از گشت و گذار در اینترنت و یا در جامعه ویکی پدیا در قسمت توضیحات عبارات کاشت مو به روش FUT  ، کاشت مو به روش FIT ، کاشت مو روش BHT ، کاشت مو به روش SUT دیده میشود.
در این مقاله هر کدام از این زوش های کاشت مو را بصورت مختصر و مفید توضیح می دهیم

انواع کاشت مو

1- کاشت مو به روش FUT :

کاشت مو به روش FUT یکی از قدیمی ترین روش های اولیه کاشت مو می باشد که در آن فلپ از پشت سر برداشته شده و  از عوارض این روش کاشت مو میتوان به خط بخیه ، جراحی و ... نام برد.

2- کاشت مو به روش FIT : 

بعد از کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش FIT معرفی شده که در آن فلپ برداری صورت نمیگیرد اما در این نوع روش کاشت مو هم عوارضی همچون خونریزی ، درد ، نامنظم بودن کاشت کردن و ... دیده می شود.

3- کاشت مو به روش BHT : 

در کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT  موها از پشت سر برداشته می شود که به آن بانک مو میگویین اما در موارد خاصی پیش می آید که بانک مو فرد کم است و موهای تکمیلی را از صورت و بدن برداشت میکنند این روش کاشت مو را BHT می گویند.

4- کاشت مو به روش SUT: 

جدیدترین و موفق ترین روش که تا بحال معرفی شده کاشت مو به روش SUT می باشد در این روش تا 14000 تار مو را در یک جلسه می توان کاشت و از مزیت های این روش بدون نیاز به جراحی بوده که تمام مراحل کاشت با دستگاه اتوماتیک انجام میشود

حذف دوران نقاهت پس از کاشت مو به روش SUT از دیگر تفاوت های آن با سایر روش های کاشت مو بوده که حتی پس از کاشت مو شاهد توروم و عوارض جانبی نمی باشیم.
شما عزیزان می توانید جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام با شماره 091222115442 ارتباط برقرار کنید