عمل کاشت مو

از مشکلات زیبایی که   بیشتر افراد جهان را به خود در گیر کرده است ریزش مو در مردان و در زنان می باشد  که علاوه بر مشکلات زیبایی سبب آسیب به روحیه و اعتماد به نفس افراد شده و در نتیجه عملکرد افراد را در اجتماع ، کند خواهد کرد  .
 راهای درمان زیادی برای درمان ریزش مو وجود دارد که اکثر این روش ها توصیه نمیشود اما با پیشرفت علم  پزشکی و بروز روش عمل کاشت مو این امکان فراهم گردید که افراد روشی کامل و معتبر را برای درمان ریزش موی خود بر گزینند .
 ما بر آنیم تا در مطلب زیر عمل کاشت مو را برای شما همراهان شرح دهیم ، لطفا با کلینیک رنسانس همراه باشید .

 عمل کاشت مو 

 عمل کاشت مو پیوند موهای طبیعی را برای افراد انجام می دهد ، عمل کاشت مو ، مو های قوی فرد را از طریق متخصص ماهر ، از نواحی پشت گوش یا پشت سر فرد از طریق بی حسی موضعی برداشت می کند و سپس فولیکول  این تار های مو را  با دقت و مهارت تمام جدا سازی کرده و  بر نواحی خالی از مو  با بی حسی موضعی و سوراخ کردن یک میلی متری با دقت تمام و بدون آسیب به سر و به مو ها پیوند می زنند ، عمل کاشت مو هیچگونه خط اسکار و  جای بخیه ایی را  نشان نمی دهد و روشی بدون درد و بدون جراحی می باشد که عمل کاشت مو دارای روش های مختلفی بوده که به توضیحی در این باره می پردازیم 

  روش های عمل کاشت مو 

عمل کاشت مو دارای  روش های مختلفی همون روش fut و روش fit و روش sut ,  می باشد که کامل ترین و پیشرفته ترین و جدید ترین روش عمل کاشت مو می باشد . 
این روش دارای مزایای بی شماری می باشد و کامل ترین روش عمل کاشت مو  در سر تا سر دنیا شناخته شده است و پر مخاطب ترین روش عمل کاشت مو  است .
 این روش قادر است علاوه بر استفاده از موهای پشت سر و یا پشت گوش ، از مو های نواحی مختلف بدن نیز برداشت کند و افرادی که دارای موهایی با با بانک مویی ضعیف و یا طاس کامل بودند دیگر با استفاده از این روش می توانند صاحب موهایی پر پشت و زیبا برای خود شوند  ، تراکم مو در این مو ها سه برابر روش های قبل می باشد بنابراین این روش طبیعی تر جلوه کرده و موهایی پر پشت تر به افراد هدیه می دهد ،  این روش هیچ گونه خط اسکار و بخیه ایی را در بر ندارد و بدون جراحی و درد می باشد که موجب افزایش مخاطبان این روش از عمل کاشت  مو شده است .
کاشت مو به روش sut  تنها در یک جلسه اتمام می پذیرد و نیازی به تکرار جلسات نخواهد بود  که این مسئله سبب خوشنودی مراجعین می گردد .
به طور کلی عمل کاشت مو بدون عوارض و کاملا تضمینی و قطعی بوده و روشی معتبر در سر تا سر جهان می باشد.

 هزینه عمل کاشت مو 

 هزینه عمل کاشت مو ، بسته  میزان طاسی سر و مقدار موی برداشت شده و مقدار موی کاشت شده وهمچنین استفاده از روش عمل کاشت مو می باشد زیرا هر روشی هزینه مخصوص به خود را دارد بنابراین اطلاع دقیق از هزینه عمل کاشت مو برای متقاضیان در جلسه مشاوره امکان پذیر می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت برآورد هزینه کاشت مو و یا مشاوره تکمیلی از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید و یا با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید