تقویت موی سر با مواد طبیعی

همانطور که می دانید ، عوامل مختلفی برای ریزش موهای سر افراد وجود دارد که مهم ترین آن ها را میتوان از طریق ژنتیک نامید عوامل مختلف دیگری نیز در این جریان نقش دارند که سبب ریزش موها خواهند شد ،اما موها علاوه بر ریزش دچار آسیب های دیگری از قبیل شکنندگی ، موخوره ، خشکی و ضعیف شدن بیش از حد می گردند که همگی علاوه بر درست کردن ظاهری نا زیبا در مو و شخص،  پایین آمدن اعتماد به نفس را نیز  برای افراد به همراه دارند

بنابراین افراد در صورت  وجود داشتن راه حل های طبیعی به سراغ آن ها می روند تا درمان را آغاز کنند . ما در این مقاله به چند راه حل برای تقویت موی سر با مواد طبیعی می پردازیم و چند نمونه را برای شما عزیزان مثال می آوریم .

 تقویت موی سر با مواد طبیعی 

درمان ریزش مو با سیر : همانطور که می دانید سیر برای رشد موها  عالی است که با درست کردن ماسک سیر تاثیر چند برابری بر روی مو می گذارد که برای تهیه آن نیاز به چند حبه سیر له شده و روغن زیتون گرم شده می باشد که افراد هفته ایی دوبار ب صورت یک ساعت بر سطح سر قرار دهند و سپس از طریق آب ولرم آبکشی نمایند .

روش بعدی تقویت موی سر با مواد طبیعی ، استفاده از تخم مرغ و عسل می باشد که با مخلوط این مواد و قرار دارن بر سر می توان به رشد و تقویت موها کمک نمود ، مورد بعدی   استفاده از زرده تخم مرغ در سر می باشد که برای رشد موهای خشک مفید است و برای مو های چرب آبکشی از طریق سرکه سیب پیشنهاد می شود ، که از طریق یک لیوان سرکه سیب و دو لیوان آب آبکشی انجام میگیرد .
برای تقویت موی سر با مواد طبیعی استفاده از روغن نارگیل ، روغن زیتون ، روغن کرچک ، روغن رزماری و درمان ریزش مو با سرکه سیب  نیز پیشنهاد می شود همچنین عزیزان  میتوانند از طریق آبکشی با آب پیاز یا چای سبز  به رشد مجدد موهای خود بپزدارند .

و اما حنا :  حنا یک تقویت کننده عالی برای موها می باشد که ترکیب آن با قهوه تاثیر آن را دو چندان می کند ، مقداری حنا و مقداری پودر قهره را با کمی آب مخلوط کرده و پس از خمیری شدن آن ها را بر سر بمالید و سپس بعد از گذشت نیم ساعت آن را بشویید و به تقویت و رشد موهای خود بپردازید.

نکات مهم در مورد تقویت موی سر با مواد طبیعی 

اما علاوه بر نکات گفته شده باید دقت کرد تقویت موی سر با مواد طبیعی از طریق خوردن مواد طبیعی نیز تاثیر بسیاری دارد بنابراین مصرف موادی چون سبزیجات ، میوه ها برای رشد موها الزامی بوده و حتما باید مصرف روزانه قرار گیرند استفاده از تخم مرغ ، توت ، اسفناج ، ماهی ها ، سیب زمینی برای رشد موها الزامی می باشند و باید دقت کرد مهم ترین ویتامین برای تقویت موها ب می باشد ، پس باید  این ویتامین را مصرف نمود تا به سلامت و تقوت موها دسترسی پیدا شود .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان ریزش مو و تقویت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند