تقویت موهای کاشته شده

ریزش مو ، به علت ایجاد  ضعف روحیه و اعتماد به نفس افراد و همچنین اختلال در زیبایی شخص موجب میشود تا افراد مبتلا ، روش های مختلفی از جمله روش کامل و تضمینی کاشت مو را برای درمان خود استفاده کنند و از داشتن موهای طبیعی و پر پشت خود لذت ببرند . اما مسئله ایی که ذهن مراجعین را پس از انجام کاشت مو به خود مشغول می کند  این مورد است که آیا بعد از کاشت مو باید از موها مراقبت کرد ؟ تقویت موهای کاشته شده چگونه انجام میگیرد ؟ ما در این صفحه  تلاش کردیم تا به صورت مختصر و کاملا مفید به پاسخ  سوال شما عزیزان بپردازیم ، لطفا  با ما در این مقاله همراه باشید .

 تقویت موهای کاشته شده 

  به طور کلی موها به رسیدگی و تقویت بسیاری برای سالم بودن و خوش حالت بودن نیاز دارند ، حال  چه بسا که موها کاشته شده باشند در این صورت رسیدگی و مراقبت از آن ها چندین برابر بیشتر  می شود .
خوشبختانه کاشت مو، خصوصا کاشت مو به روش  sut  نتیجه ایی کاملا قطعی داشته و تا کنون ریزش موی مجدد را به همراه خود نداشته است اما با این حال مو نیاز به رسیدگی دارد و برای تقویت مو های کاشته شده خصوصا در روز های اول باید کوشید
در قدم اول باید تمامی توصیه های متخصص مربوط در زمینه کاشت مو توجه و رعایت شود از جمله  پرهیز از شستشوی زیاد سر در روز های اول ، پرهیز از قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب ، پرهیز از ورزش های سخت و سنگین ، استفاده از دارو های مخصوص ، پرهیز از مصرف سیگار که تمامی نکات گفته شده  باید رعایت شود .

نکته بعدی در تقویت مو های کاشته شده می توان به استفاده از روش مزوتراپی اشاره کرد ،  نقش اصلی مزوتراپی به جریان انداختن خون و تحریک کلاژن در سلول های مو می شود و با این کار مو ها را تقویت نموده و سبب پر پشتی و طول قطر مو ها می شود ، این  روش با استفاده از تزریق ویتامین ها و مواد مفید  بر سطح رویی سر  با استفاده از سوزنی بسیار ریز صورت میگیرد لازم به ذکر است که نوع مواد تزریقی  با توجه به تشخیص و نسخه متخصص بر حسب نیاز مراجع اجرا می گردد همچنین در مواقعی مصرف امپول های بیوتین و بپانتین برای افراد در جهت افزایش سریع مو ها ، جلوگیری و پیشگیری از ریزش مجدد مو ها ، سرعت بخشی در عملکرد درمانی کاشت مو  و .. توصیه می گردد .


 رعایت نکات روزمره در جهت تقویت مو های کاشته شده 

متخصص کاشت مو در جهت تقویت موهای کاشته شده دررسیدن  رشد ، سلامتی ، ماندگاری و  زیبایی بیشتر موها  رعایت نکاتی را از قبیل تغذیه مناسب تاکید و توصیه می کند که به شرح برخی از این موارد مهم و با اهمیت می پردازیم .
در ابتدا افراد باید از مصرف غذاهای چرب بپرهیزند خصوصا در هفته اول باید سوپ و سالاد های سبک را جایگزین غذاهای چرب برای مصرف کنند، مورد بعدی مصرف پروتتئین ، امگا 3 و ویتامین ها می باشد که مصرف آن ها  ضروری و در مواقع نیاز تزریق این مواد با تشخیص متخصص از طریق مزوتراپی توصیه می گردد ، نکات دیگر در تقویت موهای کاشته شده نوشیدن مکرر از آب  و همچنین مصرف قرص آهن با توجه به نیاز فرد می باشد و افراد تا حد ممکن باید مصرف شکر و نمک خود را در زنجیره غذایی خود کم کنند  و ایمان اشته باشند با رعایت این نکات ذکر شده ، موهایی  سالم ، زیبا ، پر پشت و بدون ریزش را تا آخر عمر خواهند داشت .
شما عزیزان در صورتیکه کاشت مو انجام داده اید و تمایل دارید موهای کاشته شده خود را تقویت کنید پیشنهاد می کنیم با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید