بی حسی اسکالپ سر

یک دلیل ریزش موی مدل مردانه ژنتیک یا داشتن سابقه خانئوادگی است. تحقیقات نشان داده، طاسی مدل مردانه مرتبط با هورمونهای جنسی مردانه (آندروژن) است. گاهی اوقات این ریزش مو به دلیل یکسری بیماری ها مثل سرطان، تیروئید و استروئیدهای اناتولیک است. پزشکان طاسی ارثی ر از روی مدل ریزش مو شناسایی می کنند همچنین یک سابقه پزشکی از فرد مورد نظر می گیرند.

اسکالپ سر 

روش اسکالپ سر ،  با استفاده از هاشور زدن  نواحی خالی سر به وسیله سوزن های نازک و رنگ های طبیعی سبب پرپشت نشان دادن موها می گردد که این کار توسط   متخصص مربوطه اجرا می گردد . اسکالپ سر روشی مطمئن و کاملا تضمینی برای زیبا و پر پشت نشان دادن مو ها می باشد که دور از هرگونه عوارضی می باشد .

 اسکالپ سر توسط بی حسی انجام میگرد تا مراجع هیچ دردی را احساس نکند ، که در این مطلب به بی حسی اسکالپ سر می پردازیم


 بی حسی اسکالپ سر 

 برای انجام میکرواسکالپ ، متخصص مربوطه نواحی خالی از موی سر فرد را  از طریق بی حسی موضعی بی حس و سر می کند ،  تا بیمار  هاشور شدن سرخود را از طریق تزریق سوزن حس نکند و سبب درد در فرد نگردد .
اسکالپ سر به دلیل بی حسی موضعی  که روشی  غیر تهاجمی بوده و هیچگونه عوارضی را ندارد موجب رضایت مراجعین و نداشتن ترس و ریسک برای متقاضیان می باشد و همچنین این روش به دلیل نداشتن احساس درد در افراد موجب جذب مخاطبین برای استفاده از اسکالپ سر گشته است .
این روش کاملا طبیعی ، باید توسط متخصصین ماهر و خبره  اجرا گردد تا با ظرافت تمام  سوزن های نازک را در عمق رویی و سطحی پوست تزریق کنند که علاوه بر زیبایی و پر پشت کردن مو ها ،  هیچگونه عوارضی را نیز برای افراد به همراه نیاورد .
رنگ مصرفی ، اسکالپ سر کاملا طبیعی بوده به همین خاطر علاوه بر طبیعی بون و زیبایی منحصر به فرد خود موجب آسیب به سر فرد و یا موی شخص نمی گردد ، رنگ مصرفی اسکالپ سر دارای تاییدیه وزارت بهداشت بوده و هیچگونه حساسیت و آلرژی را به همراه ندارد .

نکاتی در مورد اسکالپ

از دیگر نکات اسکالپ سر می توان به این مورد  مهم اشاره کرد که این روش دارای سوزن های یکبار مصرف می باشد بنابراین هیچگونه بیماری ایی ، نمیتواند با این سوزن قابل انتقال در افراد قرار گیرد .
اسکالپ سر ،  در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد و جایگزینی عالی برای  روش کاشت مو می باشد .
 این  روش عوارض میکرواسکالپ نداشته و  دارای ماندگاری بالا بوده به طوری که اسکالپ سر اگر توسط متخصص ماهر صورت گیرد و مراقبت های لازم آن  انجام شود تا ده سال امکان ماندگاری را برای افراد دارد .
 اسکالپ سر ، تنها به یک جلسه برای  درمان احتیاج دارد و زمان بسیار کمی را نیز به خود اختصاص داده است  .  اسکالپ سر ، رنگ موی هاشوری  را مطابق با رنگ موی اصلی فرد در جلسه مشاوره قید می کند و  تراکم لازم برای سر فرد را تعیین  میکند .
با معاینه مراجعه در روز مشاوره ، هزینه مورد نیاز فرد نیز محسابه شده و به اطلاع ایشان می رسد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188809004 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید