کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه یک روش تقریبا جدید درمانی است که در اصل برای درمان پلک استفاده می شود که به دلایلی مانند مسائل ژنتیکی، طاسی و یا بیماریهایی مثل سرطان و سوختگی و جراحی ها، مژه ای ندارد.

اگرچه جدیدا برخی پزشکان متخصص از این روش برای ضخیم کردن و تقویت کردن مژه ها استفاده می کنند که قبلا مژه داشته است و به دلایلی ریخته است.


موهای دهنده برای مژه:

موهای دهنده اصولا از فرق سر برداشته می شود سپس در ناحیه مژه کاشته می شود و شروع به رشد می کند و پس از آن هریک ماه یکبار باید این مژه های جدید مرتب و پیراسته شود.

برای اینکه ظاهر مژه ها طبیعی جلوه کند کل موها در یک زمان کاشته میشود.

کاشت مژه کاری بسیار ظریف و حساس است چون مستلزم این است که موهای موردنظر در زاویه ای مناسب و درست قرار داده شوند طوری که در جهت مناسب و طبیعی خود رشد کنند.
روش کاشت مژه:

کاشت مژه شامل جایدهی 25 تا 50 تار مو در هرکدام از پلک های بالا است که این تعداد به مقدار موهای موجود و سایز و تراکم مژه های مورد انتظار بیمار، بستگی دارد.

کاشت مژه معمولا با داروهای بی حسی انجام می شود 2 ساعت نیز طول می کشد و در موقع کاشت و بعد از آن معمولا بدون درد است.

کاشت مو اصولا خطری برای بیمار ندارد و اغلب مانند کاشت مو است. شکاف محل دهنده در کاشت مژه 1 اینچ است و سریع بهبود می یابد . بطور کلی شکاف های کمتر از 2 میلی متر را براحتی می توان با موهای اطراف پوشاند تا مشخص نباشد.

مهمترین چیزی که بینار باید بداند این است که مژه های تازه کاشت شده را باید با دست فر کرد طوری که دریک مسیر نامرتب و مجعد مثل مژه های قبلی رشد کند و اگر برخی از مژه ها در مسیر نادرستی رشد کند، می توان آنها را کوتاه کوتاه کرد و یا آرایش کرد تا در مسیر درستی رشد کند.

بهبود و نتایج:

در سه چهار روز اول بعد از کاشت مژه، پوسته های نازکی اطراف موهای کاشت شده ایجاد میشود و تا حدودی اطراف مژه صورتی رنگ است و کمی ورم می کند.

بعد از 1هفته نیز رنگ صورتی اطراف مژه محو میشود و بیمار می تواند بدون اینکه نشانه ای از انجام کاشت در صورنش وجود داشته باشد می تواند به سرکار برگردد.

مژه های کاشت بعد از 2 هفتخ میریزد و پس از 3 ماه شروع به رشد مجدد میکند و دائمی میشود.


مرکز تخصصی وی رنسانس با تیم مجرب پزشکی خود با ارائه انواع خدمات کاشت مو، ابرو و مژه با بکارگیری جدیدترین روشهای روز این افتخار را دارد که با مشاوره ای رایگان پاسخگوی شما عزیزان علاقمند به کاشت مو باشد. جهت مشاوره آنلاین عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.