کاشت مو sut ترکیبی چیست؟

همانطور که اطلاع دارید ، بهترین روش درمان ریزش مو و تنها روش رمان و رشد طبیعی موها از طریق کاشت مو انجام میگردد .
ریزش مو و کم پشتی موها از جمله مواردی است که بیشتر افراد دنیا با آن  دست و پنجه نرم کرده و از معضلات آن در امان نیستند و به دنبال راه برای رفع مشکل خود هستند که در علم پزشکی و زیبایی بهترین روش و شاید تنها روش درمان از طریق کاشت مو میسر است .
در این مقاله به معرفی یک روش عالی در کاشت مو ، به نام کاشت مو sut ترکیبی میپردازیم تا به معرفی و انتخاب بهتر شما ، کمک نماییم .

کاشت مو sut ترکیبی

کاشت مو روشی عالی و استاندارد در بدست آوردن موهای طبیعی می باشد .
این روش بدون نیاز به جراحی و بخیه می باشد از این طریق نیاز به بی هوشی و درد و زخم و خونریزی ندارد .
کاشت مو روشی است که برای دران نیاز به فولیکول موهای خود شخص دارد و با برداشت فولیکول ها و سپس کاشت آن ها بر محل موجب رشد طبیعی موها میگردد ، اما کاشت مو روش های متفاوتی را برای درمان به خود اختصاص داده است که بهترین نوع درمان و روش پیشنهادی کاشت مو sut ترکیبی می باشد که در ادامه به توضیحات بیشتر آن میپردازیم .

کاشت مو sut ترکیبی چیست ؟

کاشت مو روش های متفاوتی را به خود اختصاص داده است ، بهترین و آخرین روش کاشت مو ، روش کاشت مو sut می باشد این روش را روش تکمیلی کاشت مو می نامند که بهترین اثر و بالاترین نتیجه را برجای خواهد گذاشت و کاملا موفق می باشد . بنابراین  پیشنهادی عالی برای انجام کاشت مو است  .
ولی حالا چرا کاشت مو sut ترکیبی ؟ کاشت مو sut روشی موفق و عالی می باشد  اما نکته ایی که وجود دارد این است که ترکیب این روش با یک روش عالی دیگر در کاشت مو میتواند تاثیرات فوقالعاده تری را برای افراد برجای بگذارد .

کاشت مو sut ترکیبی چگونه است ؟ 

کاشت مو sut ترکیبی ، از ترکیب روش های کاشت مو sut و کاشت مو fue می باشد .
این دو روش از روش های عالی و نمونه و آخرین روش کاشت مو می باشند که کارنامه بسیار درخشانی را به خود اختصاص داده اند و انجام آن ها تاثیرات معجزه آسایی را به همراه دارد . استفاده از این  دو روش ترکیبی تاثیرات بیشتری را بر جای گذاشته و عملکرد بهتری را در بر دارد و به دوره درمان سرعت میبخشد .

ویژگی کاشت مو sut ترکیبی 

کاشت مو sut ، روشی است که بیشترین مقدار تراکم مو را به خود اختصاص داده است این روش به طور قاطع تراکم موی سه برابر بیشتر از سایر روش ها را داشته و موهای پر پشت و کاملا طبیعی را به افراد هدیه می دهد .
افتخارات کاشت مو sut را نمیتوان به همینجا ختم کرد ، این روش همانند دیگر روش ها نیازمند بانک مویی قوی برای جلوه ایی عالی و درمان درست می باشد اما تنها نیاز آن از طریق برداشت موهای پشت گوش و یا پشت سر تامین نمیشود و عملکردی همانند دیگر روش ندارد که افرد کاملا طاس از درمان باز بمانند در روش کاشت مو sut برداشت از بانک موهای قوی نقاط مختلف بدن برداشت خواهد شد که این برداشت نیازی به بخیه ، برش ، خونریزی ، بر جای ماندن خط اسکار ندارد که به طبیعی تر جلوه کردن آن می افزاید .
کاشت مو fue نیز ، مقدار تراکم و برداشت بالایی را به خود اختصاص داده است که ترکیب این دو روش باهم رشد موهایی بسیار پر پشت را به همراه خواهد داشت .

شرایط کاشت مو sut ترکیبی 

کاشت مو sut علاوه بر امکان برداشت وها از نقاط مختلف و مقدار برداشت پر تراکم و کاشت زیاد مو ها ، با توجه به دستگاه عالی و پیشرفته خود امکان هیچگونه آسیب را به فولیکول ها نداشته و درمان را عالی به پیش خواهد برد ، کاشت مو fue نیز برای برداشت موها  نوار نازکی را از روی پوست جدا کرده و به برداشت موها و فولیکول موها میپردازد ، این روش سرعت درمان  و برداشت فولیکول ها را بسیار بالا برده و برداشت زیاد فولیکول را به خود اختصاص داده است که ترکیب آن با کاشت مو sut به برداشت  زیاد ، سریع و کاشت پر تراکم موها ختم میگردد .
کاشت مو sut برای کاشت مو ها از سوراخ  بسیار جزئی استفاده کرده که جای هیچگونه اسکار  و بخیه در آن ها وجود نخواهد داشت .

فواید کاشت مو sut ترکیبی 

کاشت مو sut ترکیبی ، نیاز به دوران استراحت مطلق ندارد ، دوران نقاهت بسیار کم و محدود می باشد ، محدودیت  مراقبت های شدید در این روش نیازی نمی باشد ، نتیجه گیری و رشد موها از این طریق بسیار زود اتفاق خواهد افتاد رشد مو ها دراین روش زیاد تر می باشد ، پرپشتی موها از این طریق منحصر به فرد خواهد بود ، هیچگونه دردی به علت بی حسی های موضعی به همراه نمی باشد ، جلوه کاملا طبیعی را برای افراد به همراه دارد  و ظاهر شخص را زیباتر خواهد نمود .
بنابراین با این تفاسیر با اطمینانی کامل میتوان کاشت مو sut ترکیبی را برای درمان انتخاب نمود و از نتایج عالی آن بهره جست .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید