کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی

 کاشت مو ، روشی مطمئن و معتبر برای درمان ریزش مو و طاسی سر می باشد .  این روش   نیاز به بانک مویی قوی دارد  تا برداشت فولیکول و سپس کاشت فولیکول بر نواحی خالی از موی سر صورت گیرد ، این روش نیاز به سوزنی مخصوص دارد  و ایجاد برش های بسیار کوچک که وجود همین مسئله باعث منع بیماران هیپاتیتی از این روش می باشد .
کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی اجرایی نخواهد بود زیرا با توجه به شرایط خاص این بیماری و  روش  درمان کاشت مو ، استفاده از کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی غیرمجاز می باشد و استفاده از آن اثر بخش و بی نتیجه خواهد بود ، خوشبختانه  جایگزینی بهتر و بالاتر برای  درمان ریزش مو بیماران هیپاتیتی به وجود آمد ، روشی که بدون نیاز به کوچکترین برش و سوزنی  بهترین  نتیجه را به همراه دارد .

ترمیم مو برای بیماران هپاتیتی

روش ترمیم مو جایگزینی عالی  به جای ، کاشت مو برای  بیماران هیپاتیتی می باشد ، این روش تا کنون هیچگونه عوارضی را به خود راه نداده است  و تاکنون گزارشی از آسیب و یا عوارض آن به افراد ، ثبت نگردیده است ازین رو روشی تضمینی و صد در صدی برای بیماران هیپاتیتی می باشد . 
 این روش هیچگونه نیازی به بانک مو و زمان و جلسات طولانی ندارد  و مانند کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی عمل نکرده و هیچگونه عوارضی را نیز برای این عزیزان به همراه ندارد .
ترمیم مو ، موهای طبیعی  را  به صورت  تار به تار و جدا گانه بر شبکه ی طبیعی ،  که شبیه سازی شده و همانند پوست سر است گره خواهد خورد و سپس از طریق کراتین مخصوص بر سطح سر فیکس خواهد گردید . این روش کاملا طبیعی بوده و موها و ظاهری کاملا طبیعی به افراد هدیه میدهد .
ترمیم مو یک جایگزین عالی و مناسب به جای کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی و آلوپسی می باشد زیرا علاوه بر بی ضرر بودن و نتیجه ایی سریع دادن ، روشی کاملا استاندارد و غیر تهاجمی می باشد .  در این روش ، هیچگونه  خط اسکار و بخیه ایی نمایان نخواهد شد و موی رنگ فرد مطابق موی اصلی فرد  انتخاب و اجرا می شود و مدل موی فرد برگرفته از  نوع صورت و ظاهر و سلیقه فرد طراحی و اجرا خواهد شد 

کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

همانطور که میدانید کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی دارای محدودیت و همچنین ریسک بالایی می باشد که به هیچ عنوان توصیه نشده و نیاز به مراقبت های طولانی دارد اما ، ترمیم مو برای بیماران هیپاتیتی هیچگونه نگرانی و مراقبتی را نیاز ندارد به صورتی که فرد از همان ابتدا میتواند ورزش های سنگین خود را انجام دهد ، لذت استخر و سونا رفتن را بچشد و از ژل و اسپری برای زیبایی بخشی ظاهر خود استفاده کند  این روش ، طبق هیچگونه شرایطی از سر فرد جدا نمی شود مگر با محلول مخصوص که توسط متخصص مربوطه جدا سازی صورت میگیرد .
این روش بدون خطر و کاملا طبیعی با عملکرد عالی و بی نظیر خود بهترین کاندیدای درمان ریزش مو و طاسی برای تمامی افراد خصوصا بیماران هیپاتیتی در سرتا سر دنیا می باشد .

  شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی میتوانید با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09122115442 در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند