کاشت موی اتوماتیک

اگر شما نیز ریزش شدید موها را تجربه کرده ایید و دچار خالی بودن بخشی از موهای خود می باشید قطعا در جست جو برای درمان خود به  درمان کاشت مو برخورد کرده اید ، کاشت مو روشی طبیعی برای برگرداندن موها به شکل طبیعی در ظاهر می باشد که زیبایی منحصر به فرد و دائمی را به افراد هدیه می دهد .
از مشکلات متعدد و تخریب پذیر در کاشت مو به روش های سنتی FIT و FUT دستی بودن آن و انجام شدن آن توسط تکنسین می باشد زیرا نتیجه  این نوع کاشت مو 96% آسیب پذیر و منفی بوده اما کاشت موی اتوماتیک با دقت فراوان امروزه جایگزین روش های قدیمی شده از معروف ترین و بهترین نوع آن کاشت مو به روش SUT می باشد  . در ادامه این مقاله ، به کاشت موی اتوماتیک میپردازیم تا با این روش بیشتر آشنا گردیم .

کاشت موی اتوماتیک 

کاشت مو نیز مانند هر روش دیگری در دست تغییر و پیشرفت قرار گرفته است و طی تحولات او بسیار کارامد و حرفه ایی واقع گشته است .
با به وجود آمدن کشت موی اتوماتیک  میتوان گفت که ، نقص های کاشت مو پایان یافتند و به ورژن تکمیلی خود دسترسی پیدا کرده اند . این روش کاشت مو نیز مانند دیگر روش ها ، نیاز به فولیکول مو دارد زیرا تنها راه رشد طبیعی موها ، پیوند و کاشت فولیکول های خود شخص می باشد ، اما این روش توانسته نحوه و روند درمان را سهولت یابد و همچنین بر سرعت درمان و کیفیت آن نیز بیافزاید .

مرحله اول در کاشت موی اتوماتیک چگونه است ؟ 

 کاشت موی اتوماتیک ، در ابتدا نیاز به انتخاب یک کلینیک کاشت مو که  مجهز به داشتن  این روش ها در خود  باشد دارد همچنین کلینیک منتخب می بایست یکی از بهترین متخصصین ماهر در این زمینه را داشته باشند .
افراد پس ازانتخاب کلینیک خود  به جلسه مشاوره در جهت دانستن چگونگی درمان ، چگونگی شرایط  و هزینه و برای انتخاب قطعی خود می روند .
در این جلسه متخصص به معاینه دقیق شرایط فرد میپردازد ،  ابتدا علل ریزش را برسی کرده و مقدار ریزش را اندازه گیری می نماید ، بعد از آن  به معاینه جنس فولیکول موها میپردازد تا بهترین نقطه را برای  برداشت موها  با توجه به استحکام فولیکول انتخاب نماید و بع با توجه به سطح ریزش و مقدار آن  ارزیابی و محاسبه میکند که فرد برای درمان و انجام کشت مو به چه مقدار برداشت و پیوند کاشت  مو احتیاج دارد و بعد با توجه به شرایط هزینه را برای فرد محاسبه کرده و به اطلاع فرد می رساند و در جلسه اجرا ، درمان با اصول و برنامه ریزی پیش خواهد رفت .

مرحله ی اجرا و درمان کاشت موی اتوماتیک  

 کاشت موی اتوماتیک یا همان کاشت مو به روش sut  برای اجرای  نیاز به بی حسی موضعی دارد و نیازی به بی هوشی کامل افرا نیست .
منطقه برداشت نیز در این روش متفاوت تر بوده و علاوه بر برداشت پشت سر و پشت گوش امکان برداشت برای افراد کاملا طاس از دیگر نقاط بد نیز وجود دارد که بانک موهای مقاوم را برداشت می نمایند .
پس از برداشت با تراکم بالا و حرفه ایی از این طریق ، متخصص و پرسنل این روش به جداسازی کامل فولیکول ها میپردازند که این کار را با دقت و ظرافت بسیار بالا انجام می دهند سپس فولیکول های به دست امده بر محل خالی از موی سر فرد کاشته خواهند شد و درمان در ای روش تنها با یک جلسه و با زمانی مناسب اتمام میایبد .

 مزایای کاشت موی اتوماتیک 

مزایای کاشت موی اتوماتیک این است که  امکان استفاده از این روش و رشد طبیعی موها را به افراد طاس نیز می دهد همچنین قدار تراکم موها در این روش سه برابر بیشتر می باشد این یعنی پر پشتی کامل موها  که ظاهر افراد را منحصر به فرد و زیبا می سازد  .
در این روش با توجه به طراحی منحصر به فرد خط کاشت مو سبب میشود که ظاهر افراد بسیار طبیعی گشته و زیبا به نظر برسد و مانند روش های دیگر مصنوعی  جلوه نکند .

 کاشت مو به این طریق طول درمان کوتاه تری دارد در روش  های گذشته کاشت مو نیاز به صبر کردن 12 الی 14 ماه می باشد که با این حال غیر قابل پیشبینی می باشند اما این کاشت مو در 4 ماه رشد کرده و در یک سال اول تراکم اصلی و جلوه خود را نمایان می کند و زیبایی را به افراد هدیه می دهد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید