کاشت طبیعی ریش

کاشت ریش روشی است که موهای صورت را در نواحی که نازک شده یا ریخته است بازسازی می کند در حالی که این روش معمولا در ناحیه ریش و سبیل انجام می شود.

کلشت ریش را می توان در مواردی که صورت دچار ج راحت شده و یا آکنه دارد استفاده کرد. ریزش موی ریش به دلایل مختلفی رخ می دهد مثلا می تواند به دلیل مسائل ژنتیکی ، برداشتن مو بوسیله لیزر، عمل جراحی، سوختگی و یا ... باشد.

هدف از کاشت ریش متنوع است مثلا پر کردن جزئی نواحی که دچار ریزش مو شده ، بازسازی کامل و ضخیم سازی ریش و سبیل باشد. از کاشت مو می توان در نواحی استفاده کرد که موها نازک شده است.

تعداد گرفت های موردنیاز کاشت متفاوت است اما بطور میانگین برای سبیل 35-500 عدد برای ریش 600-700 عدد برای چانه 300 تا 700 عدد گرفت مورد نیاز است.

در کات ریش نیز موهای دهنده از پشت سر و کناره های سر برداشته می شود در واقع هرکدام که شباهت بیشتری به ریش داشته باشد.

وقتی کاشت انجام شد، موهای کاشت شده دقیقا مانند ریش طبیعی است و می توان باحتی آنرا اصلاح کرد

برخی پزشکان برای طبیعی جلوه دادن ریش جدید، از گرفت هایی استفاده می کنند که حاوی 2 تار مو است همچنین سعی می کنند گرفت ها را در زاویه و مسیر درستی قرار دهند.موهای دهنده در کاشت ریش:

همانطور که گفتیم موهای دهنده از پشت یا کناره های سر برداشته می شود که از نظر بافت و ساختار شباهت زیادی به ریش دارد.

برای رسیدن به ظاهرا طبیعی ریش، معمولا 2 گرفت در محل موردنظر کاشت می شود.

همچنین در روش FUE از چینش متراکمی برای طبیعی به نظر رسیدن ریش استفاده می شود.


روش و بهبود:

کاشت ریش اصولا با بی حسی موضعی انجام می شود و حدود 2 تا 5 ساعت طول می کشد. در5 روز اول بعد از کاشت، اطراف ناحیه کاشت شده پوسته تشکیل می شود بنابراین آن محل باید تمیز و خشم نگه داشته شود.

روز دوم پس از کاشت؛ فرد می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد. بعد از 2 هفته کل ریش می ریزد و بعد از 3 ماه مجددا جوانه می زند.

شایان ذکر است، گاهی مواقع لازم است بجای کاشت ریش یا ابرو از ترمیم استفاده کرد. ما در مرکز تخصصی موی رنسانس این افتخار  را داریم که علاوه بر ارائه خدمات کاشت مو، از یک پکیج ترکیبی ترمیم مو نیز برای بیماران استفاده می کنیم. که این چکیج شامل PRP، لیزر تراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی است. روش کار نیز به این صورت است که تیم پزشکی ر نسانس از PRP برای غربالگری خون و فعال سازی سلول های مرده  استفاده می کند. لیزر تراپی نیز درواقع تاباندن نور با دستگاهی به سر است که باعث می شود قطر مو افزایش یابد و به نوعی باعث میشود خون در زیر پوست سر جریان یابد و درنتیجه باعث تقویت مو می شود. در این پکیج مزون تراپی نیز گنجانده ایم که یکسری آمپول ویتامین مفید برای مو زیر پوست سر تزریق می کنیم.  آخرین عنصر پکیچ ترمیمی مت، ویتامین درمانی است که قرص های ویتامین برای بیمار تجویز می شود.

کاشت ریش به روش FUE

معمولا بدون هیچ گونه عارضه و خونریزی انجام می شود چون در این روش بوسیله سوزن های بسیار ظریف و زیر میکروسکوپ های قوی برداشته می شود. علاوه بر این استفاده از روش FUE برای کاشت ریش و ابرو مزایای دیگری نیز دارد که برای اطلاع از آنها می توانید به سایت مرکز تخصصی موی رنسانس به آدرس www.hrthair.com   مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل کنید.