کاشت سبیل با تکنیک SUT؛ مزایا، عوارض جانبی و هزینه کاشت سبیل


داشتن ریش و سبیل پرپشت مخصوصا در ناحیه سبیل از نماد مردانگی هستند. در اصل پیوند موی صورت عملی است که طی آن، در نواحی که رشد مو در آن ناحیه ضعیف است و یا وجود ندارد، مو کاشته می شود. برخی از آقایان از سبیل خود راضی‌ هستند؛ در عین حال مردانی دیگری هستند که ازسبیل خود، به خاطر پرپشت، خوش‌ترکیب یا زیبا نبودن آن ناراضی هستند. این مشکلات می‌توانند ناشی از برخی عارضه‌های پزشکی، مشکل ژنتیکی، جراحی، اسکارها یا سوختگی‌ها باشند. دلیل کم‌مویی سبیل هر چه که باشد، ما آن را با استفاده از تکنیکی کاشت سبیل ترمیم می‌کنیم که جراح را قادر می‌سازد سبیل را با ظاهری طبیعی با فرم دلخواه فرد متقاضی اصلاح کند.

کاندیدای مناسب برای کاشت سبیل

آقایانی که کلاً سبیل ندارند.
کسانی که در ناحیه سبیل خود مناطق کم مو یا بی‌مویی دارند.
افرادی که روی صورتشان اسکارهای ناشی از سوختگی، بریدگی یا آکنه دارند.
این روش برای افرادی که می‌خواهند الگوی سبیلشان را اصلاح کنند نیز مؤثر است.

کاشت سبیل به روش sut) ) و (FUE)

کاشت سبیل مانند کاشتن مو سر است زیرا مو هایی که قرار است روی صورت کاشته شوند از پشت و اطراف سر می گیرند.استفاده از محل های مختلف برای برداشت مو، به یکسان بودن رنگ موهای آن ناحیه با رنگ موهای سبیل ، بستگی دارد. بدین ترتیب در کاشت سبیل  برخی مواقع از پشت سر و دیگر مواقع از موهای کنار سر استفاده می شود. در کاشت سبیل برداشت واحدهای فولیکولی ، به صورت تکی و با ایجاد سوراخ‌هایی با قطر کمتر از یک میلی‌متر در پوست سر برداشته می‌شوند. هر یک از این واحدها با دقت تمام از کنار یا پشت سر برداشته شده و در منطقه‌ی گیرنده‌ی کاشته می‌شود.


مزایا کاشت سبیل به روش sut) ) و (FUE)

تعدادی از مزایای کاشت سبیل عبارتند از:
1. این تکنیک، یک سرپایی است.
2. بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.
3. کم تهاجمی است.
4. روشی مقرون به صرفه است.
5. در طول عمل بیمار دردی احساس نمی‌کند.
.

 عوارض جانبی کاشت سبیل

کاشت سبیل یک روش نسبتاً ایمن و بی‌خطر است. بااین‌حال، هر روش درمانی خطرات و عوارض جانبی مخصوص به خود را همراه خواهد داشت که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
کبودی، تورم و حساسیت نسبت به لمس
قرمز شدن پوست..
حساسیت و درد در منطقه‌ی برداشت پیوند.
ایجاد جای زخم.


هزینه کاشت سبیل 

هزینه‌ی انجام کاشت سبیل به موارد زیر بستگی خواهد داشت:
تعداد پیوندهائی که در ناحیه سبیل انجام شده.
تکنیک و روش انجام شده برای پیوند مو های کاشت شده .
هزینه‌ی پزشک ،تخصص و مهارت میزان شهرت پزشک.
منطقه و شهری که کلینیک در آن واقع است. 
 به طور کلی هزینه کاشت سبیل به موارد متعددی بستگی دارد که به آن توجه کرد، شرایط بیمار یکی از این موارد می باشد همچنین برآورد هزینه کاشت سبیل به وسعت ریزش موهای صورت و بانک موی فرد بستگی دارد 

شما عزیزان می توانید جهت برآورد هزینه و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید