کاشت ابرو برای خانمها

 

داشتن ابرو در واقع یكی از مهمترین اعضای صورت به خصوص در خانمها بوده چرا كه نه تنها وظیفه محافظت از چشم و جلوگیری از ورود گرد و خاک در آن را به عهده دارد، بلكه نقش مهمی در تکمیل کردن صورت، جذابیت و زیبائی در چشمان فرد و تاثیر بسزائی در بیان احساسات و ارتباط برقرار كردن با دیگران دارد.علل ریزش ابرو

1. بیماریهای هورمونی مثل کم کاری یا پرکاری تیروئید.

2. مشکلات روحی و روانی مانند: کندن ابروها با دست بدلیل وسواس یا عادت تریکوتیلومانیا.

3. وجود بیماریهای پوستی مثل: لوپوس پوستی، آره آتاو... .

4. آسیب دیدن ابروها در اثر ضربه هنگام تصادف، سوختگی، ماده شیمیایی، برق گرفتگی و ...

5. شیمی درمانی، رادیو تراپی (اشعه درمانی)

6. موارد ژنتیکی و کم پشتی مادرزادی ابروها (عدم رویش مادرزادی)


کاندید کاشت ابرو برای خانمها چه کسانی هستند؟

کسانی که اصلا ابرو نداشته باشند.
کسانی که ابروهای کم پشت دارند و برای پرپشت کردن ابروهایشان که شکل و فرم آن زیبا نیست دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شکل آن هستند.
کسانی که در اثر سوختگی یا جای بخیه (اسکار) در ابروهایشان وجود دارد و برای ترمیم جای آن گزینه کاشت ابروی طبیعی بهترین گزینه است.
کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده اند ولی از فرم و ظاهر آن خسته شده اند؛ نیز می توانند با استفاده از تکنیک sut و fue روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.
کسانی که به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر کردن داخل آن ناحیه از ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.
معمولا بیشترین نوبت گیری برای كاشت ابرو خانمها هستند كه به دلیل اصلاح زیاد، تراشیدن ، موی ابروی خود را از دست داده اند و این افراد در بیشتر موارد و برای جبران ابرو خود آن را تاتو می كنند.

نحوه کاشت ابرو برای خانمها  


از اونجا که کاشت ابرو برای خانمها ظرافت خاصی دارد و از حساسیت بسیار بالائی برخوردار میباشد، توصیه میشود که این متد را با تکنیک sut و fue انجام دهند چرا که در این روش ها دیگر جراحی انجام نمیشود و در نهایت شاهد دوران نقاهت نیستیم. مراحل کاشت ابرو برای خانمها با تکنیک sut و fue در یک جلسه انجام میشود و با این تکنیک ها می توانیم زاویه و خواب طبیعی ابروها را داشته باشیم.
مرحله اولیه کاشت ابرو برای خانمها، با برداشتن تارمو از ناحیه پشت گوش و سپس جداسازی تار ها از هم و درنهایت توسط سوزن های بسیار ریز این فولیکولها در نزدیکی یکدیگر با فاصله و خواب طبیعی پیوند و کاشت میشود .
ریزش ابرو ها بعد از کاشت تا دو هفته اول بسیار طبیعی بوده و تا 9 ماه اول شروع به رشد و تا 12 ماه به طور کامل پر شده و رشد طبیعی را تکمیل میشود .
توجه فرمائید که کاشت ابرو برای خانمهای که تتو دارند می تواند با مدل دلخواه انجام شود و نیازی نیست که هزینه های زیاد برای پاک کردن تتو خود بپردازند.

ما در کلینیک کاشت مو رنسانس کاشت ابرو خانمهای عزیز را با روش نوین و انحصاری fue و sut انجام میدهیم چرا که در حال حاظر پیشرفته ترین روش در امر کاشت میباشد.انجام این متد باید با بالاترین دقت و ظرافت انجام شود .روش  fue و sut بدون جراحی ،خونریزی ،درد ،عوارض جانبی و بدون دوران نقاهت است که طراحی مهندسی شده خط رویش ابرو و زاویه خواب دلخواه شما با مشاوره پزشک صورت میگیرد و شما مراجعین گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .