کاشت ابروی رنسانس

یکی از مهمترین نماد صورت داشتن ابروهای پر و زخیم میباشد که باعث به وجود آمدن جلوه زیبایی، بیان احساسات و بالا بردن اعتماد به نفس در هر شخص میشود.ریزش ابروها میتواند دلایل متعددی داشته باشد همانند: ارثی و مادرزاد، سوانح سوختگی، جای زخم شدن، بیماری های تیروییدی، پرتو درمانی ها و...

علل ریزش ابروها چیست؟

بیماریهای هورمونی مثل کم کاری یا پرکاری تیروئید.

مشکلات روحی و روانی مانند: کندن ابروها با دست بدلیل وسواس یا عادت تریکوتیلومانیا.

وجود بیماریهای پوستی مثل: لوپوس پوستی، آره آتاو... .

آسیب دیدن ابروها در اثر ضربه هنگام تصادف، سوختگی، ماده شیمیایی، برق گرفتگی و ...

شیمی درمانی، رادیو تراپی (اشعه درمانی)

موارد ژنتیکی و کم پشتی مادرزادی ابروها (عدم رویش مادرزادی)

کاشت ابرو چیست؟

یکی از شاخه های کاشت مو، کاشت ابرو می باشد که امروزه طرفداران بسیاری در بین خانم ها و حتی آقایان پیدا کرده است توجه داشته باشید که انجام کاشت ابرو ظرافت خاصی دارد و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. 
روش های انجام کاشت ابرو متفاوت است، بهترین تکنیک کاشت ابرو روش SUT و FUE می باشد که بدون جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت و ... می باشد 
کاشت ابرو با تکنیک SUT  و  FUEدر یک جلسه انجام میشود و با انجام این متد می توانیم زاویه و خواب طبیعی ابروها را داشته باشیم.
کاشت ابروی رنسانس با تکنیک SUT و FUE انجام می شود ما این افتخار را داریم که اکثر مراجعین به کلینیک رنسانس از طرف مراجعین قبلی می باشند که این نشان دهنده رضایت مراجعه کننده به این کلینیک است.

مزایای کاشت ابرو با تکنیک های SUT و FUE چیست؟

داشتن خواب مو و زاویه خواب طبیعی از مهمترین مزایای کاشت مو به روش SUT و FUE می باشد که فقط در این روش ممکن اشت
در کاشت ابرو به روش SUT و FUE حتی بر روی ابروهای تاتو شده هم میتوان کاشت ابرو انجام داد همچنین این متد بدون هیچگونه عوارض، جراحی، بدون درد، بدون جای زخم و بدون کوتاهی موها درقسمت برداشت انجام میشود.
 کلیه مراحل کاشت ابرو در کلینیک رنسانس توسط تیم مجرب کاشت ابرو و تحت نظر پزشک متخصص انجام خواهد شد


هزینه کاشت ابروی رنسانس

هزینه کاشت ابروی رنسانس به مقدار وسعت خالی بودن ابرو ها و تعداد گرافت های کاشته شده و همچنین تکنیکی که با آن کاشت ابرو انجام می شود بستگی دارد.

ما در کلینیک کاشت مو رنسانس کاشت ابروهای شمارا با روش نوین  fue و sut انجام میدهیم که در حال حاظر پیشرفته ترین روش در امر کاشت میباشد از آنجا که کاشت ابرو از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است انجام این متد باید با بالاترین دقت و ظرافت انجام شود .روش  بدون جراحی ،خونریزی ،درد ،عوارض جانبی و بدون دوران نقاهت است که با طراحی مهندسی شده خط رویش ابرو و زاویه خواب دلخواه صورت میگیرد.
 شما مراجعین گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .