چرا کاشت ابرو انجام دهیم؟

ابرو یکی از  موثرترین  زیباترین عناصر زیبایی در فرد می باشد و در صورت نقص آن علاوه بر کاهش اعتماد به نفس زیبایی فرد هم تحت تاثیر قرار می گیرد
به واسطه پیشرفت در روشهای کاشت مو در گذشته، کاشت ابرو ممکن شده است و وقتی بدرستی انجام می شود نتایج مطلوبی بجا می گذارد حال چه ابرو ریخته باشد و چه نازک شده باشد فرقی ندارد کاشت ابرو می تواند ابروهای شما را بازسازی کند.
اگرچه اغلب افراد متوجه نمی شوند چه زمانی ابروهایشان نازک شده است اما وقتی این اتفاق می افتد تاثیر زیادی بر روحیه فرد بجا می گذارد.

چرا کاشت ابرو انجام دهیم؟

راه های زیادی برای پرپشت کردن ابرو وجود دارد و راه هایی مانند تتو کردن، یا آرایش کرن روزانه آن وجود دارد اما این روشها ناقص و مصنوعی است چون راه حل  موقتی است و دائم باید تکرار شود اما چون در کاشت ابرو، موهای سر خود فرد برداشته می شود موهای کاشت شده دائمی خواهد بود و ظاهر آن طبیعی می شود.
از مزایای یگر کاشت ابرو می توان به این قضیه اشاره کرد که کاشت ابرو بدون درد است و بعد از چند روز بهبود می یابد. البته چون موهای کاشت شده از ناحیه سر برداشته می شود در نتیجه رشد ابروهای جدید زیاد است و باید دائم اصلاح شود.

بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

بهترین فضا برای برداشتن موها جهت کاشت ابرو موهای بغل گوش می باشد ، در این منطقه موها از لطافت خاصی برخوردار بوده و شبیه موهای ابرو می باشد ، کاشت ابرو به روش   FUEو SUT برای همه نوع ابروها مناسب می باشد حتی ابروهایی که شکسته شده اند یا ابروهایی که قبلا هاشور و یا تتو شده باشند ، ابروهایی که نازک بوده و یا ابروهایی که نیاز به پرپشتی دارند در این روش خواب مو به دلخواه شما می باشد و حتی تراکم آن می تواند به انتخاب شما باشد ، در کاشت ابرو به روش SUT و FUE  محدودیتی از بابت برداشت و کاشت نداریم البته تا حدی که بانک مو اجازه دهد.

دوره رشد ابرو پس از کاشت ابرو

بعد از کاشت ابروی طبیعی ، موهای کاشت شده بعد از 2-3 هفته میریزد و سپس موها طی 4 ماه دوباره رشد می کند. طی هفته دوم و سوم ابروها بسیار زیبا بنظر می رسد گویی اصلادچار ریزش نشده اند. و بعد از 6 ماه ابروها بتدریج پرپشت تر می شود و تا 9 ما کامل می شوند
کلینیک رنسانس نیز همگام با مراکز روز دنیا در زمینه کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش پیشرفت کرده است و سعی دارد با استفاده از روشهای نوین کاشت و با تکیه بر توانایی تیم مجرب پزشکی خود بهترین نتایج را به افراد مراجع ارائه بدهند. اغلب مراجعین کیسهای مناسبی برای کاشت مو هستند. ما در مرکز تخصصی موی رنسانس سعی می کنیم شرایط پزشکی مناسبی فراهم سازیم تا نتایج قابل توجهی از کاشت ابرو اصل کنیم. افراد متقاضی مراجعه کننده اغلب به دلایل ژنتیکی، سوختگی، مواد شیمیایی و جراحات ناشی از تصادف دچار ریش ابرو شده اند.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید همچنین در انتهای همین صفحه می توانید از طریق