همه چیز در مورد کاشت مو به روش SUT

همه کسانی که تشخیص می دهند دچار ریزش مو شده اند راه های مختلفی را برای درمان آن امتحان و تجربه کرده اند، از جمله این موارد درمانی که به صورت دائمی است کاشت مو میباشد.امروزه در زمینه کاشت مو در سالیان اخیر پیشرفت های چشمگیری مشاهده می شود که از جدیدترین روش کاشت مو در جهان میتوان به روش sut  اشاره کرد.

تفاوت کاشت مو به روش   SUTبا روشهای رایج و سنتی

1. از مزیت های مهم روش SUT استفاده از دستگاه¬ بوده که منجر به برداشت سالم گرفت ها می شود و در نتیجه با تراکم بیشتری می توان کاشت مو را انجام داد.

2. کاشت مو با تکنیک SUT بدون جراحی، درد، خونریزی و ... بوده اما در روش های رایج و سنتی این طور نیست.

3. در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام میشود ولی در کاشت مو به روش های رایج و سنتی 2 الی 4 جلسه برای کاشت مو نیاز است.

4. کاشت مو به روش SUT توسط تیم مجرب کاشت مو انجام می شود اما در روش های دیگر تکنسین های تجربی از صفر تا صد کاشت مو را انجام می دهند.

5. با توجه به اینکه برداشت در کاشت مو با تکنیک SUT  با دستگاه انجام می شود گرفت مورد نظر سالم برداشت شده و آسیبی به گرفت های همسایه زده نمی شود اما در روش های رایج و سنتی تمامی مراحل برداشت با دست انجام شده که ضریب خطا را بالا می برد.

کاشت مو به روش SUT

جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو SUT می باشد که این روش آخرین متد کاشت مو به شمار می رود که تفاوت آن با روش های ریج و سنتی همانند FIT و FUT در این می باشد که در این متد تا 14000 تار موی واقعی را در یک جلسه می توان برداشت کرد و کاشت و اینکه برداشت در این روش با دستگاه اتوماتیک انجام می شود که .بدون جراحی ، بدون درد ، بدون بیهوشی بوده و همچنین دوران نقاهت و عوارض ندارند  که بنیانگذار و تنها مجری آن در ایران کلینیک رنسانس می باشد


هزینه کاشت مو به روش SUT

 از مهم ترین و متداول ترین سوالاتی است که بیماران قبل از کاشت مو بیان می کنند هزینه کاشت مو می باشد به طور کلی هزینه کاشت مو به عوامل متعدد همچون وسعت ریزش مو، شرایط بیمار و ... می باشد که در هزینه کاشت مو تاثیر گذار است و توصیه می کنیم قبل از انتخاب کلینیک و همچنین روشی که با استفاده از آن کاشت مو انجام .می دهید تحقیق کنید و بعد تصمیم بگیرید

دوستانی که تمایل به انجام کاشت مو به روش SUT را دارند می توانند با شماره های 02122088310 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید