هزینه تقریبی کاشت مو

یکی از عوامل مهم در کاشت مو برای بیماران هزینه های آن است. درواقع اغلب بیماران بر اساس اینکه هزینه کاشت مو چقدر برایشان تمام می شود تصمیم می گیرند که ایا کاشت مو انجام بدهند یا خیر. و یا اینکه تصمیم میگیرند چه روش کاشتی را انتخاب کنند که به صرفه تر باشد.

بنابراین اغلب بیماران هنگام مراجعه به کلینیک های تخصصی مو از میزان هزینه های کاشت سوال می پرسند.

در برخی روشهای سنتی و همجنین در روش مدرن FUE چون اصل کار بر برداشتن واحدهای فولیکولی است که این فولیکولها حاوی چند تار مو می باشند، برخی کلینیک ها در گذشته هزینه های کاشت را بر اساس تعداد این تار موها محاسبه می کردند و به این ترتیب هزینه ها نسبتا بالا بود. اما امروز بعنوان مثال د کلینیک تخصصی موی رنسانس که اصولا از روش مدرن FUE برای کاشت مو، ابرو و ریش استفاده می کند، هزینه های کاشت بر اساس وسعت ریزش مو و وسعت سطحی که باید در آن کاشت صورت بگیرد محاسبه می شود بنابراین بیماران متفاوت هزینه های متفاوتی دارند. بر همین اساس به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم جهت استفاده از مشاوره رایگان و آنلاین مرکز رنسانس، عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

در نگاه اول شاید اینگونه بنظر برسد که هزینه های کاشت مو بالا است اما باید در نظر داشته باشید که کاشت مو یک کار دائمی است و پس از تمام شدن دوره درمانی ، موهایی همچون موهای سابق خود خواهید داشت و مادام العمر خواهد بود.

به نظر کارشناسان، یکی از نکات قابل توجه در امر کاشت مو ، انتخاب بهترین روش کاشت است که بالاترین بهره وری را بیمار از ان داشته باشد.برخی بیاران بعد از اولین کاشت، تمایل دارند موهای ضخیم تری داشت باشند بنابراین برای بار دوم کا شت مو انجام می دهند در نتیجه ابتدا باید اگاه باشند که مناسبترین روش برایشان چه روشی است که مجبور به تکرار کاشت نشوند.

اما انچه که مسلم است این است که با پیشرفت تکنولوژی کاشت مو، استفاده از روشهای نوینی مانند FUE برای کاشت مو نتایج بهتری می دهد.

ما مفتخر هستیم که در مرکز تخصصی موی رنسانس با استفاده از روش نوین FUE  سالانه پاسخگوی بسیاری از متقاضیان کاشت مو هستیم. عزیزانی که از ریزش مو رنج می برند و تمایل به انجام کاشت مو و ترمیم مو در مرکز تخصصی موی رنسانس را دارند می توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل نمایند.