نکاتی در مورد لیزر موهای زائد بدن

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی   تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد . بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند.

 

آناژن (مرحله رشد): طـی آن مــو دارای حداکــثر ضـخــامت و رنگ است . در این مرحـله اشـعه لیزر بیشــترین اثر تخریبـــی را روی فولیـکول مو دارد .

کاتاژن (مرحله توقف رشد):ضـخـامت فولیـکول رشــد یافـــته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود.

تلوژن (مرحله استراحت ): در این مرحلـه تمام فعـالیتها ی رشـد متوقف می شود . در نواحـی مختلف بدن مـدت این دوره تفـاوت دارد . مرحله تلوژن در مـوی سر به مدت تقـریباً 100 روز و دیگـر نواحی بدن تا 6 ماه طول می کشد .

 

لیزر الکساندرایت سریعترین ، موثرترین و کم خطرترین لیزر موجود در دنـیا بـرای درمان موهای زائد به شمار می رود . در یک زمان بسیار کوتاه (در حد هـزارم ثانیــه ) نور لیزر با شدت بالا به پوست تابیده و همزمان دهها فولیکول مو را تخریب می کنـد، اغلب موهای زائد تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند و مابقی در عرض 1 تا 2 هفته خودبخود ریزش پیدا می کنند .

 

از دیگر روشهای جدید و موثر استـفاده از سیــستم I2PL بوده که این روش سـریع، آسان و بدون درد بوده و برای کلیه نقاط بدن قابل انجـام اسـت.  این سیستم با تابش پرتوهای نوری با طول موج مناسب مـوجب  تجمـع انرژی و ایجاد حــرارت در فولیکولهای مو گشته و موجب تخریب آنها می گردد.

 

جهت دیدن تکنیکهای جدید ترمیم و پیوند موی طبیعی

 

 HRT & SUT  به سایت زیر مراجعه نمایید .

 

 


02188943653
02188943726

09122115442    دکتر صداقت

برچسب‌ها: هزینه کاشت موقیمت کاشت موی مصنوعیترمیم موی طبیعی قابل رشدkashte moo


  • انجام یک آزمایش خون ساده که در هر آزمایشگاهی می توان انجام داد. موارد آزمایش :

    CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT,FBS ،PT، PTT، BT، CT , HIV AB ، HCVAB ، HBSAG شما می توانید موارد آزمایش را یادداشت نموده و جهت انجام آن به آزمایشگاه مرا جعه نمایید(قابل توجه هموطنان شهرستانی)

  • یک هفته قبل از تاریخ عمل از مصرف آسپرین ،مشروبات الکلی خوداری نموده و میزان مصرف سیگار را کاهش دهید .

  • افرادی که موهای سفید یا جو گندمی دارند موهای خود را رنگ نمایند.

  • شب پیش از عمل استحمام نموده و مو هایتان را با دقت بشویید و صبح روز مقرر صبحانه سبک میل کنید.

  • چنانچه داروی خاصی مصرف می نمایید ویا بیماری خاصی دارید ما را در جریان قرار دهیدkashte moo

kashte mo

gheymate kashte moo

hazineye kashte moo

pezeshke kashte mo

ravesh kashte moo

kashte moo dar Tehran

kashte moo dar iran

tarmime moo

peyvande moo