لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چیست و آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

لیزر موهای زائد موضوعی است که بیش از پیش خانم ها را شیفته خود کرده است لیزر موهای زائد بهترین و موثر ترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد می باشد در این مطلب سعی داریم مطالبی مفید در مورد لیزر موهای زائد منتشر کرده و به سوال " آیا لیزر

موهای زائد درد دارد؟ " پاسخ دهیم


لیزر موهای زائد

با توجه به اینکه روزانه علم پیشرفت کرده و معمولا انجام دادن فعالیت ها علی الخصوص زیبایی آسان تر از گذشته شده است تقریبا کلیه نیازهای زیبایی بر طرف شده است و میتوان گفت که با لیزر موهای زائد دیگر احتیاجی به بند انداختن، استفاده از تیغ ژیلت، اپیلاسیون و... نیست.می توانید برای راحت شدن از تمامی موهای زائد خود برای همیشه و به صورت دائمی با یکی از روش های لیزر موهای زائد که در ادامه به هریک از انها می پردازیم موهای زائد خود را از بین ببرید.


لیزر موهای زائد


جدیدترین و موثرترین دستگاه لیزر موهای زائد

با پیشرفت علم و همچنین استفاده از تکنولوژی در پزشکی علاوه بر کیفیت، سرعت هم به این فرآیند اضافه شده است از این رو سعی داریم بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را به شما معرفی کنیم.

جدیدترین و موثر ترین دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه الکس 2018 می باشد که در کلینیک تخصصی رنسانس مورد استفاده قرار میگیرد و برای رفع و از بین بردن لیزر موهای زائد از آن استفاده می شود که از مزیت های این دستگاه و تفاوت ان با سایر دستگاه های الکس رایج می توان به بدون درد ، سرعت بالا، دقت، ظرافت و استریل بودن کامل آن و ... اشاره کرد، همچنین مهمترین مزیتی که این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه و رایج دارد این است که دستگاه الکس 2018 تایدیه وزارت بهداشت و درمان ایران را دارد و از نظر فنی رنگدانه های پوست را تغییر نداده و یا از بین نمی برد همچنین تعداد جلسات در 3 الی 5 جلسه تمامی موهایی را که نیاز به از بین بردن انها است و تمامی موهای تنه و یا به اصطلاح فول بادی را تا اخر عمر و بطور کامل از بین میبرد، در حالی که معمولا تعداد جلسات با دستگاه های مشابه و ارزانتر حداقل 7 الی 9 جلسه می باشد و در اخر شاهد از بین رفتن تمامی نواحی مورد نیاز در روش ها و دستگاه های قبل نیستیم.


آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که به انجام فرآیند لیزر موهای زائد با دستگاه های قدیمی تر با درد همراه است اما با پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شد تا شاهد درد در لیزر موهای زائد به وسیله دستگاه لیزر الکس 2018 نباشیم و به نوعی می توان گفت که بدون نیاز به بی حسی و بدون استفاده از کرم های موضعی یکی دیگر از مزایای این دستگاه می باشد چرا که با استفاده از کولینگ مخصوصی که باعث ایجاد سرما در هنگام شات زدن همزمان دستگاه است باعث ایجاد حسی خوشایند میشود که در نتیجه آن هیچ گونه سوزش و یا دردی را فرد حس نخواهد کرد.


دیگر مزایای استفاده از دستگاه الکس 2018 در لیزر موهای زائد:

از مزایای دیگر این روش لیزر موهای زائد که بسیار حائز اهمیت است میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

در سایر دستگاه های قبلی الکس شاهده لمس هندپیس های دستگاه و استریل نبودن ان است که ناقل بیماری از قسمت های بدن به صورت فرد کاندید و یا انتقال بیماری های پوستی و غیره... از فردی به فرد دیگر میباشند، که در این دستگاه با استفاده از اخرین تکنولوژی شاهده لمس دستگاه با بدن فرد نمیباشیم چرا که فاصله هندپیس دستگاه با پوست فرد کاندید لیزر بطور کامل رعایت شده و تمامی مراحل بطور کاملا استریل انجام میشود
مزایای لیزر موهای زائد با استفده از دستگاه الکس 2018 :

۱-سریعترین روش از بین بردن موهای زائد، پوشش دهی وسیع (بیش از 182 میلیمتر) و سرعت تکرار بالا

۲-درمان سریع ناحیههای بزرگ، برای مثال کل پشت بدن ظرف کمتر از سی دقیقه درمان میشود،

۳-این دستگاه دارای برنامه های مناسب برای پوست های روشن تا زیتونی رنگ و یا پوست های برنزه و تیره تر نیز میباشد که ما ایرانی ها پوست هایمان بسیار نزدیک به این توضیحات میباشد که تنها با این دستگاه میتوان انجام داد،همچنین میتوان با دستگاه الکس 2018 موهای نازک تر و کرکی را نیز از بین برد و نفوذ در عمق بیشتر پوششدهی ناحیههای وسیعی از پوست، تاثیرگذاری بعد از اولین جلسه درمانی، بدون نیاز به تعداد زیاد جلسات و عدم به همراه داشتن درد دیگر مزیت های این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های رایج میباشد.


لذا شما عزیزانی که میخواهید جهت از بین بردن موهای زائد خود اقدام کنید ، میتوانید جهت تعین وقت با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که اختلالات هورمونی دارند

اختلالات هورمونی مانند سیکل قاعدگی، ریزش موی سر، جوشهای مکرر صورت وسابقه نازایی در بسیاری از افراد پر مو دیده میشود، فرد باید قبل از انجام لیزر از این جهات بررسی شود وگرنه لیزر موهای زائد فایده ای نداشته و به طول می انجامد.


افرادی که داروی های خاص مصرف می کنند

افرادی که داروهایی مانند کورتون ها، هورمون ها ومینوکسیدیل استفاده میکنند نتیجه ای از لیزر موهای زائد نخواهند گرفت، زیرا این داروها باعث رشد موهای زائد می شوند.


افرادی که بیماری های خاص دارند

در وجود بیماری هایی نظیر لیکن پلان،ویتلیگو، پسوریازیس احتمال ایجاد ضایعات در محل لیزر وجود دارد.


گوشت اضافه در محل لیزر:

انجام لیزر در افرادی که گوشت اضافه دارند ، ممکن است باعث ایجاد اسکار هیپرتروفیک شود و بهتر است انجام نگیرد.


تبخال مکرر

دراین افراد از 24 ساعت قبل تا یک هفته بعد از لیزر باید داروهای ضد تبخال مصرف شود.


بارداری و صدمه به جنین

احتمال صدمه رسیدن به جنین درصد کمی وجود دارد اما توصیه میشود که در افراد باردار تا پایان دوره بارداری لیزر موهای زائد انجام داده نشود.


لذا شما عزیزانی که میخواهید جهت از بین بردن موهای زائد خود اقدام کنید ، میتوانید جهت تعین وقت با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید