میکروبلیدینگ و یا کاشت ابرو کدام بهتر است ؟

ابرو یک عضو مهم در زیبایی چهره هر فردی می باشد که در زنان اهمیت و جلوه ی ویژه ایی را به خود اختصاص داده است .
در این خصوص زنان همیشه به دنبال راهی برای زیباتر نشان دادن ابروهای خود می باشند تا بتوانند از این رو چهره ی بهتری را داشته باشند .
اما هستند افرادی که به علت عوامل مختلفی چون ژنتیک و ارثی بودن ، ریزش ابرو به دلایل مختلف دارای ابرو هایی زیبا ، پر پشت و خوش حالت نمی باشند و به دنبال راهی برای زیبایی ابرو های خود هستند .
 همانطور که میدانید این روز ها استفاده از روش های میکروبلیدینگ و کاشت ابرو برای زیبا سازی ابرو ها  بسیار رایج می باشند .
تا با بررسی این موضوع انتخاب را برای شما عزیزان راحت تر سازیم  تا بتوانید  نتیجه عالی را از انتخاب خوب خود دریافت نمایید .

میکروبلیدینگ و یا کاشت ابرو کدام بهتر است ؟ 

این دو روش نام برده شده از روش های رایج و مرسوم در این روز ها برای زیبایی رساندن ابرو ها به شمار می روند اما باید برسی نمود که کدام روش بهتر می باشد .
ما نیز برای اطلاع رسانی به شما عزیزان به توضیح هر روش به صورت مجزا میپردازیم تا شفاف سازی بهتری از این منظر داشته باشیم .

میکروبلیدینگ 

میکروبلیدینگ روشی برای زیبایی ابرو می باشد . اجرای این روش در مراکز خدمات زیبایی و آرایشگاها انجام میگردد ، یعنی افراد با گذراندن دوره کوتاهی در طی یادگیری میکروبلیدینگ میتوانند مدرک خود را در این زمینه اخذ نموده و به اجرای این روش بپردازند .

اجرای میکروبلیدینگ 

اجرای میکروبلیدینگ از طریق انتقال رنگدانه ها از طریق سوزن های موجود در دستگاه بر سطح ابرو ها با هدایت متخصص این امر شکل میگیرد .
 به این صورت که متخصص  دستگاه میکروبلیدینگ را که همچو قلم بوده و سوزن های ریز را بر خود دارد هدایت نموده و رنگدانه ها را به شکل تار های ابرو بر لا به لای ابرو ها انتقال میدهد .

شرایط میکروبلیدینگ 

میکروپیگمنتیشن روش دائمی نمی باشد و هر دو الی سه ماه یکبار نیاز به ترمیم مجدد دارد بنابراین نمیتوان آن را جزء روش های دائمی دانست همچنین این روش فاقد درد نبوده و با توجه به استفاده از بی حسی موضعی درد را بعد از اجرا به خود اختصاص می دهد .
میکروبلیدینگ  در موارد تورم ، خارش را به همراه خود دارد و در افرادی به علت انتقال رنگدانه ها بر سطح پوست ایجاد حساسیت و آلرژی می نماید و باید توجه داشت که افراد دارای بیماری های خاص نباید از این روش استفاده نمایند به طور کل میکروبلیدینگ روشی غیر تهاجمی بوده که در صورت اجرا توسط متخصصی غیر حرفه ایی ظاهر بسیار نامطلوبی را بر جای میگذارد زیرا نمای آن بستگی به طراحی متخصص خواهد داشت .

کاشت ابرو

کاشت ابرو روش غیر تهاجمی ، بدون درد ، بدون خونریزی ، و کاملا طبیعی می باشد .
این روش از طریق برداشت و سپس کاشت فولیکول های طبیعی افراد را صاحب ابرو هایی پر پشت زیبا با رشدی طبیعی و دائمی می سازد که زیبایی منحصر به فردی را به چهره افراد خواهد داد .

کاشت ابرو چگونه است ؟

 کاشت ابرو تنها در مراکز معتبر  کاشت مو زیر نظر متخصصین مو و کاشت مو اجرا میگردند .
در این روش نیاز به جلسه مشاوره می باشد تا متخصص با برسی کامل ابرو و چهره فرد بهترین نتیجه را برای آن ارزیابی نماید .
در این جلسه متخصص با توجه به چهره فرد مقدار برداشت لازم موها و مقدار کاشت مورد نیاز ابرو های فرد را اندازه گیری می نمایند تا در روز اجرا با توجه به آن ها عمل نماید . در این جلسه تمامی بیماری و دارو های مصرفی بیمار نیز مورد برسی قرار میگیرند تا مشکلی در  روند اجرا به وجود نیاید .

اجرای کاشت ابرو 

در جلسه اجرای کاشت ابرو ، متخصص و پرسنل مربوطه با مهارت هر چه تمام تر به برداشت موهای پشت گوش و یا پشت سر فرد میپردازند که قبل از آن محل را از طریق بی حسی موضعی ، سر می نمایند ، سپس با دقت و ضرافت بالا  اقدام به جداسازی فولیکول های موهای برداشت شده می کنند .
پس از جدا سازی فولیکول ها ناحیه و سطح بی حسی موضعی شده ابرو را از طریق سوراخ های بسیار ضریف با سوزن های بسیار ریز را آماده کاشت فولیکول های مو می کنند و اینگونه کاشت ابرو اتمام می یابد .
کاشت ابرو معمولا تنها در یک جلسه اجرا میگردد که مدت زمان  دو الی سه ساعت را به خود اخصاص می دهد و فرد در این زمان هیچگونه دردی را در ناحیه برداشت  و کاشت احساس نخواهد کرد .

 شرایط کاشت ابرو 

 کاشت ابرو روشی دائمی می باشد و نیازی به ترمیم مجدد نخواهد داشت . این روش صد در صد طبیعی و بدون تهاجم می باشد بنابراین امکان و خطر هیچگونه عوارضی را با خود به همراه ندارد همچنین  زیبایی ابرو ها و چهره با استفاده از  این روش تضمین شده خواهد بود .

بنابراین میکروبلیدینگ و یا کاشت ابرو کدام بهتر می باشد ؟ 

با توجه به تفاسیر گفته شده ، روش کاشت ابرو بهترین روش برای زیبا سازی ابرو و در نهایت چهره افراد می باشد زیرا  کاملا دائمی بوده و رشد طبیعی ابرو ها را به دنبال دارد و نیازی به ترمیم نداشته و از طریق طراحی مصنوعی جلوه نخواهد کرد .
در این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن و استفاده از فولیکول موهای خود شخص امکان هیچگونه آسیب ، حساسیت و عوارض را به همراه ندارد . در روش میکروبلیدینگ در صورت غیر حرفه ایی بودن متخصص ظاهری بد برای افراد نمایان میگردد که در ایین صورت چنین ریسک هایی وجود ندارد .
در نهایت رضایت و زیبایی در روش کاشت ابرو بسیار بیشتر از روش میکروبلیدینگ می باشد و کاشت ابرو برای افراد بسیار بهتر است .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید