هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی و مصنوعی

اغلب افراد کم مو یا طاس تنها نیاز به یک جلسه کاشت مو به روش جدید و انحصاری SUT و FUE دارند . در یک جلسه با توجه به بانک موی هر شخص حداکثر تا 14000 تار مو واقعی میتوان با تکنیک های جدید کاشت کرد

توجه : کاشت 14000 تارمو در یک جلسه برای همه افراد امکان پذیر نیست وفقط برای اشخاصی امکان پذیر است که بانک موی خوبی دارند .

15 توصیه به متقاضیان کاشت مو

1- قبل از کاشت موحتما چند نفر را که قبلا مو کاشته اند از نزدیک ببینید وبا دید باز درمورد انجام دادن یا ندادن عمل تصمیم بگیرید. هدف از این عمل پرکردن و پوشاندن منطقه طاسی است نه پرپشتی خیلی زیاد که فقط با گذاشتن کلاه گیس حاصل می شود. در کاشت مو باید واقع بین بود. متاسفانه افرادی که در مراکز غیرمعتبر برایشان بزرگ نمایی شده و دروغ زیاد شنیده اند انتظارات غیر واقعی پیدا می کنند.

2- مرکز تخصصی موی رنسانس  از بهترین و مجرب ترین تیم های کاشت مو در ایران بهره برده و با تکنیک های جدید و انحصاری SUT  و FUE  توانسته تحولی در امر کاشت مو را پایه گذاری نماید. این نکته بسیار حائز اهمیت است که به مرکزی مراجعه کنید که سابقه طولانی در انجام کاشت مو داشته باشد .

3- در مشاوره با پزشکان متخصص پوست چند نمونه از عکس های روتوش نشده را ببینید و به توضیحات پزشک خود در مورد روش عمل و نتیجه مورد نظردقت کنید. نگرانی و دلشوره در باره کاری که قرار است چهره تان را متحول کند کاملا برای پزشکان قابل درک است بنابراین سعی کنید موارد نگران کننده را به صراحت با پزشک خود درمیان بگذارید. در نهایت توکل به خدا کرده و به پزشک متخصص اعتماد کنید .

4-توجه داشته باشید که در طاسی های وسیع با کاشت مو نمی توان تراکم موی سنین نوجوانی را دوباره ایجاد کرد. معمولا در طاسی های وسیع پرپشتی موها پس از کاشت مو 50 تا 70 درصد موهای طبیعی است.

5- تعداد موهایی که با روش غیر جراحیFIT کاشته می شود کمتر از روش جراحی است. ضمن این که میزان موفقیت پیوند هم کمتر از روش جراحی است. بنابراین توصیه می کنم از مجموع دو روش FUT+FITدر طی دو روز(روش ترکیبی) استفاده شود.

6- انجام دادن روش غیر جراحی  FITکه  با هولدر دستی برداشت می شود ،  و یا استفاده از روشی بنام  (SAFER)  تاثیری در کیفیت عمل ندارد. در همه این حالت ها از پانچ های متداول و رایج استفاده می شود  . روش SAFERکه در رسانه ها تبلیغ می شود چیز اضافه ای نسبت به روش های رایج ندارد .

7-برای اینکه نمای جلوی سر بعد از کاشت مو غیرطبیعی نشود وچهره فرد اخم آلود به نظر نرسد لازم است خط موی جلوی سر از میزان مشخصی پایین تر آورده نشود . بیماران در این مورد از تجربه پزشک استفاده کنند وهمفکری کنند و بی دلیل اصرار به پایین آوردن زیاده از حد خط رویش مو نداشته باشند.

8-نتیجه عمل کاشت مو در افراد مختلف یکسان نیست . نتیجه کاشت موی شما می تواند بیشتر یا کمتر از دوستان تان باشد. نکته کلیدی میزان بانک موی شماست. مثلا  معمولا در روش سنتی FUT که با جراحی انجام می شود در افرادی که انعطاف پذیری پوست پشت سرشان خیلی زیاد است می توان نواری به عرض 1.5 سانتی متر برداشت درحالی که اگر پوست سرسفت باشد عرض نوار حداکثر 1 سانتی متر خواهد بود .

9-کاشت مو محدودیت سنی نداشته و در سن بالا و با موهای سفید نیز قابل انجام است. افراد 25تا60 ساله بهترین کاندید کاشت مو هستند ولی افراد مسن سالم هم کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند زیرا موهای سفید کاشته شده بسیار طبیعی دیده شده و کسی متوجه کاشت موی افراد مسن نمی شود. ضمنا این گروه می توانند موهای کاشته شده را نیز مانند موهای طبیعی رنگ کنند.

10-کاشت مو مختص آقایان نیست و برای خانم ها نیز انجام می شود مثلا خانم هایی که موهای خود را سفت می بندند دچار طاسی سر می شوند یا خانم هایی که پیشانی خیلی بلندی دارند می توانند با کاشت مو این مشکل را برطرف کنند.

11- از نظر علمی در یک جلسه کاشت موبا روش ترکیبی در بهترین شرایط حداکثر 4000 گرفت یا 12000 تار مو کاشته می شود. علت این محدودیت میزان انعطاف پذیری پوست ناحیه اهدا کننده در پشت سر و تراکم موهای آن منطقه است. 
شایان ذکر است که مرکز تخصصی موی رنسانس رکورد دار کاشت مو تا 5000 گرفت (14000 تار مو ) در یک جلسه می باشد 
که البته برای کسانی قابل انجام است که از بانک موی خوبی برخوردارهستند

بنابراین ادعای کاشت ارقام نجومی مانند 16000 یا بیشتر جنبه علمی و واقعی نداشته وصرفا تبلیغات گمراه کننده بوده و غیر اخلاقی است.

12-در کاشت موی طبیعی میزان موفقیت 90 تا 95 درصد می باشد اما مثل هر عمل پیوند احتمال عدم موفقیت وجود دارد که مربوط به واکنش بدن افراد است . بیماران باید از این موضوع کاملا آگاه باشند و اگر تحمل پذیرش چنین اتفاق نادری را داشته باشند اقدام به عمل بکنند.

شما عزیزان جهت مشاوره آنلاین و برآورد هزینه دقیق کاشت موی خود می توانید عکس های خود را به شماره 09122115442 از طریق تلگرام ارسال کرده تا توضیحات دقیق برایتان ارسال گردد وهمچنین جهت حضور در مرکز با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل فرمایید

13- توصیه ما به افرادی که همچنان ریزش موی ارثی دارند  این است که برای  جلوگیری از ریزش مو از پکیج PRPمزوتراپی،  لیزرتراپی و ویتامین درمانی استفاده کنند و جهت تزریق PRPو مزوتراپی حتماً به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کنند. PRPعبارت است از تزریق خونی که از بیمار گرفته شده و سانتریفوژ شده است. در این روش پلاسمای تغلیظ شده را که پلاکت آن پنج برابر خون معمولی است جدا کرده و در پوست سر تزریق می کنند . ادعا می شود چون پلاسما تغلیظ شده است غنی ازفاکتورهای رشد بوده ومی تواند ریشه مو را تقویت کند. کاربرد PRP در درمان طاسی ایده ای نو محسوب می شود PRP در اروپا و آمریکا در مرحله تحقیقاتی است ولی نتایج تحقیقات ضد و نقیض است . در یک مطالعه در برزیل PRP پس از کاشت مو با بهبودی 15% در قطر و تعداد موها همراه بوده است. در ایران کسانی که این کار را انجام می دهند اسم آن را تزریق سلول بنیادی گذاشته اند و این اشتباه است . پلاکت اصلاً سلول بنیادی نیست . درواقع پلاکت چون هسته ندارد اصلاً سلول نیست 

14- به ندرت از موهای بدن (مناطقی مانند جلوی سینه یا ریش یا کمریا ساق پا ) با تکنیک FIT برداشته شده و به سر منتقل می شوند. چون شکل و خصوصیات موهای بدن متفاوت از موی سر است، معمولاً نتایج این پیوند از نظر زیبائی چندان رضایت بخش نبوده و اغلب متخصصین پوست و مو تمایلی به انجام آن ندارند.

15-تحقیقات بر روی سلول های بنیادی Stem cellsو سلول درمانی یا کشت مو همچنان ادامه دارد ولی هنوز به نتیجه عملی در انسان نرسیده است. این امید وجود دارد که در آینده با شناسایی ژن های مسول طاسی قبل ازسن بلوغ و حذف یا اصلاح آنها با ژن درمانی مشکل طاسی به طور کامل برطرف شود .در این صورت اصلا نیازی به کاشت مو نخواهد بود.

مرکز تخصصی کاشت و ترمیم مو رنسانس


( مشاوره رایگان است )02188943653
02188943726

09122115442


برچسب‌ها: هزینه کاشت موkashte moopeyvande mootarmime mooدرمان ریزش مو

هزینه کاشت مو معمولاً بالاتر از دیگر روش‌های درمانی ریزش مو است، چرا که کاشت مو روشی دائمی و ماندگار محسوب می‌شود. راه‌حل‌های کوتاه مدتی مانند انواع لوسیون‌ها، تزریق کورتیکواستروئید و قرص‌های فیناستراید هر چند در وهله اول به نظر ارزان‌تر می‌رسد، اما با توجه به لزوم تکرار کردن درمان و ناپایدار بودن نتایج در نهایت کاشت مو سرمایه‌گذاری ارزشمندتری به شمار می‌آید.

ریزش مو با الگوی مردانه دلایل متعددی دارد، با تعیین نوع دقیق طاسی می‌توان تعداد پیوندها (گرفت‌ها)ی لازم و هزینه کلی را مشخص کرد. طاسی یا کچلی به هفت کلاس یا گونه تقسیم بندی می‌شود، در طاسی کلاس 1 هیچ گونه ریزش مویی مشهود نیست، حال آن که در طاسی کلاس 7 ریزش موی قابل توجهی در تمام سر به چشم می‌خورد. بنابراین مشخص کردن شدت ریزش مو تاحد زیادی احتمال موفقیت کاشت مو و هزینه آن را تعیین می‌کند. کاشت مو معمولاً روی بیمارانی انجام می‌شود که دچار طاسی نوع 3 تا 6 هستند، احتمال موفقیت جراحی کاشت مو بر روی بیماران دچار ریزش موی کلاس 7 بسیار پایین است. 

هزینه دقیق کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت موی رنسانس به عامل‌های متعددی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از:

- تعداد پیوندها (گرفت‌ها)

- نوع گرفت‌ها

- تعداد جلسات لازم

قیمت عمل کاشت مو بیش از هر چیز تابعی از تعداد پیوندهای لازم است. گرافت مو تکه کوچکی از بافت پوست سر و دربرگیرنده یک یا چند فولیکول مو است. این گرفت از بخشی از پوست سر، موسوم به ناحیه اهدا کننده، گرفته می‌شود که در برابر ریزش مو مقاومت بالاتری دارد و سپس به ناحیه کم پشت موی سر پیوند زده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه هزینه کاشت مو و تعداد گرفت هایی که برای درمان طاسی احتیاج است می‌توانید با مشاورین کاشت موی ما صحبت کنید. پل ارتباطی ما با شما شماره تماس های 02188943653 و 02188943726 است همچنین عزیزانی که امکان مراجعه حضوری را ندارند می توانند عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید.

تعداد گرفت مورد نیاز

هزینه کاشت مو معمولاً بر حسب گرفت اعلام می‌شود و هزینه کلی عمل به تعداد گرفت‌ها بستگی دارد. هر چه تعداد گرفت (پیوند) مورد نظر بیمار بیشتر باشد، هزینه تقسیم شده بر گرفت کمتر خواهد بود. به علاوه گاهی اوقات لازم است بیش از یک عمل انجام شود تا نتیجه بهتری به دست آید، طبعاً در این صورت هزینه افزایش خواهد یافت. مقدار موی اهدا کننده در دسترس، بافت، رنگ و حالت کلی مو نیز عواملی هستند که بر قیمت نهایی عمل اثر می‌گذارند.

حداقل تعداد گرفت‌های لازم به طور متوسط 600 عدد است که حداقل ریزش مو را پوشش می‌دهد. در صورت شدیدتر بودن طاسی باید حداقل 1500 گرفت به کار برده شود تا نتیجه قابل قبولی به دست آید، البته اکثر متخصصین کاشت مو بیشینه 3000 گرفت را مناسب می‌دانند. اگرچه گستردگی عمل در جلسه مشاوره مشخص می‌شود، اما در نهایت این خود بیمار است که تعداد گرفت‌ها را تعیین می‌کند.

هر چه تعداد گرفت‌ها بیشتر باشد، زمان جراحی نیز طولانی‌تر می‌شود. بنابراین چون منابع بیشتری در این مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد، هزینه نیز افزایش می‌یابد.

البته چنانچه جراحی‌ بر روی ناحیه بزرگتری انجام شود، هزینه با توجه به تقسیم شدن قیمت کل بر تعداد گرفت‌ها کاهش می‌یابد و سرشکن می‌شود. 

هزینه برحسب تعداد گرفت‌ها

هزینه جراحی کاشت مو معمولاً بر حسب تعداد گرفت‌ها برآورد می‌شود. گرفت (پیوند) دسته یا گروهی طبیعی از تارهای مو (معمولاً 1 تا 4 تار مو) است که از آن با اصطلاح واحد فولیکولی نیز یاد می‌شود. این واحد‌های فولیکولی در جراحی کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) به صورت تک به تک با استفاده از وسایل مخصوص مستقیماً از پوست سر جدا می‌شود. اما در جراحی کاشت باریکه مو (FUT) باریکه‌ای از بافت حاوی مو جدا می‌شود و سپس واحدهای فولیکولی یک به یک از بافت یا باریکه اهدا کننده گرفته می‌شود. روش FUE معمولاً گران‌تر است، چون استخراج گرفت‌ها به دلیل ماهیت دقیق و دشوار عمل زمان‌برتر است.

روش تعیین تعداد گرفت‌ها

عامل‌های متعددی تعداد گرفت‌های لازم برای جراحی را تعیین می‌کند که یکی از آنها اندازه ناحیه یا ناحیه‌هایی است که باید پوشش داده شود. عامل دوم بافت موی بیمار است، موی نرم‌تر در مقایسه با موهای زبر و خشن به تعداد گرفت‌های بیشتری نیاز دارد. بنابراین هزینه جراحی کاشت مو برای موهای نرم‌تر بالاتر است.

ناحیه اهدا کننده ، یعنی ناحیه‌ای از سر دارای موهای سالم، پس از تعیین تعداد گرفت‌های لازم برای پوشش ناحیه طاسی بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که گرفت‌های لازم وجود دارد. شل بودن پوست ناحیه اهدا کننده و طول و عرض باریکه‌ی لازم نیز در نظر گرفته می‌شود.

اگر می‌خواهید از هزینه کاشت مو اطلاع یابید، با ما در کلینیک تخصصی موی رنسانس تماس بگیرید تا وقت مشاوره برایتان تنظیم شود و هزینه تقریبی جراحی پس از تعیین تعداد گرفت‌های لازم برآورد شود.

هزینه کمتر یا نتایج بهتر؟

بسیاری از افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو دارند، با مشاهده تبلیغات ترغیب کننده کلینیک‌ها مبنی بر "بسته‌های ویژه" یا "قیمت باورنکردنی" ناخودآگاه وسوسه می‌شوند. شکی نیست که تخفیف گرفتن و هزینه کمتر پرداخت کردن ایده‌آل تمام ما است، اما به یاد داشته باشید که در مورد جراحی صحبت می‌کنیم و کیفیت جراحی مقدم بر هزینه آن است. اگر کیفیت را فدای هزینه کنید، در نهایت بهای بیشتری را، نه فقط از لحاظ مادی که از لحاظ عاطفی نیز پرداخت خواهید کرد. 

بهترین و جدیدترین  روش کاشت مو چیست؟

جدیدترین و موفق ترین تکنیک کاشت مو SUT می باشد که این روش آخرین متد کاشت به شمار می رود ، در این روش در یک جلسه تا 14000 تار مو را می توان کاشتلازم به ذکر است این تکنیک این روش بدون نیاز به جراحی ، درد ، بیهوشی ، دوران نقاهت و عوارض بوده که تمام مراحل کاشت با دستگاه اتوماتیک انجام می شود.

کاشت مو با تکنیک SUT که بنیانگذار و تنها مجری آن در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد ،  تمام نواقص و عیوب روش های قبلی را از بین برده است و آن ها را به نقطه قوت تبدیل کرده است یکی از این عوامل ، خط رویش فرد بوده که در روش کاشت مو SUT این خط رویش کاملا به شکل  مهندسی طراحی شده و  طبیعی می باشد ولی در روش های رایج و سنتی fit و fut  خط رویش کاملا به شکل عروسکی می باشد ندا.سرلک
ابرو ها تا چند روز متورم و قرمز هستند؟یه چطوری باید نوبت بگیریم واسه کاشت ابرو ؟
 ناهید حسین زاده
سلام .من 1 بار تاتو کردم الان هاشور زدم و دیگه مییخوام ابروهام حالت طبیعی داشته باشه من میتونم کاشت ابرو انجام بدم ؟
 نازی حسامی
کاشت ابرو با بیحسی انجام میشه یعنی کلا قبل و بعد از کاشت ابرو ما هیچ دردی نداریم ؟هزینه کلینیک شما به چه صورت بر آورد میشه .
 فرزان نبوی
سلام من 23 سال دارم و میخواستم بدونم بهترین سن برای کاشت مو چه سنی میباشد ؟هزینش چقدر هست و و من فقط برای تراکم قسمت جلو سرم میخوام انجام بدم .
 Tehrani
با سلام من إز خارج أز كشور تماس ميگيرم لطفا ميتونين بفرماييد چطور أز طريق إيميل عكس بفرستم تا هم مدت و هزينه را متوجه شوم؟ همچنين از روشهاي پيشنهادي برام بفرماييد
 Gordafarid
باسلام و عرض ادب. همسر من 22سال سن دارن و ارث طاسی رو از پدرشون دارن. چند وقتیه احساس میکنیم جلوی موهاشون موهادارن نازک و حساس میشن.البته ایشون بخاطر بدنسازی مکمل هم استفاده کردن. برای درمان قطعی باید چه کار کنیم؟ هزینه هاش چقدر میشه حدودا.
 عباس رفیعی
با سلام و عرض خسته نباشید به شما .من یه سوال داشتم واین هست که من چون ساکن خارج از تهرانم و مشکل برای اقامت و کارم دارم بخوام روش sut رو انجام بدم به 2جلسه که نیاز نیست و نمیشه
 شیوا موسی زاده
میشه آزمایش و هزینه کاشت مو به روش sut رو بهم بگید .با تشکر
 ramin1356
سلام من چند سالی هست که ریزش موی ناحیه‌ای دارم کدوم روش و با چه میزان هزینه ی برام انجام میدین؟
 یاسین.کبیری
چه مدت هست که روش hrt و sut رو انجام میدین ؟و چند نفر از مراجعه کنندگان برای کاشت موشون به طور واقعی از این روش ها راضی هستند ؟و ممکن مواردی پیش بیاد که فرد بعد از کاشت مو پشیمون بشه ؟
 غزل تنابنده./66
سلام من چطوری میتونم نمونه کارها کاشت مو به روش sut تون رو ببینم؟
 مهدی-پوراسدی
سلام وقتتون بخیر این روشهای کاشت مو شما توسط چه کسی انجام میشه؟با دستگاه ،پزشک ،تکنسین و... کدومش؟
 NASY.MSY
سلام 30 سال سنم و پیشونیم خیلی بلند میخواستم بدونم برای خانمها میشهذ پیشونی رو کوتاه کرد ؟اگر میشه در همین حد هزینش چقدر میشه ؟
 حسین کریم نژاد
وقت بخیر دکتر ،من ساکن استان اهواز هستم موهام به طور ارثی کاملا طاس هست و باید روش hrt تن رو انجام بدم امکانش هست 1 جلسه فقط برای انجام این روش بیام .
 مسعود جم
به نظر شما کسی که ریزش مو شدید داره بعد از کاشت مو به روش sut ریزش موهاش متوقف میشه ?
 سهراب حسینی
سلام اگر بخوام ترمیم مو به روش hrt انجام بدم ؟هزینه ها بستگی به تراکم موها داره ؟و یه هزینه تقریبی میشه بهم بگید .با تشکر
 داوود عزیزی
آیا امکانش هست مو های کاشت شده در روش sut بعد از ریزش اولیه دیگه اصلا و یا تعداد محدودیشون رشد داشته باشند ؟
 پدرام .خلعتبری
سلام من ریزش مو بسیار شدید دارم و مبتلا به بیماری تلوژن افلوویوم (Telogen efluviam)هستم .آیا مجاز به کاشت مو به روش sut میباشم ؟
 ش.محمدی
سلام من شنیدم روشهای کاشت مو اکثرا بعد از کاشت حالت عروسکی و غیر طبیعی دارند ،میخواستم بدونم این روش sut شما هم به همین صورت هست ؟و اگر نیست چه ضمامنتی میدید ؟
 مهران.یوسفی
خسته نباشید .اگر فردی بعد از1 سال از نتیجه كار کاشت مو با همین روش ناراضی باشه ،میتواند دوباره تو کلینیک شما كاشت انجام بده؟هزینش فرق میکنه؟
 نیما روشن
هزینه کاشت مو به روش sut چقدر هست وتا چند وقت بعد از کاشت موها ریزش طبیعی دارن؟
 bahar.ansari72
slm kasht mo ra ba bihoshi anjam midid
 حمید رضا بهبودی
با سلام خدمت شما، من پسری هستم 34 ساله، موهای بنده مدتی است کم پشت شده به دلیل استفاده از وسایل صاف کننده چون موهام وز هستش ریزش مو دارم و تو خانوادمون هیچکس این مشکل رو نداره.من الان باید موهام رو تقویت کنم یا کاشت انجام بدم ؟
 سما حسینی
من خانمی 33 ساله هستم ساکن کیش .موهای کم پشتی دارم و به صورت پراکنده روییده اگر امکان دارده بهترین روش درمانی یا تقویتی به من معرفی کنید. یا اگر میشه برای کاشت بخوام بیام یا درمورد هزینه راهنماییم کنید .
 فاطمه.دیانت زاده
با سلام کسی که تحت شیمی درمانی بوده میتونه این روش کاش رو انجام بده ؟میشه لطفا راهنماییم کنید .
 mahsa-sharifii
mohaye khanom haham baraye kasht bayaad kotah beshe?hazinash age faghat jolo sar bashe cheghadr mishe?
 saba.saeedi
من به مبتلا به بیماری عصبی تریکوتیلومانیا هستم دچارخالی شدن قسمت زیادی از موهای سر خود شده ام و حتی در قسمت جولوی سرم هیچ موئی ندارم .آیا می توانم جهت جراحی مراجعه کنم؟
 مهدیه حصارکی
سلام .شما مگید گرفتها را از پشت سر بردارید و در نواحی خالی کاشت میکنید .آیا جایش خالی نمی ماند و مجددا رشد خواهد كرد و جاشون پر میشه؟
 مهسا حیدر زاده
سلام میشه بگید از چه زمانی رشد موهای کاشت شده شروع به رونده طبیعی خود میکنه ؟
 alireza.fallahati
من 30 سالمه ولی موهام خالی شدن و برام سوال پیش اومده که الان این عکس ها که در همین صفحه سایتتن گذاشتید موها کاملا از بانک مو خود فرد است ؟ تراکم مو من بیشتر از این آقاست مخصوصا در قسمت پشت سرم و یعنی موهام به همین خوبی و پر پشتی میشه ؟این مراحل کلا در یک جلسه انجام شده ؟هزینه حدودی چقدر شده براشون ؟ با سپاس
 عارف.قزوینی
سلام وقتتون بخیر ،میشه هزینه کاشت مو به همراه پکیج تقویتی تون رو بفرمایید ؟
 بهنام نیکبین
سلام یه سوال داشتم اگر بیماری بعد از كاشت از نتیجه كار بعلت نازیبا بودن و نمای موهای كاشته شده ناراضی بود می‌تواند دوباره كاشت مو انجام دهد؟هزینش نسبت به کاشت کامل کمتر محاسبه میشود؟
 m.r ahmadi
سلام ،برادرم تقریبا 40 سالش هست و مقیم آلمانه در اونجا شرایط درمانی بخصوص کاشت مو هزینه خیلی سنگینی داره. باتوجه به روشهای خوب و کاشت های موفقی که از کلینیک شما دیدم و شنیدم به چه صورت باید نوبت بگیره ؟ برای مشاوره ،عمل و نقاهت چند روز باید بیاد ایران که کلا تمام کارهاشون براشون انجام بشه .
 فاطمه السادات کمالی
سلام خانومی هستم 38 ساله و چند سال پیش بر اثر سانحه قسمتی از پوست سر من در جلوی سرم اندازه 5*5 cسوخته و بعد از اون سانحه دیگر بر روی آن ناحیه مو وجود ندارد .چند تا سوال ازتون داشتم .این روشها برای خانم ها انجام میشه؟ امکان کاشت مو بر روی آن قسمت سوخته وجود دارد؟به چه روشی میتوان انجام داد و هزینش چقدر میشه ؟
 vahid k.s
سلام من آقای اسدی 34 ساله هستم .برای کاشت مو هام خیلی تحقیق کردم و با چند تا مرکز مشاوره انجام دادم نهایت با کلینیک رنسانس قرارداد بستم.فکر میکنم به نسبت بقیه جاها هم هزینش به نسبت کیفیتش واقعا مناسب است
 سهیل سرمدی
با سلام و خسته نباشید.من ساکن استان یزد هستم و میخوام بیام تهران برای کاشت چه اقداماتی باید انجام بدم که فقط برای کاشت بیام تهران؟آزمایشات و...
 نصیر واحدی
آقایی هستم 32 ساله وموهام فقط از قسمت شقیقه ها ریزش کرده ولی موهای پشت سرم پر تراکم هست.میخواستم بدونم هزینه فقط برای همین ناحیه به چه صورت محاسبه میشود .
 نوید-نصرتی
وقت بخیر .من برای نوبت کاشتم مشکل کوتاهی موهام رو بخاطر شرایط کاریم دارم .و میخواستم بدونم اگر امکانش هست با بیشترین شماره ممکن کوتاه کنم با چه شماره ای میشه تقریبا ؟
 دریا دریانی
سلام برای انجام کاشت مو چند جلسه با مشاوره لازم است و زمان لازم چقدر در هر عمل بوده و هزینه ها به چه صورت میباشد ؟
 سامیار نبوی66
سلام وقت بخیر یعنی اگر ما خودمون بخوایم تعداد وتراکمی که میخواد کاشت بشه رو بگیم امکانش هست ؟
 وحید آرپناهی
هزینه کاشت مو تو مراکز دیگه مختلفه من پسر خالم به رنسانس مراجعه کرده بود و میگفت که هزینه ش نسبت به کاری که انجام میدن ارزش داره از دوستان عزیز خواهش میکنم اگر تجربه کاشت مو رو در این کلینیک دارند ما رو مطلع کنند
 maziar jahedi
ba dorod bande jahedi hastam saken canada motasefane inja hazine haye zibaei ziyad hast va inke zaman ghabeleh tavajohi ro bayad sarf konim man shenidam ke hazine haye iran kam bude va keyfiyat darad omidvaram dorost bashad
 صادق یاوری
سلام من خط رویش و وسط سرم ریزش پیدا کرده ممکنه هزینه کاشت مو حدودی بفرمایید؟///
 حمزه ساعی
سلام دوستان من دقیقا 10 ماه و 23 روزه که کاشت مو انجام دادم تو این مرکز واقعا راضی هستم هزینه ش هم با روش های دیگه فرقی نداره عوضش کیفیتش بهتره و از همه مهتر با دستگاه انجام می شه هرکسی خواست من میام میبینمش
 نازنین محمدی
سوال من اینجاست با توجه به اینکه روش های مختلفی برای انجام کاشت مو وجود داره و شما هم انجام میدین آیا هزینه های این روش ها با هم متفاوته؟ در صورتی که متفاوته لطفا مبلغشو هم بگید
 فرهاد عاشور زاده
من قبل از اینکه با اینجا آشنا بشم به چندتا کلینیک و مراکز دیگه هم سر زدم بعضی از جاها بر اساس تعدا گرفت و یا تار مو هزینه کاشت مو رو محاسبه می کردند اما شما پشت تلفن گفتید که بر حسب وسعت ریزش قیمت و مشخص می کنید لطفا تفاوت این دو نوع رو توضیح بدین
 آرین آمرانی زاده
خیلی بهتر می شد که هزینه کاشت مو رو در مطلبتون می نوشتید حداقل ماهایی که شهرستان هستیم و بخاطر برخی وجه تمایز ها قصد داریم بیایم تهران از قبل حساب کتاب خودمون و داشته باشیم و بعدا بیایم تهران
 علی.ر
سلام، حداقل و حداکثر هزینه کاشت مو با این روش هایی که توضیح دادین چقدر است؟
 كامران شرفی
سلام و عرض خسته نباشید، بنده شهرستان هستم خواستم بگید از چه طریقی میشود اطلاعاتی راجب کاشت موهایم و هزینه ام به بنده بدهید. باتشکر
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید