مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت : پوست برای جوان نشان دادن،زیبا نشان دادن،شاداب نشان دادن چهره نقش والایی داردو همه به نوی برای سلامت آن میکوشیم و بهم سراغ روش های زیادی برای زیباسازی پوست صورت از قبیل دارو درمانی ها  گیاه درمانی ها تا روش های جراحی رفته اییم .که عوارضی به همراه دارند و یا ممکن است بی نتیجه و دیر نتیجه باشند .خوشبختانه امروز،با روش مزوتراپی تمام نگرانی سایر روش ها حل شده و این روش تکامل یافته و کامل ،بسیار دقیق و کاربردی به زیباسازی پوست صورت میپردازد.

مزوتراپی صورت

مزو تراپی صورت و مزوتراپی مو نیاز به جراحی ندارد.در مزو تراپی صورت داروهای هومیوپاتیک ،عصاره های گیاهی،ویتامین ها و...از طریق تزریق وارد پوست میشوند  و به پرسازی بافت پوست میپردازند.مزو تراپی صورت کامل ترین و جدید ترین روش ،درمانی پوست است.
در مزو تراپی صورت تزریق از طریق دستگاه مخصوص مزوتراپی به صورت منظم و دقیق در پوست انجام میشود .در واقع دارو ها به جای اینکه توسط فرد خورده شوند،مستقیما  تزریق میشوند تا به نتیجه چند برابر سرعت بخشند.

در کلینیک رنسانس علاوه بر کاشت مو، تزریق چربی و تزریق ژل مزوتراپی صورت هم انجام شده و از مهمترین مزیت آن این است که مزوتراپی صورت توسط پزشک و با مواد مصرفی درجه 1 انجام می گردد

مزایای مزوتراپی صورت

از مزایای مزوتراپی صورت می توان به ،جوان سازی صورت ،روشن کردن پوست صورت،رفع پف دور چشم،افتادگی پلک،افتادگی صورت،درمان چروک صورت،درمان چاقی موضعی صورت و همچنین شاداب سازی پوست صورت اشاره کرد.
مزایای مزوتراپی صورت این است که تمام لکه ها و تیرگی های پوست صورت را از بین میبرد و پوست صورت را درخشان و کاملا مستحکم میکند .در مزوتراپی صورت و مزوتراپی مو چون مواد تقویتی ،معدنی و ویتامین به پوست تزریق میشود ،تمام چین و چروک صورت را از میان بر میدارد.و جوان سازی ،انعطاف و لطافت پوست را به همراه دارد و جزء مزایای مزوتراپی صورت به شمار می آید.
در مزوتراپی صورت ،چون تمامی مواد مقوی به صورت مستقیم در پوست تزریق می شود اثر بخشی فراوانی دارد و کاملا صد در صدی می باشد.مزوتراپی صورت،15 تا20 دقیقه زمان را به خود اختصاص میدهد و در طول 14 الی 18 جلسه پوست صورت بدون هیچ گونه لک و چروکی نمایان میشود.

عوارض مزوتراپی صورت

مزوتراپی روشی است که باید تحت یک متخصص حرفه ایی و ماهر انجام گیرد و با انجام دادن این روش با متخصصی ماهر عوارض مزوتراپی صورت ،به صفر میرسد.از عوارض جزئی مزوتراپی صورت میتوان به  درد در محل تزریق،خارش،قرمزی اشاره کرد.
که شما می توانید با انتخاب یک مرکز و متخصص خوب و حرفه ایی عوارض جانبی مزوتراپی صورت را به پایین ترین حد ممکن خود برسانید.

هزینه مزوتراپی صورت

هزینه مزوتراپی صورت،بسیار مناسب است و اصلا هزینه بالایی ندارد.هزینه مزوتراپی صورت بستگی به مقدار موادی دارد که برای پوست هر شخص به کار می رود،و همینطور مقدار جلسات درمانی برای پوست در هزینه آن نقش دارد .در همین خصوص هزینه مزوتراپی پوست هر شخص با شخص دیگر بر اساس مواد مصرفی آن متفاوت است و در جلسه مشاوره ایی قبل درمان،که برای مراجع در نظر گرفته می شود با معاینه پوست شخص و تخمین میزان مواد مصرفی و جلسه ی لازم آن شخص هزینه را به مراجع محترم می گویند. 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزوتراپی صورت و برآورد هزینه همه روزه با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشتورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند