فیلم ترمیم مو به روش hrt

ترمیم مو به روش HRT به فرآیندی گفته می شود که طی آن موهای طبیعی جدید را جایگزین موهای کم پشت و نخ نمای قبل می کنند شاید کمتر کسی عبارت ترمیم مو را شنیده باشد اما امروزه این روش طرفداران بسیاری پیدا کرده چرا که  نقطه قوت این روش تراکم  و دیزاین مو بوده که مورد پسند جوانان می باشد.

ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو یکی از محبوب ترین و شاید بتوان گفت آخرین راه حل برای افرادی که موهایشان ریزش پیدا کرده است و به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند می باشد، ترمیم مو عبارت است از فرآیندی که نیازی به بانک موی فرد نبوده و  طی آن لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می شود که هم رنگ، هم جنس و هم حالت موهای فرد می باشد.

عمر ترمیم مو

عمر ترمیم مو به فاکتورهای متعددی بستگی مانند روشی که جهت ترمیم مو از آن استفاده می کنید بستگی دارد، ترمیم مو به روش HRT تنها روش استاندارد در ایران می باشد و تمامی موهایی که در آن استفاده می شود 100% طبیعی بوده و همچنین جنس شبکه شبیه سازی شده از نانو می باشد که باعث افزایش عمر ترمیم مو می شود .

ترمیم مو به روش HRT

تنها روش استاندارد ترمیم مو در دنیا ترمیم مو به روش hrt می باشد که در این روش دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و بانک مو را خود مرکز تهیه می کند در ترمیم مو به روش hrt یک لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می شود که موها روی آن سوار بوده و با استفاده از کراتین های گیاهی روی پوست سر فیکس می شود.
یکی از مزیت های ترمیم مو hrt طبیعی بودن خط رویش و خط فرق می باشد که بسیار طبیعی بوده به طوریکه هیچکس نمی تواند موهای ترمیمی شما را تشخیص دهد همچنین در ترمیم مو hrt موها 100% طبیعی بوده و قابلیت رنگ، ژل، تافت، سشوار و ... را داشته و شما پس از ترمیم مو هم می توانید همانند گذشته استحمام کرده و از سونا و جکوزی استفاده کنید.

فیلم ترمیم مو به روش hrt

دیدن فیلم ترمیم مو به روش hrt در جلسه مشاوره حضوری حق طبیعی مراجعه کنندگان است چرا که باید از کمیت و همچنین کیفیت ترمیم مویی که انجام می دهند مطلع شوند به همین دلیل فیلم ترمیم مو به روش hrt را برای شما آماده کرده ایم که مشاهده فرمایید.

جهت دیدن فیلم ترمیم مو به روش hrt اینجا کلیک کنید


https://www.hrthair.com/comment

هزینه (قیمت) ترمیم مو

هزینه ترمیم مو  و قیمت ترمیم مو به عوامل متعددی بستگی دارد، همانطور که در بالا ذکر شد روشی که برای ترمیم موی خود استفاده می کنید بسیار حائز اهمیت می باشد و همچنین بانک مویی که برای شما استفاده می شود در هزینه ترمیم مو موثر بوده است، در نهایت توجه داشته باشید که در کنار کیفیت مطلوب ترمیم مو هزینه مناسبی را پرداخت کنید.

شما عزیزان می توانید جهت انجام ترمیم مو به روش HRT با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و سا از طریق فرم زیر ثبت نام به عمل آورید همچنین در صورتیکه امکان حضور در مرکز را ندارید می توانید عکس خود را از طریق تلگرام و اینستاگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید