فرایند کاشت مو با تکنیک SUT و FUE

در کاشت مو با هر تکنیکی که انجام شود، از ناحیه دهنده که اغلب موهای پشت سر و کناره های سر است بخشی مو برداشته می شود و سپس زیر میکروسکوپهای قوی در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است کاشت می شود و سپس با مراقبت هایی که توسط پزشک تجویز می شود دوره نقاهتی طی می شود و معمولا بعد از 1 سال نتیجه نهایی حاصل می شود. البته در روشهای سنتی بیمار درد و خستگی احساسا می کرد اما در روشهای نوینی همچون SUT و FUE  بیمار دوره نقاهتی ندارد و درد و خستگی نیز تجربه نمی کند.

کاشت مو با تکنیک SUT

روش SUT یکی از جدیدترین و بروز ترین روش های کاشت مو در دنیا است که با توجه به مزایایی که این روش نسبت به دیگر روش های رایج و سنتی دارد بسیار در بین متقاضیان محبوب شده است . به عنوان مثال در استفاده از این روش دیگر نیازی به برش و جراحی نیست در نتیجه در محل دهنده و گیرنده مو هیچ جای زخمی به جا نمی ماند و بیمار نیز هیچ دردی را احساس نمی کند. 
جالب است بدانید "مركز تخصصی موی رنسانس"  تنها بنیان گذار تكنیك SUT در ایران است و با تیم مجرب پزشکی خود بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه می دهد.
فرایند کاشت مو به روش SUT به این صورت است که واحدهای فولیکولی حاوی تارهای مو و گرفت ها ابتدا بوسیله ابزارهای ظریفی از پشت سر فرد برداشته می شود و سپس برای اینکه گرفت ها آسیب نبینند و بتوانند بهترین استفاده را از همه گرفت های برداشته شده داشته باشند آنها را به روشی مخصوص فریز می کنند و سپس تیم مجرب پزشکی با ایجاد حفره هایی ظریف در ناحیه گیرنده مو آنها را می کارند. در این روش نیازی به بیهوشی نیست و تنها بصورت موضعی بی حسی انجام می شود. همچنین در این روش،  تیم مجرب کاشت مو براساس مدل و طرحی که قبلا فرد متقاضی کاشت درمورد آنها صحبت کرده است خط رویش مو طراحی می شود به طوری که موهای  كاشته شده پس از كاشت بسیار طبیعی به نظر برسد.

کاشت مو با تکنیک FUE

روش FUE نیز یکی از روشهای نوین است که در مرکز تخصصی موی رنسانس بصورت انحصاری انجام می شود. در این روش نیز نیز مانند روش SUT از واحدهای فولیکولی حاوی گرفتها برای کاشت مو استفاده می شود. در این روش نیز بیهوشی . جراحی های طولانی مدت نیازی نیست . همچنین بیمار دوره نقاهتی را تجربه نمی کند و بعد از انجام کاشت می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد. 
البته در این روش نیز مانند اغلب روشها به بیمار توصیه می شود که تا یک هفته بعد از کاشت از انجام ورزشهای سنگین اجتناب کند.
مراقبت های بعد از کاشت مو:
بعد از انجام كاشت مو فقط در دو تا سه هفته اول از ورزشهای سنگین اجتناب کنید، و شستشوی ناحیه كاشته شده فقط تا دوهفته اول باید بسیار آرام باشد، بعد از این دیگر مو نیازی به مراقب خاصی ندارد و مو‌ها رشد پیدا می‌کند، به طوری که حتی بعد از رشد كاملاً همانند با موهای قبل فرد قابل اصلاح نیز هستند.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل  کرده و  یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید و یا از طریق فرم زیر ثبت نام به عمل آورید.