طریقه کاشت ابرو

ابرو از مهمترین نماد صورت میباشد که باعث به وجود آمدن جلوه زیبایی، بیان احساسات و بالا بردن اعتماد به نفس فرد میشود. ریزش ابرو میتواند دلایل متعددی همانند: ارثی و مادرزاد، افرادی که دچار سوانح سوختگی و یا جای زخم شدن، بیماری های تیروییدی و یا پرتو درمانی ها و... داشته باشد.
 به طور میانگین اکثرا، بانوان با ریزش ابرو مواجهه میشوند و داشتن ابروهایی با ظاهر طبیعی، تراکم بالا و قابل رشد،  بسیار مهم و حاِئز اهمیت است.
طراحی و کشیدن مداد و لوازم آرایشی شیمیایی گوناگون برای پر کردن ابرو دیگر جزو فعالیت های بسیار زمان بر و دارای هزینه های بسیار می باشد که در صورت تکرار پیاپی دست به کارهای به ظاهر آسان و دائم ولی در اصل خطرناک تر از جمله : تاتو و روشهای دیگر مانند: (میکروپیگمنتیشن ،و....) میزنند که هم جلوه کاملا غیر طبیعی دارد و هم عوارض بسیار بالا و در اصل این فعالیت ها اکثرا توسط افراد مبتدی و آرایشگران انجام می گردد که در طی گذشت زمان فرد با مشکلات مختلف روبرو می شود در ادامه پیرامون طریقه کاشت ابرو مطالبی را در اختیار شما در زمینه کاشت ابرو قرار می دهیم.

طریقه کاشت ابرو (SUT  و FUE)

در طریقه کاشت ابرو اولین مرحله ، طراحی و زاویه سازی ابرو ها میباشد که علاوه بر چهره سازی و زاویه دهی طبیعی با تائید نهایی فرد صورت میگیرد .مرحله بعدی از طریقه کاشت ابرو برداشت گرفت ها می باشد که با استفاده از دستگاه انجام می گردد.
شایان ذکر است مزیت استفاده از دستگاه در تکنیک SUT و FUE برداشت سالم گرفت ها و همچنین آسیب نرسیدن به گرفت های همسایه می باشد 
مرحله سوم در طریقه کاشت ابرو پیوند زدن گرفت ها می باشد در این مرحله می توان تا 3 برابر روش های رایج و سنتی گرفت ها را پیوند زد و همچنین فاصله گرفت های کاشته شده در این تکنیک استاندارد و کاملا طبیعی می باشد
ریزش ابرو ها بعد از کاشت ابرو تا دو هفته اول بسیار طبیعی بوده و پس از 3 ماه شروع به جوانه زدن می کند و سپس تا 9 ماه شروع به رشد کرده و تا ماه دوازدهم تکمیل می شود

مزایای کاشت ابرو با تکنیک های SUT و FUE

1- نخستین مزیت های کاشت ابرو زیبا جوان تر شدن چهره میباشد.

2- مهمترین مزیت کاشت ابرو به روش SUT و FUE داشتن زاویه و خواب موی طبیعی می باشد که منحصرا متعلق به این تکنیک می باشد.
3- یکی دیگر از مزیت های کاشت ابرو با تکنیک SUT و FUE این است که روی ابروهای تاتو شده هم میتوان کاشت ابرو انجام داد.
4- کلیه مراحل کاشت ابرو در این تکنیک در یک جلسه انجام می گردد.

5- این متد بدون هیچگونه عوارض، جراحی، بدون درد، بدون جای زخم و بدون کوتاهی موها درقسمت برداشت انجام میشود.

کلینیک رنسانس ،کاشت ابرو را توسط تیم مجرب کاشت ابرو با تکنیک SUT  وFUE انجام می دهد که بدون جراحی، خونریزی ، درد ، عوارض جانبی ، دوران نقاهت و ... میباشد. یکی از مزیت های آن  طراحی مهندسی شده خط رویش ابرو با مدل و خواب مو دلخواه بوده که شما مراجعین گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .